Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na brzuch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Trening na brzuch
Witam, chcialbym sie do was zwrocic o pomoc w ulozeniu treningu miesni brzucha. Nie chodzi mi jednak o kolejna rade w stylu rob a6w..itp. Chodzi mi o trening ktory polegalby na cwiczeniach kazdego dnia innej parti brzucha... Do cwiczenian dostepne bylo by wlasne cialo + jakies obiazenie w postaci jakis pasow, hantelki itp. Brak dostepu na silownie. :D Niestety sam nie mam wogole pomyslu jak to wszytsko polaczyc.. xd (takie cos chcilaby moj kolega ktory sam nie ma pomyslu jak to zrobic..) :? (mi stracza zwyczajne cwiczenia :lol: )
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na brzuch
kolko / wznosy nog / scyzoryki - na proste
sklony boczne / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / wiatraki - na boczne
russian twist / skrety / cos innego - na skosne
plank / nozyce / l-sit - statyczne

reszte sam sobie uloz.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na brzuch
novo wrzuc linki do cwiczen.bo wiatraki nic mi np nie mowia ;p
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na brzuch
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
teraz lepiej? :roll: po jednym cwiczeniu z kazdej kategorii. zamiast scyzorykow moze byc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na brzuch
novo masz gdzies linki do tematow na budo o treningu miesni brzucha. skonczyl mi sie ABS i chcialbym poczytac tak aby ulozyc poziom 10-ty by Itosu ;)

z gory dzieki 8)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na brzuch

novo masz gdzies linki do tematow na budo o treningu miesni brzucha. skonczyl mi sie ABS i chcialbym poczytac tak aby ulozyc poziom 10-ty by Itosu ;)

z gory dzieki 8)

nie mam.
wkleilem cwiczenia, to ich uzyj. polecam front/back lever tez.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024