Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 101 - spojlerownia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Parter bez dobrze opanowanej stójki w mma jest bezużyteczny.

qrwa, popatrz... naprawdę?

Jak chcecie to potraficie. Dobra odpowiedz panie Corfe.

:) przecież on napisał o tobie:

Mnie męczy czytanie jego postów i to, że on nie rozumie co mu każdy tłumaczy.


:lol: Dołączona grafika
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Tak mags, fachowcu. W sumie nie będe zaczynał kłótni z Tobą, nie jestem godzien, przecież ty masz prawie 900 postów :lol:
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Najlepszy zawodnik MMA na kuli ziemskiej, "Spider," po wygaśnięciu kontraktu z UFC prawdopodobnie przejdzie do boksu zawodowego. Coś mi się zdaje że jakiś procent kibiców MMA przejdzie na boks razem z nim

A mnie sie wydaje, ze co najwyzej gartska kibicow MMA z ciekawosci obejrzy jego walke z Royem. Pozniej bedzie juz gorzej. Jak Jordan zaczal grac w baseball wcale nie pociagnal za soba tlumow kibicow koszykowki. MMA to MMA, boks to boks. Kazdy oglada to co lubi.

Fox zobacz jakie walki się odbędą w boksie

I co z tego? Bedzie tez Couture - Minotauro, Shogun - Machida, a w kraju Najman - Pudzian (co sportowo i medialnie jest wydarzeniem porownywalnym do walki Golota - Adamek). Nazwiska ktore wymieniles w wiekszosci mowia cos tylko kibicom boksu. Owszem, masa ludzi ogladala walki Tysona, ale to glownie dlatego ze byl celebryta takim jak teraz Lidell albo Lesnar.

Nie da się powiedzieć na 100% co jest lepsze, wszystko zależy od tego, kto co jak potrafi wykorzystać.

Przeczytaj jeszcze raz co napisales. To wlasciwie powinno zamknac cala dyskusje.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Pienia wiem że to powinno zamknąć dyskusję, ale nic nie poradze na toże "koledzy", "nieumyślnie" szukają zaczepki. Pozdrawiam
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Ja szczerze mowiac nie rozumiem juz tych meczacych dyskusji boks vs mma etc.
Kocham obie dyscypliny zarowno jak i K1 .Sa to odrebne sporty walki z odrebnymi zasadami .
W MMA jak sama nazwa mowi moga walczyc zawodnicy wywodzacy sie z roznych dyscyplin,i mozna spodziewac sie walki na roznych plaszczyznach.

To ze w jednej walce ktos dominowal boksem ,nieznaczy ze w nastepnej bedzie tak samo.Wszystko zalezy od tego kto z kim walczy.
Pamietajmy ze walcza zawodnicy ktorzy preferuja walke w roznej plaszczyznie.Wiadomo sa tacy ktorzy czyja sie jak ryba w wodzie zarowno w parterze jak i w stojce.Jednak wiekszosc preferuje walke w jednej plaszczyznie (Silva,Wanderlei,Forrest,Liddel i wielu innych) co nieznaczy ze potrafia tylko to.Poprostu lepiej sie czuja naprzyklad w stojce lub parterze.
Walka Anderson /Forrest byla do przewidzenia ze potoczy sie w stojce ,gdzie Anderson jest poprostu na innym poziome od reszty:).

Mnie szczerze mowiac nie obchodzi az tak bardzo ktory sport dominuje w sensie popularnosci/ogladalnosci.Uwazam ze kazda dyscyplina bedzie miec Swoich oddanych fanow ktorzy pozwola jej przetrwac.
Ja jak juz wczesniej zaznaczylem jestem fanem wiekszosci dyscyplin/sportow walki(no moze z wyjatkiem karate Tsunami :D ) i bede staral sie ogladac jak najwiecej pojedynkow zarowno w boksie,mma jak i k1/mt.
I ciesze sie gdy slysze ze szykuja sie swietne walki w ktorejs z tych formul . 8)
Pozdro
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Parter bez dobrze opanowanej stójki w mma jest bezużyteczny. Co do foty, wyglądasz jednak inaczej niż się spodziewałem :lol:


