Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 101 - spojlerownia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

...jeżeli walka rozegrała by się w typowej stójce??...

Rozumiem że Anderson mógłby walczyć w klinczu używając kolan oraz stosować kopnięcia :roll:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
MMA Maniac, a ile ty masz lat, że regularnie zadajesz takie dziecinne pytania i strzelasz takie "gafy"?
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Czy uderzanie rękami to od razu boks?? ..


W wypadku Andersona -tak.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Hehe, a niedawno toczylem z kolega rozmowe o tym, ze jakby Anderson przeboksowal z Jonesem chocby kilka solidnych rund, to nawet jakby przegral, nawet przez KO, to i tak udowodnilby, ze wbrew temu co niektorzy mowia, zawodnicy MMA stoja na dobrym poziomie. Kolega stwierdzil "co ty, mieliby argument, ze przegral" i najwyrazniej ma racje, co mi sie w glowie nie miescilo...

Kto normalny oczekiwalby, ze zawodnik MMA ma wygrac w boksie, z zawodnikiem ktory przez lata swietnosci obijal czolowych graczy jak dzieci? Nawet mimo spadku formy, to jest wciaz bardzo dobry zawodnik, ktory cale zycie boksowal. No, ale widac ze jednak ktos robi sensacje z tego, ze trener boksu powiedzial, ze Anderson przegralby z Jonesem... Cos takiego... w zyciu bym nie uwierzyl...

Maniac, zrozum ze Anderson chcial stoczyc pojedynek z Jonesem na ringu bokserskim, o ile mi wiadomo, a nie na zasadach MMA, nawet nie wierze, ze Jones by sie na cos takiego zgodzil...

Co do tej wygranej z Forrestem, przeciez to oczywiste, ze walka toczyla sie w stojce, bo Forrest nie mial ochoty isc do parteru z tym zawodnikiem, nawet nie probowal obalac. Z czystym bokserem to bylaby pierwsza rzecz do zrobienia i skonczyloby sie boksowanie. Wiec powiedz mi, jak boks mial sie nie sprawdzic, skoro nie bylo prob przejscia do parteru? To co jeszcze mieli do wyboru? Grac w szachy, czy drapac sie za uszkiem?

Co do Twoich teorii to bawiac sie w zgaduj zgadule, uwazam ze Anderson przegralby z Jonesem w boksie (4 walki to troche malo, zeby mierzyc sie z takim zawodnikiem), a w MMA pozamiatalby go bez wiekszego klopotu. I ta walka nie rozegralaby sie w typowej stojce, bo nikt madry nie bedzie sie kopal z koniem.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

...jakby Anderson przeboksowal z Jonesem chocby kilka solidnych rund, to nawet jakby przegral, nawet przez KO, to i tak udowodnilby, ze wbrew temu co niektorzy mowia, zawodnicy MMA stoja na dobrym poziomie...

Dlaczego od razu bokserskie umiejętności Andersona rzutujemy na innych zawodników MMA :roll:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
i czemu uważamy, że boks pod mma = boks pod boks?
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Myślę, że gala K-1 Dynamite 2008 świetnie wyjaśnia na jakim poziomie są obecnie możliwości zawodników MMA w stójce... wystarczy spojrzeć na walki, które odbywały się tam na zasadach K-1, kto walczył i jaki był ich wynik.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Dran widocznie mało wiesz. Miała być walka MMA (bokserska też ale...) tylko Dana White nie zgodził się na nią bo przestraszył się że "Spider" ją przegra. A wtedy wizerunek MMA pójdzie ***ere. Dziwne White mógł zarobić najwieksze pieniądze w karierze i odmówił, dlaczego niby??? A może nie chodzi tu o kase :lol: Mags, że co?? To tak samo jak wy obstawialiście Lesnar vs Mir, kto wygra? To przecież normalne pytanie, co za ludzie :lol:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
A to nie wiedzialem, myslalem ze maja tylko walczyc w boksie. Czemu Dana sie nie zgodzil to nie wiem, widac mial jakies powody. Czy Anderson by przegral na zasadach MMA, to mocno watpie, chyba jedynie lucky punch moglby uratowac Jonesa przed demolka. Oczywiscie o ile Anderson faktycznie nie uparl by sie pokazac mu jak swietnie boksuje... ale to bylaby kompletna pomylka strategii na taka walke.

