Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fedor podpisal z Strikeforce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Fedor podpisal z Strikeforce

NEW YORK (August 3, 2009)--After a week of intense negotiations and speculation, the hottest topic of discussion in the professional fight world has come to a head as the world's number one heavyweight and most sought after mixed martial arts (MMA) champion Fedor "The Last Emperor" Emelianenko has signed a historic, multi-fight agreement that will see him headline mega-events co-promoted by world championship promotions STRIKEFORCE and M-1 Global.

Emelianenko, known globally as Fedor, will make his premium television debut this Fall when his first fight under the new agreement airs live on SHOWTIMEŸ. Up until now, Emelianenko's live fights have aired exclusively on pay-per-view in the United States.

"I am looking forward to going back to work and fighting at the highest level," said the 33-year-old Emelianenko. During his nine year professional fight career, which included a four and a half year stay with the world's former top MMA promotion, the now defunct PRIDE Fighting Championship, the Russian native has faced and defeated all comers.

In his last effort, the 6-foot, 235-pound Emelianenko decimated the number two ranked heavyweight at the time Andrei "The Pitbull" Arlovski with a single punch in the first round (3:14) of the main event of Affliction: "Day of Reckoning" at Anaheim, California's Honda Center on January 24.

"STRIKEFORCE is a top fight promotion that houses some of the greatest fighters in the world," continued Emelianenko. "I am prepared to fight any of them."

"We are extremely excited to have the opportunity to work with M-1 Global and Fedor," said STRIKEFORCE Founder and CEO Scott Coker, a martial arts fight promoter of over 25 years. "Fedor has been the reigning king of MMA's heavyweight division for quite some time now so being able to work with M-1 and Fedor will substantially increase the level of competition amongst the athletes in this weight class."


ps zalozylem nowy temat bo podpsila z strikeforce a nie ufc :lol:
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce
looooser.....no ale z 2 strony to moze i lepiej. Przynajmniej jakas pseudokonkurencja bedzie dla ufc.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce
Overeem jest solidnym zawodnikiem jak na przeciwnika dla Fedora, oczywiście grappling ma na minus ale raczej sie przygotuje. No i Barnetta może w końcu zobaczymy w akcji, może w końcu zrobi koks-detoks przed testem :)
Jeśli kontrakt ze Strikeforce nie ma zapisku, że Fedor nie może walczyć w innych organizacjach to nie tak źle, sklepie Barnetta, Verduma i Overeema i ...(chciałem napisać, że zawalczy w ufc) ...emeryturka(biorąc pod uwagę jak często walczy :lol: )
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce
Wiedziałem, kurwa wiedziałem :!: :!: :!:

Ciekawe tylko ile mu zapłacili.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce
no i chcą podbudować Fedor vs Overeem, zajebiście :D
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce

no i chcą podbudować Fedor vs Overeem, zajebiście :D
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Hmm ciekawe czyli na jesień Fiodor vs Rogers/Werdum i Overeem vs. Werdum/ Rogers.
Chyba innej alternatywy nie ma Barnett na 90% dostanie roczny zakaz wystepów w stanach, w sumie mogliby jeszcze ewentualnie podpisac kontrakt z Jeffem Monsonem i z Ivanovem oczywiscie jęśli wygra z Alexem.

Smiesznie tylko bedzie jak cały plan wezmie w łeb i Overeem dostanie od Werduma albo Rogersa. :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce
Jak ten cyrk się zaczął to pisali, że Barnett nie zostanie zawieszony bo tylko próba odnowienia licencji. Druga próbka też była zakokszona( :) ) więc nie wiem czy to coś zmienia ale możliwe, że nie będzie miał aż takich problemów oczywiście poza oczywistym, że nie będzie szczególnie porządanym zawodnikiem w oczach organizatorów.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce

Jak ten cyrk się zaczął to pisali, że Barnett nie zostanie zawieszony bo tylko próba odnowienia licencji. Druga próbka też była zakokszona( :) ) więc nie wiem czy to coś zmienia ale możliwe, że nie będzie miał aż takich problemów oczywiście poza oczywistym, że nie będzie szczególnie porządanym zawodnikiem w oczach organizatorów.



Tak narazie chyba Barnett jest spalony ale zobaczymy za kilka miesiecy wszystko troche przycichnie i moze wroci w łaski w kazdym razie podobno ma w listopadzie walczyc na gali Sengoku.

Apropos budowania walki overeem/fiodor to właśnie dowiedziałem się że strikeforce podpisalo umowe z Dream na wspolna promocje gal mma. Więc teraz może rzeczywiście dojdzie kilka ciekawych pojedynków w wadze ciężkiej np. Fiodora z Kharitonovem.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce
Kharitonov? on trenuje jeszcze? :wink: :)
Ja bym wolał aby raczej wzięli jakiegoś Aokiego czy Kawajiri przedstawili w usa bo waga ciężka w dream to zmuła
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor podpisal z Strikeforce

Kharitonov? on trenuje jeszcze? :wink: :)
Ja bym wolał aby raczej wzięli jakiegoś Aokiego czy Kawajiri przedstawili w usa bo waga ciężka w dream to zmuła


Kharitonov podobno gdzies trenuje :wink: Ale serio mysle ze gdyby mial w perspektywie walke z Fiodorem to pewnie ogarnął by swoją tlustą dupei kto wie ...mysle że moglaby byc ciekawa walka:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024