Skocz do zawartości


Zdjęcie

GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
194 odpowiedzi w tym temacie

budo_inkaso
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
Tedo , nie odbieraj moich wypowiedzi tak nerwowo , ja nie jestem Twoim przeciwnikiem. Posługując się Twoim przypadkiem , chcę zwrócić uwagę na problem istniejący w srodowisku karate.
A odnośnie Twoich uprawnień to oparłem się na informacji zamieszczonej na Twojej oficjalnej stronie , gdzie sam piszesz , że masz uprawnienia instruktora samoobrony . Jeżeli masz również uprawnienia instruktora karate lub brazylijskiego Ju-Jitsu to napisz o tym a wówczas zwrócę Ci honor . Jeżeli bowiem Twoje dzieci brały udział w zawodach BJJ to musiałeś ich fachowo do tych zawodów przygotowywać . Z kolei fachowy trening wymaga fachowej , konkretnej wiedzy a więc i uprawnień . Jeżli masz takowe uprawnienia to zgodnie z tym co zaoferowałeś - przedstaw je.

I na koniec , Tedo ja Cię nie obrażam , nie mówię czy jesteś śmieszny czy nie . Używam argumentów w dyskusji więc proszę o to samo.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
Martius czy karatecy startujący w Kobyłce muszą być szkoleni przez instruktora karate posiadającego uprawnienia do nauczania ju-jitsu (papiery instruktorskie ze specjalizacją ju-jitsu)?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
Tedo - po co wklejasz to co ogolnie kazdy wie - moze inaczej kazdy powinien wiedziec - Wiesz kim jest Rojkowska ?
Jest psychologiem po studiach psychologii nie ma zadnego doswiadczenia w sporcie - ksiazka ta oczywiscie jest dobra i nie mozna zarzucic nieprawdy ale - gdzie tam jest napisane ze dla dobra dzieci powinno sie ich dopuszczac w mlodym wieku do zawodow ..... nie mowie o zabawach ruchowych przygotowujacych do sportu.

Nie wystarczy przeszukac internet i wkleic troche tekstow od czapki - trzeba jeszcze je dopasowac do sytuacji i uzasadnic.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
Inkaso
A u nas w Polsce można mieć uprawnienia instruktora Bjj??? :)
Czy jest to w ustawie??? Myślę że nie. A czy posiadając uprawnienia instruktora sportu ze specjalnością karate schotokan można nauczyć obalać???? :) Czy zawodnicy Ci nie mogą startować w zawodach innych systemów?????? Czy zawodnik Kyokushin nie może startować w zawodach budokai??? :)
Lekko się pomyliłeś
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

Martius czy karatecy startujący w Kobyłce muszą być szkoleni przez instruktora karate posiadającego uprawnienia do nauczania ju-jitsu (papiery instruktorskie ze specjalizacją ju-jitsu)?


Sa to zawody otwarte i jesli ktos przestrzega przepisow moze startowac z dowolnego stylu.

Zreszta nazwa jj jest tam coraz czesciej zastepowana chyba walka wrecz lub bardziej ogolna.

Nie jestem zwolennikiem specjalizacji - uwazam ze powinny byc jedne papiery instruktora a specjalizacje co najwyzej kazdy powinien robic we wlasnych organizacjach. Tylko ogolne powinny byc tak prowadzone zeby ogolna weidza byla z kazdego systemu.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
hmm moje autorytety są złe, miałeś pretensje że nie zaglądam do książek teraz to zrobiłem, nada jest źle. Napisałem też o stymulacji(doczytaj proszę)i przemyśl całość a nie to co tylko chcesz
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

hmm moje autorytety są złe, miałeś pretensje że nie zaglądam do książek teraz to zrobiłem, nada jest źle. Napisałem też o stymulacji(doczytaj proszę)i przemyśl całość a nie to co tylko chcesz


Nie - wybrales pierwsze co znalazles co mozesz dopasowac do swojej odpowiedzi - masz ta odpowiedzia duzo racji - ale powiem tak Wyborowa jest po Pedagogice i to dobrze wie - a ta odpowiedz nie rozwiazuje problemu starowania 5 latkow w zawodach. Tak jak i Katarzyna Rojkowska nie moze nawet sama takiej opinii wydac bez konsultacji z innymi to nie jest lekarz sportowy ani trener a opinie wydaja zespoly ludzi kompetentnych - zreszta watpie aby przychylila sie do Twojego uwazania ze start 5 latkow w zawodach kontaktowych to swietna zabawa i rozwoj dziecka :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
To zaczyna robić się męczące myślę, że napisałem z sensem i na temat.