co ty pierdolisz za przeproszeniem ? zobacz na Demiana Maie :D
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
bigjon to jeden przypadek, poczekajmy aż stoczy poważniejsze walki. Zawodników którzy walczą w MMA głównie w stójce jest masa. Np Brett Rogers, który pokonał...Co ja pisze, który rozjechał w 37 sekund byłego mistrza UFC, Arlovskiego. Cro Cop...Tego pana nikomu nie trzeba przedstawiać...Liddel przez długi czas rządził w stójce...Nawet wcześniej Sylvia królował w UFC i był uważany za najlepszego "boksera" ciężkiej dywizji :lol: . Moge ci wymienić jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt osób które wygrywa w MMA głównie za pomocą stójki, co nie znaczy że nie ćwiczą przekrojowo, po prostu więcej czasu poświęcają temu elementowi. Zresztą Maia nie tylko bjj ćwiczy, w stójce też czyni postępy. Co do pierwszej części postu, dość częśto p*****le ale to z dziewczynami...Szczegółów się nie dowiesz z*****cu :lol:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Ale przeciez Ty na tej samej zasadzie wychwalasz boks, dajac za przyklad jednego Andersona, ktory na dodatek nie jest czystym bokserem i ma dobry parter ;)

Parter na pewno jest bezuzyteczny, bez dobrze opanowanych obalen... Stojka musi byc na tyle dobra, zeby nie dac sie zabic przed przewroceniem przeciwnika... Czy to oznacza "dobrze opanowana" stojke? Nie wiem... Na pewno lepiej cos umiec, niz nie umiec. Czym bardziej wszechstronny przeciwnik, tym gorzej dla takiego zawodnika. Ale zastanow sie komu jest ciezej, stojkowiczowi bez podstaw parteru, czy parterowcowi bez podstaw stojki? Odpowiedz na to pytanie masz juz w pierwszych UFC, wiec po co wracac do tamtych czasow? Wiec jesli stosujesz ta zasade do parteru, to czemu nie uznajesz jej w stosunku do czystego boksu? To mnie po prostu dziwi i tyle.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Jest masa zawodników wygrywająca dzięki stójce, dobrym zapasom czy też bjj. Jest wielu zawodników którzy walczą w stójce a nie dają sprowadzić się do parteru bo dosyć dobrze opanowali "mocne stanie na nogach". Podobnie jest z parterowcami...Jeśli lepiej umiesz coś wykorzystać to wygrasz! I niezależnie od tego czy to są zapasy, bjj czy boks!
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Jeśli lepiej umiesz coś wykorzystać to wygrasz! I niezależnie od tego czy to są zapasy, bjj czy boks!

o ile masz dobrze opanowana obrone przed sprowadzeniami
:lol:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
No fakt...chyba że trafisz w cel...
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Co ty wypisujesz ? że Maia nie walczył z nikim znaczącym ? a Rogers to co hahaha pokonał tylko Arlovskiego , który jest patronatem SZKLANEJ SZCZĘKI NA MMAROCKS. Reszta przeciwników Rogersa to średniacy. Rywale Mai są bardziej znaczący niż Rogersa.
  • 0

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
gadaj z dupa, to cie osra... na co ty liczysz?
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Na gó**o licze, a na co ty liczysz? Maia ma dopiero 5 walk w UFC i żaden z jego rywali nie był tej klasy zawodnikiem co Arlovski. Ja was naprawdę nie rozumiem. Śmiejecie się z Sylvi, Arlovskiego, Griffina, a przecież to niedawni mistrzowie UFC, najpotężniejszej organizacji MMA na świecie, skupiającej najlepszych fighterów podobno. Sami wystawiacie ocene MMA. Skoro mistrzowie to cieniasy...No to sory...Ale faktycznie coś wam się pomieszało.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Dołączona grafika
  • 0

budo_kwck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Ej MMA Maniac zmien sobie ksywke na Maniac to bedzie wiadomo o co chodzi.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Obrazek Jezusa Chrystusa i przekleństwo, bardzo nie ładnie zrobiłeś, nawet nie chodzi o to że mnie obraziłeś...P.S pisze się to oddzielnie :lol: No odpowiedz mi Foxik na mojego posta wyżej, czy napisałem gdzieś nieprawdę? :lol:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Wydaje mi się że w wielu miejscach pisze prawdę, zgadza się z tym co pisze wiele osób!! Ale wy jesteście głównie parterowcami raz że nic do was nie dotrze, dwa że przekręcacie moje zdania i wszystko uważacie za "atak" :lol: . P.S ale by były jaja gdyby okazało się że Pudzian zostanie wielką gwiazdą MMA, ciekawe czy to zwiększy ilość kibiców MMA czy Strongman, a może czystej siłowni? Nieważne. Zacznijcie czytać od początku naszą rozmowe wtedy zobaczycie kto szukał zaczepki, ja już kilka razy konczyłem rozmowę, ale się nie dało. Porażka. Możecie świętować, nie rusze już tego tematu. Powodzenia :lol:
  • 0

budo_gheed
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Możecie świętować, nie rusze już tego tematu.


Boże, w końcu
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Ruszy ruszy, nie wytrzyma 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024