Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 101 - spojlerownia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Almeida ladnie dal sie zlapac na balaszke, az cud ze nie odklepal :)


Bał się wrócić do Renzo :wink: przegrać przez KO czy punkty - jeszcze da się znieść, ale tak... :wink:
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

Też mi się właśnie wydawało, że Forrest zrezygnował z tej walki będąc świadom zmysłów. Chociaż wiem, że tak nie było, bo Forrest ma serce do walki, ale akurat podczas tej rzeźni tak to wyglądało. Ogólnie zadziwia mnie jak można tak unikać ciosów jak to robił Silva i jednocześnie zasadzić swoje dwa/trzy zupełnie celnie. To jest niemożliwe, oddam nerkę za takie umiejętności :)



Eee tam niemozliwe wielu bokserów tak potrafi bawic się ze słabszymi przeciwnikami...


  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
a wiecie ze jeden z sedziow punktowal wszystkie 3 zakonczone rundy dla KenFlo ? :lol:

mnie to rozjebalo ze walke mozna wygrac przyciskajac przeciwnika do siatki i zbierakac ciosy na twarz :D
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
KenFlo przyjął taką samą taktykę co GSP. Jednakże widać że BJ ostro wziął się za kondycje.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
W dodatku Kenny jeszcze postanowil zrobic siusiu w Octagonie 8O (patrz :lewa noga)


Dołączona grafika
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Pewnie sobie pomyślał coś w stylu : "...przegrywam to przynajmniej się na niego odleję" :-) a ten sędzia....
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
I co chłopaki nadal ktoś twierdzi że boks się w mma nie sprawdza? Anderson to najwieksza gwiazda światowego mma, bez podziału na kategorie, chyba już nikt nie ma do tego wątpliwości? Śmiem twierdzić że jest jedynym zawodnikiem który obecnie ma szanse wygrać z Fedorem (Lesnar jeszcze nie sprawdzony, a Machida...nie wydaje mi się). W walce z Forrestem pokazał boks na najwyższym poziomie, było wszystko co najlepsze w tej dyscyplinie. Silva zaprezentował fenomenalne uniki, zejscia, ciosy kontrujące, tzw "bokserski luz", garde, bloki, wszystko po prostu. Anderson to zawodnik bjj i muay thai, lecz od dłuższego czasu najwięcej czasu poświęca treningom bokserskim (jego rekord bokserski 4-0) zresztą nie z byle kim, bo z najlepszym trenerem boksu na świecie Freddie Roachem. Anderson pokonał niedawnego mistrza UFC samym boksem. Prawdopodobnie po wygaśnięciu kontraktu z UFC przejdzie do zawodowego boksu, ma walczyć z Royem, ale Roach narazie nie daje "pająkowi" dużych szans na zwyciestwo w tej walce. Nawet kiedy Junior nie jest w najwyższej formie!!
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Dołączona grafika
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Szkoda Kenny'ego... zajebisty zawodnik.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

I co chłopaki nadal ktoś twierdzi że boks się w mma nie sprawdza? Anderson to najwieksza gwiazda światowego mma, bez podziału na kategorie, chyba już nikt nie ma do tego wątpliwości?

Ja mam i milion innych fanów :)



Silva zaprezentował fenomenalne uniki, zejscia, ciosy kontrujące, tzw "bokserski luz", garde, bloki, wszystko po prostu. Anderson to zawodnik bjj i muay thai, lecz od dłuższego czasu najwięcej czasu poświęca treningom bokserskim (jego rekord bokserski 4-0) zresztą nie z byle kim, bo z najlepszym trenerem boksu na świecie Freddie Roachem.


Po pierwsze Silva nie trenuje z Freddiem, raz czy dwa mial z nim trening ale to wszystko.
Po drugie Freddie uważał że najlepszy boks w mma ma bj penn i a arlovski . GSP zlał BJ jak dziecko zapasami , a arlovski ostatnio caly czas baty dostaje.