Cóż nic CIę nie satysfakcjonuje, trudno. Pozdrawiam i na tym zakończę
Jeszcze raz miłego oglądania zdjęć
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
ostatni raz
wyobraź sobie że ja też skończyłem już pedagogikę o kurczę i metodykę(nawet zdałem egzamin na dobrą ocenę i to całkiem niedawno i cały czas muszę w tym siedzieć) ale co tam przecież to są ciency doktorzy, profesorowie, nic nie znaczący ludzie.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

To zaczyna robić się męczące myślę, że napisałem z sensem i na temat.

Cóż nic CIę nie satysfakcjonuje, trudno. Pozdrawiam i na tym zakończę
Jeszcze raz miłego oglądania zdjęć


Tedo - dasz odpowiedz kto zaakceptowal zawody dla 5 latkow jacy fachowcy lub choc znajdziesz o dobrym wplywie zawodow kontaktowych dla 5 latkow i przyznam Ci racje - Jersey juz wie ze jak ktos mnie przekona to przyznaje sie :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
to nie były normalne zawody, były nienormalne bo dostosowane do możliwości dzieci
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

ostatni raz
wyobraź sobie że ja też skończyłem już pedagogikę o kurczę i metodykę(nawet zdałem egzamin na dobrą ocenę i to całkiem niedawno i cały czas muszę w tym siedzieć) ale co tam przecież to są ciency doktorzy, profesorowie, nic nie znaczący ludzie.



Nie ciency - moga byc super fachowcami ale jak mnie boli wyrostek to ide na ciecie do lekarza a nie do informatyka :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
nie posiadam takich argumentów(nie znam takiej osoby)i jeszcze raz to nie były zawody do jakich jesteście przyzwyczajeni. A czy Ty możesz podać mi autorytety mówiące o tym że rywalizacja nawet 15 latków kopiących się po głowach(nawet w ochraniaczach) jest ok, nie ma tam przeciwwskazań. Że rzuty są zdrowe dla padającego, że knockdown jest zdrowy???
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

to nie były normalne zawody, były nienormalne bo dostosowane do możliwości dzieci


Mozna poznac metode jaka robiliscie wczesniej testy wydolnosciowe dla 5 latkow zanim stworzyliscie regulamin ?

Chyba ze to tajemnica ...
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

...A czy posiadając uprawnienia instruktora ...

Uświadomcie mnie, jeśli się mylę, bo mam wrażenie, że będąc instruktorem to w myśl ustawy nie można w ogóle szkolić wyczynowych zawodników. Gdzieś to chyba wyczytałem, ale pewny nie jestem...
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
testy wydolnościowe?, trochę galopujesz, a może odpowiesz na moje pytania???
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!

A czy Ty możesz podać mi autorytety mówiące o tym że rywalizacja nawet 15 latków kopiących się po głowach(nawet w ochraniaczach) jest ok, nie ma tam przeciwwskazań. Że rzuty są zdrowe dla padającego, że knockdown jest zdrowy???


Programy zawodow Zwiazkowych opiniowane sa miedzy innymi przez wykladowcow AWF - na ich podstawie robione sa tez programy mniejszych organizacji.

Przyklad - osob opiniujacych np Prof. Kalina
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
instruktor rekreacji nie, ale sportu tak (z tego co pamiętam)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
napisz podaj nazwiska itp
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: GOJU-RYU NA MISTRZOSTWACH ŚREMU W BJJ!!!
trzeba jeszcze określić co to są wyczynowi sportowcy (przeoczyłem)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024