Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_uf
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
nie zarzucaj mi ze pisze fantastyke bo dokladnie koles zostal zbutowany na ziemi przez kilku kiboli. Ci co byli i widzieli na pewno to potwierdza a cala reszta to chyba Twoja krzywa wizja swiata!!
A fakt braku reakcji i konsekwencji ze winowajcy do samego konca "spokojnie" ogladali zawody to juz nie skomentujesz??
Prawda nie mity, jaja a nie gadanie!! Jesli ktos bierze sie za organizowanie zawodow to musi zapewnic bezpieczenstwo zawodnikom i widzom. MMA i tak juz dlugo musi walczyc z bzdurnymi opiniami, dobrze szlo ale dzieki takim akcjom cofiemy sie o krok!
  • 0

budo_ilion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
brak ochrony imprezy lezy po stronie organizatora i to jest fakt natomiast jezeli widziales to z wysokosci trybuny to tak jak mowie piszesz bzdury bo koles uciekajac 'nadzial' sie na innego goscia i nikt po tym jak juz padl nie kopal go na ziemi i to jest fakt. jezeli mowa o winowajcach to moze najpierw dowiesz sie dlaczego tak sie stalo i kto byl tym winowajca w tej sytuacji a to ze gosc zostal sam to tylko pogratulowac mu kolegow ktorzy w poplochu go zostawili.
dealer - moze 3 maj sie zasady nie bylem, nie pisze, nie komentuje, bo nie widzialem - a gdybanie co by bylo gdyby jest conajmniej smieszne 'gdybym wiedzial, ze sie przewroce, usiadlbym':))
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
Jak myślisz, po co jest to forum? Chyba po to żeby komentować. Jeżeli jest strefa wydzielona dla zawodników i trenerów to nie ma znaczenia czy wejdzie tam cała bada czy tylko jeden koleś. Podobnie jak z awanturą. Dostałe jeden od drugiego i to jest bezsprzeczne, ten co bił był z kolegami i temu też nikt nie zaprzecza.
Wiesz więcej to wyjaśnij, a nie piszesz, że dostał bo zasłużył i to jest OK.
  • 0

budo_ilion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
Komentowac jak najbardziej tak - ja tez napisalem, ze to nie miejsce i nie czas na to i zgadzam sie, ze zawody to zawody i nie sluzy to promocji mma, ale jezeli jest strefa dla zawodnikow i trenerow to chyba wina organizatora, ze zarowno z 1 jak i 2 strony nie byli tam sami zawodnicy i trenerzy - nie neguje tego, ze byl z kolegami bo 1 i 2 byl tylko tego 1 koledzy zaraz sie ewakuowali - a forum to chyba nie miejsce do pisania o podlozach konfliktu jaki mial tam miejsce - nie poszlo napewno o to, ze 1 na 2 krzywo sie spojrzal:) tyle w temacie
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
Ale chyba wcześniej kolega miał zarzuty właśnie do organizatora. I to za nieudolność ochrony. Jeśli było faktycznie 800 widzów to nie jest to taka sobie imprezka, jeszcze 200 i jest impreza masowa. A wtedy: Kto organizuje imprezę masową bez wymaganego zezwolenia lub niezgodnie z warunkami określonymi w zezwoleniu albo przeprowadza ją wbrew wydanemu zakazowi, podlega grzywnie nie mniejszej niż 240 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
Impreza Masowa w obiekcie zamknięty to już 300 osób.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
Racja. Znaczy, że to była impreza masowa. Ciekawe czy pozwolenia były? :)
  • 0

budo_uf
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
widzialem bardzo dokladnie bo siedzialem na dole. Po raz kolejny mnie obrazasz - nie pisze bzdur!!
Jesli ktos z forumowiczow byl na tych zawodach to niech zajmie stanowisko czy bylo butowanie czy nie!!
Jesli znasz tak duzo "wiedzy tajemnej" to moze podziel sie jakim cudem winowajcy nie mieli zadnych konsekwencji swojego zachowania??
  • 0

budo_marshal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
ja bylem na zawodach i wygladalo to tak

Najpierw kilku kolesi w strone jednego rzucili kilka wyzwisk pozniej w jego strone polecial plotek nastepnie koles biegal wokol ringu/klatek uciekajac przed kilkoma kolesiami bedac po stronie okien(na pzreciwko trybun) nadzial sie na innego kolesia ktory wybiegl z rugiej strony dostal w twarz nastepnie upadajac gdy upadl dobiegla reszta grupa spzredajac mu 2-3 kopy w okolice zeber na twarz raczej nie dostal nastepnie male zamieszanie rozdzielanie ich i wtedy podbiegla ochrona (jak dla mnie za pozno)bo akcja gonienia itd trwala z 2 minuty i w tym momencie zadnej reakcji ze strony ochrony nie bylo tym bardziej ze akcja rozpoczela sie w odleglosci 5-10m od lewego wejscia gdzie stal ochroniarz i musial to widziec i nie zareagowal
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r
Ilion- cieszę się,że chociaż zdajesz sobie sprawę,że impreza sportowa to nie czas i miejsce na takie ekscesy.Na sprawach kibiców się nie znam,ale niezależnie kto komu co zawinił to nie powód,żeby go ganiać całym stadem i kolegialnie kopać.Bo akurat skakało do tego chłopaka kilku,przez chwilę z kolegą rozdzielalismy towarzystwo dopóki ktoś stołem nie rzucił,wtedy zaczęła się ganianka która skończyła się kopaniem leżącego-i nie pisz proszę,że tak nie było,bo sam odciągnąłem chłopaka który kopnął tego leżącego.
Dobrze,że ktoś tam w końcu pomyślał i uspokoił towarzystwo,dobrze,że nic poważnego się nie stało,ale szkoda,że taki eksces miał miejsce i to akurat na imprezie MMA.
Ochrona sie nie spisała,ale sam organizator i owszem,pomógł towarzystwo uspokoić.
Ale cieszę się,że większość kibiców nie była zadowolona z takiej sytuacji,to na szczęście dobrze wróży polskiemu MMA na przyszłość.
  • 0

budo_marshal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA 18.10.09r

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024