Anderson pokonał niedawnego mistrza UFC samym boksem. Prawdopodobnie po wygaśnięciu kontraktu z UFC przejdzie do zawodowego boksu, ma walczyć z Royem, ale Roach narazie nie daje "pająkowi" dużych szans na zwyciestwo w tej walce. Nawet kiedy Junior nie jest w najwyższej formie!!

No i słusznie że nie daje. MMA to nie boks, MMA to nie zapasy , MMA to nie BJJ !!!!
Naprawdę to takie trudne do wyobrażenia?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Sam boks sie w MMA nie sprawdza.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
K_P
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Co by daleko szukać

5 dan BJJ pod Carlosem Gracie Kimbo Slice :) Nawet w stójce se radził :)
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
"MMA to nie boks, MMA to nie zapasy , MMA to nie BJJ !!!! " - zajebisty tekst, lepiej tego nie można było ująć POZDRO
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
No tak chłopaki, jaką gafe puściłem. Przecież Anderson nie pokonał niedawnego mistrza UFC przy pomocy boksu. On wcale nie zademonstrował boksu na najwyższym poziomie i nie jest wcale numerem 1 światowego mma, nie ma też rekordu w boksie zawodowym i z boksem nie ma za wiele wspólnego, raz miał tylko trening z Roachem i sparringi np z Minotauro. Anderson też nie ma zamiaru po wygaśnięciu kontraktu z UFC przejść do zawodowego boksu, nie ma też zamiaru walczyć z Royem Jonesem. Mój błąd :roll: :lol:
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia

No tak chłopaki, jaką gafe puściłem. Przecież Anderson nie pokonał niedawnego mistrza UFC przy pomocy boksu. On wcale nie zademonstrował boksu na najwyższym poziomie i nie jest wcale numerem 1 światowego mma, nie ma też rekordu w boksie zawodowym i z boksem nie ma za wiele wspólnego, raz miał tylko trening z Roachem i sparringi np z Minotauro. Anderson też nie ma zamiaru po wygaśnięciu kontraktu z UFC przejść do zawodowego boksu, nie ma też zamiaru walczyć z Royem Jonesem. Mój błąd :roll: :lol:

Podchodzisz do wszystkiego jednowymiarowo :) , Poza tym podręcznikowego boksu w stylu Silvy nie jest tak wiele :) . Tak samo mogę powiedzieć że wygrał szybkością , wyczuciem dystansu , pracą nóg. Do tego trzeba pamiętać że uderzał tak aby nie dać się sprowadzić do parteru. Fakt posiadania świetnego parteru przez Andersona też zapewne miał wpływ na taktyke Foresta. Tak więc masz rację puściłeś Gafe.
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
nikt nie ujmuje Andersonowi jego K.O.zackich umiejętności bokserskich :wink:

pozdro all
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Tak Fox, masz racje :)
  • 0

budo_veldrin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Prowincja Warszawy
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Czy uderzanie rękami to od razu boks?? Ja się zgadzam z Fox'em. To nie podręcznikowy boks, a doskonały timing. Równie dobrze można powiedzieć że wygrał dzięki karate, kb czy inne stylu uderzanego.

Więc ja osobiście raczej chwaliłbym jego stójkę. Nie "boks". Takie uogólnianie nie jest dobre :-) .

Co by jednak nie mówić, Machida, A. Silva to podręcznikowe przykłady słowa "timing" :) . I jak widać skutecznie :)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
Oczywiście Veldrin to było raczej karate, jaki styl karate ćwiczysz? :lol: . Tylko ślepiec albo głupiec nie widział że w walce z Forrestem, Anderson zaprezentował boks na najwyższym poziomie. Gdybyś znał troszkę "historię" Silvy wiedziałbyś dlaczego to był boks a nie np "Machida Karate" :roll: . Tyle w temacie, pozdro
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 101 - spojlerownia
"MMA to nie boks, MMA to nie zapasy , MMA to nie BJJ !!!! " Anderson Silva wygrał boksując , ale nie ma co gadać, że wygrał tylko dzięki umiejętnościom bokserskim.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024