Z wczesniejszym postem, to chodzilo mi bardziej o pokazanie, ze zawodnicy MMA, to nie sa nadajacy sie tylko do baru leszcze, jak niektorzy sadza, niz o przypisywanie bokserskich umiejetnosci calej grupie. W MMA jest wiecej zawodnikow z dobrym boksem, a mimo to wcale nie zamiataja wszystkich jak leci i o to mi chodzilo.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Bo ty Maniacu dużo wiesz :) Informacje zawsze niekompletne. Wiedza nikła ( jak np spostrzeżenia o Icemanie z poprzednich tematów) . Wymień mi proszę jednego boksera który odnosi sukcesy w mma ? Tylko nie gadaj proszę o zarobkach. Czołówka bokserska dostaje duże pieniądze, ale zarobki bokserów spoza pierwszej 10 każdej wagi nie są wcale pokaźne. Poza tym zależne są od wyników PPV, jak wiadomo od pewnego czasu UFC króluje w ilości sprzedanych substytucji.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Wymien mi Fox zawodnika mma który odnosił sukcesy w boksie? :roll: Przecież doskonale wiesz że w mma nigdy nie było absolutnej czołówki bokserskiej. Aha już wiem :D Ray Mercer prawie 50 letni facet który został ściągnięty z domu starców na walkę z Timem Sylvią. Jak widać nie przeszkodziło mu to w pokonaniu niedawnego mistrza UFC w 9 sekund :lol: Poczekaj Fox, nadchodzą wielkie walki w boksie, jest program Showtime, chyba jednak boks utrzyma się na pozycji lidera przez dłuuuugie lata.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Taka drobna niekonsekwencja w toku rozumowania... Skoro boks jest Twoim zdaniem o tyle lepszy od mma, to dlaczego potrzeba scislej czolowki boksu, zeby pokonac zawodnikow mma? Gdyby boks byl faktycznie taki super duper, to drugorzedny bokser powinien lac w mma kogo popadnie... Poza tym, poczekaj pare lat, niech mma sie jeszcze bardziej spopularyzuje i niech wejdzie tam grubsza kasa, to i konkurencja sie zrobi wieksza... Boks ma przewage, nie jako sposob walki, tylko przez to, ze uprawia go o wiele wiecej osob i o wiele dluzej, wiec bylo z czego wybierac. A mimo wszystko nie wierze, ze bokserzy pobiliby wszystkich na zasadach mma. Problem w tym, ze gadasz takie rzeczy, nigdy nie majac ich jak sprawdzic w praktyce. To tak jak niektorzy do dzis sa przekonani, ze Rickson rozjechalby obecna czolowke MMA. I mimo wszelkich racjonalnych argumentow, nie da sie ich przekonac, ze to malo prawdopodobne.
Tak jak czolowki bokserow nie bylo w mma, tak samo w kazdej jednej dziedzinie nie bylo czolowki z innej. Co udowadnia tylko tyle, ze nigdy nie bedzie tak, ze gdzies skupi sie cala pula osob, majacych teoretycznie najwieksze predyspozycje do tego.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Wymien mi Fox zawodnika mma który odnosił sukcesy w boksie? :roll: Przecież doskonale wiesz że w mma nigdy nie było absolutnej czołówki bokserskiej. Aha już wiem :D Ray Mercer prawie 50 letni facet który został ściągnięty z domu starców na walkę z Timem Sylvią. Jak widać nie przeszkodziło mu to w pokonaniu niedawnego mistrza UFC w 9 sekund :lol: Poczekaj Fox, nadchodzą wielkie walki w boksie, jest program Showtime, chyba jednak boks utrzyma się na pozycji lidera przez dłuuuugie lata.

