Skocz do zawartości


Zdjęcie

Licencjat AWF, Taekwon-do ITF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_amit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Licencjat AWF, Taekwon-do ITF
Witam:) tak jak w temacie..Potrzebuje prac(konspektów)lekcji wf gdzie sa realizowane elementy z TKD. np NAuka jakiejs techniki czy ukladu lub doskonalenie innych elementow. Jesli ktos ma tego typu materialy a najlepiej jest lub skonczyl AWF to bedzie wiedzial o co kaman:) z gory wielkie dzieki!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Licencjat AWF, Taekwon-do ITF

Witam:) tak jak w temacie..Potrzebuje prac(konspektów)lekcji wf gdzie sa realizowane elementy z TKD. np NAuka jakiejs techniki czy ukladu lub doskonalenie innych elementow. Jesli ktos ma tego typu materialy a najlepiej jest lub skonczyl AWF to bedzie wiedzial o co kaman:) z gory wielkie dzieki!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Może być na DVD?
  • 0

budo_amit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Licencjat AWF, Taekwon-do ITF
SIemka. temat juz nie aktualny. Moderator moze zamknac temat. sorrki i pozdrawiam!
dzieki za pomoc.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Licencjat AWF, Taekwon-do ITF
Tadeusz a moglbys napisac jakie ciekawe materialy posiadasz na DVD?
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Licencjat AWF, Taekwon-do ITF

Tadeusz a moglbys napisac jakie ciekawe materialy posiadasz na DVD?



Pomijając ciekawy materiał znaleziony na serwisach typu youtube, - również ten, który "dziwnym" zbiegiem okoliczności został usunięty(zapytaj dlaczego) - mam doskonały materiał szkoleniowy z Mistrzem Choi Jung Hwa. To płyta DVD z uczniowskimi układami i komentarzem Mistrza do tychże . Obejrzenie tej płyty pokazało mi jak... niedostatecznie wyszkoleni byli moi polscy trenerzy, jak spłycili tą piękną sztukę, jak źle robimy wszyscy układy, jak nie rozumiemy techniki Taekwondo. Byłem na dwóch seminariach z Mistrzem Choi Jung Hwa i powiem, że ŻADEN mistrz koreański nie ma takiej charyzmy, techniki i... nie wiem jak to COŚ nazwać. Muszę dodać, żaden z tych - u których byłem na szkoleniach. Do "odwiedzenia" zostały jeszcze trzy legendy: Rhee Kee Ha, Park Jong Soo, Hwang Kwang Sung. Z relacji przyjaciół wiem, że to niepowtarzalne "doznania".

Byłem też na seminariach z innymi mistrzami koreańskimi i ich wykłady były podobne do wykładów Mistrza Choi Jung Hwa. Cóż... każdego z nich jak wiem szkolił Generał Choi Honog Hi.
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Licencjat AWF, Taekwon-do ITF
Korekta: "szkolił się u Genrarała... " a nie "szkolił Generała". Oczywisty błąd.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Licencjat AWF, Taekwon-do ITF
Znam tę płytkę - fajnie zrobiona.

K.S. Hwang wybiera się w przyszłym roku do Europy dawać seminaria. Czy mu się uda, zobaczymy, bo planował to zrobić już w 2009. Możnaby go spróbować namówić o zahaczenie o Polskę :wink:
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Licencjat AWF, Taekwon-do ITF

Znam tę płytkę - fajnie zrobiona.

K.S. Hwang wybiera się w przyszłym roku do Europy dawać seminaria. Czy mu się uda, zobaczymy, bo planował to zrobić już w 2009. Możnaby go spróbować namówić o zahaczenie o Polskę :wink:



Śledzę jego stronę. Oprócz deklaracji, że przyjedzie do Europy nie pojawiło się na niej nic nowego. Gizmo jak zorganizujesz z nim seminarium w Polsce, to przywiozę z 10 osób i gwarantuję Ci, że z sąsiednich krajów tez przyjadą. Tylko proszę nie w Lublinie ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024