Skocz do zawartości


Zdjęcie

dokuczliwe bóle..(?czegoś?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_fireblast
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dokuczliwe bóle..(?czegoś?)
Dosc mnie meczy bol po treningu, taki podobny do zakwasow. Tyle, ze to nie sa zwykle zakwasy chyba (ktore sa nawet przyjemne), tylko taki mocniejszy bol tego typu i duzo glebiej, tak jakby tuz przy kosciach. Po silce tego raczej nie mam, jak juz to slabo i dosc rzadko, za to dosc czesto po intensywnych treningach sw, szczegolnie chwytaniu. Jak chodzi o miejsca gdzie to "wyskakuje" to najczesciej miedzy lokciem a barkiem, szczegolnie po zewnetrznej stronie - w okolicach m. naramiennych. Rzadziej w okolicach kapturow, a w innych rejonach prawie nie wystepuje.. To bywaja takie naprawde bolesne i gleboko umiejscowione "zakwasy", ktorych normalnie raczej nie czuc, ale odzywaja sie przy kazdym intensywniejszym wysilku i potrafia uprzykrzyc treningi na jakis tydzien. Moze ktos tak mial i sobie jakos z tym poradzil, albo wie o co moze chodzic?
pzdr
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dokuczliwe bóle..(?czegoś?)
wow. ja mialem cos podobnego chyba. ale uznalem to za zwykle przetrenowanie rak i tyle. przeszlo. im dluzej cwiczylem tym zadziej mialem. teraz nie wystepuje juz w ogole. i tez po silce nie mialem tylko po bjj.

ale o co w tym chodzilo to nie wiem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024