Meczy mnie dyskusja z tobą , tego samego Mercera pokonał Kimbo Slice !!!!! Co to pokazuje ? Swoją drogą skąd sądzisz że Boks jest na prowadzeniu ? Na jakiej podstawie na jakich liczbach? chyba zatrzymałeś się w czasie na jakiś czas .
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
m in powtorka gali penn - gsp przyciagnela wiecej telewidzow niz na żywo gala z pojedynkiem Paula Williamsa i Winky’ego Wrighta
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Dran tłumacze ci że "dziadzia" Ray Mercer pokonał niedawno byłego mistrza UFC Tima Sylvie w 9 sekund. Co z tego że Mercera pokonał Kimbo? Szczerze "mówiąc" to dziwie się że Ray jeszcze jako tako się porusza a co tu dopiero walka MMA, jak widać na niedawnego mistrza UFC w pełni wystarczyło :lol: . Bokser może pokonać przeciwnika przy pomocy jednego uderzenia, jak nie trafi i popełni błąd no to znajdzie się na ziemi i przegra. Nie da się powiedzieć na 100% co jest lepsze, wszystko zależy od tego, kto co jak potrafi wykorzystać. Nie było absolutnej czołówki bokserskiej w najlepszej formie w MMA, tak jak nie było najlepszych zawodników MMA w Boksie zawodowym. Boks się sprawdza i jest skuteczny, potwierdził to Anderson Silva pokonując Forresta. Najlepszy zawodnik MMA na kuli ziemskiej, "Spider," po wygaśnięciu kontraktu z UFC prawdopodobnie przejdzie do boksu zawodowego. Coś mi się zdaje że jakiś procent kibiców MMA przejdzie na boks razem z nim :lol: . Fox zobacz jakie walki się odbędą w boksie, chociażby w tym roku. Manny vs Cotto, Chad Dawson vs Glen Johnson, Vitek Kliczko vs Chambers, Władek Kliczko vs Chris Arreola, Floyd vs Marquez, Nikolai Walujew vs David Haye. W Polsce szykuje się walka która zgromadzi przed telewizory prawie całą Polskę, najwieksza walka w historii tego sportu w kraju, mowa oczywiście o Gołota vs Adamek. Póżniej cała Polska skieruje uwagę na bój Adamka z Hopkinsem. Możliwe w dojdzie też do walki Floyda z Mannym, wiesz że to może być najbardziej dochodowa walka w historii? I chyba zapominasz też o programie telewizji Showtime, poczytaj troche o tym, bo jak widzę bardzo mało wiesz :roll: . Co do "pojedynku o kase": W MMA potężne pieniądze zarabia tylko kilka osób, w Boksie jest podobnie. Z tą różnicą że bokserzy dostawają nieporównywalnie większe sumy. I przestań ściemniać że jest inaczej.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Mów do dupy a cię osra .
Wyniki PPV za rok 2008:
1. UFC ponad 5 mln
2.WWE kolo 4.5 mln
3. HBO Boxing 3.5 mln

W tym roku pogrom będzie jeszcze większy, no chyba że Tyson wróci do boskiej formy i zacznie walczyć a Pacman będzie walczył co tydzień.
Swoją drogą co ma na to do powiedzenia Eddie Bravo po gali UFC 101 :)

Dołączona grafika [/quote]
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
I jak zwykle się naprodukowałem , otrzymałem niepewne informacje i zero odpowiedzi na mojego posta. Odpowiem tak, poczekamy, zobaczymy!!
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

I jak zwykle się naprodukowałem , otrzymałem niepewne informacje i zero odpowiedzi na mojego posta. Odpowiem tak, poczekamy, zobaczymy!!

odpowiedz na twojego posta:

Dołączona grafika

boks bez dobrze opanowanego parteru jest w mma bezuzyteczny.
punchers chance does not count.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Meczy mnie dyskusja z tobą , tego samego Mercera pokonał Kimbo Slice !!!!!


Mnie męczy czytanie jego postów i to, że on nie rozumie co mu każdy tłumaczy.

I jak zwykle się naprodukowałem , otrzymałem niepewne informacje i zero odpowiedzi na mojego posta. Odpowiem tak, poczekamy, zobaczymy!!


Fox pokazał Ci oficjalne dane. Czasami parę słów jest więcej ważne niż właśnie "wyprodukowanie" się. Naprawdę każdy wie, że boks jest bardzo ważny w mma. Nikt nie kwestionuje umiejętności bokserskich Silvy i każdy kto ma oczy widział, że ten pokonał Forresta właśnie boksem. Przestań już dyskutować, albo kochasz boks nad życie, albo po prostu lubisz dyskutować bez celu. Powtarzam, każdy tutaj wie że Silva to wyśmienity bokser, każdy też wie, że boks jest bardzo potrzebny w mma. Jednak jak Ci wszyscy mówią, to mma, tutaj wszystko jest przekrojowe.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Parter bez dobrze opanowanej stójki w mma jest bezużyteczny. Co do foty, wyglądasz jednak inaczej niż się spodziewałem :lol:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Jak chcecie to potraficie. Dobra odpowiedz panie Corfe.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024