Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
FRAGMENT ZE STRONY PZMT

I niestety mimo udziału ponad dwudziestu pięciu krajów to te pięć państw zdominowało całą imprezę. Można powiedzieć, że najpierw byli Rosjanie i Białorusini, potem za nimi Ukraina, potem długo nic i Kazachstan z Turcją, potem bardzo długo nic i dopiero zawodnicy z pozostałych krajów europejskich.

To słowa jednego z najbardziej zaangazowanych trenerów PZMT. Po ME Muaythai PZMT.
Czy wreszcie zaczyna się rozsądnie oceniać osiągnięcia. Czy ME pokazują, gdzie jest miejsce w szyku Polaków z PZMT. Starty w klasie B są niewymierne, teraz jednak.

Pytania do wszystkich
- Po czterech latach obietnic czy nie czas powiedzieć szczerze. Myliłem sie. Na Związek nie ma szans. Może zapomnijmy o ostatnich czterech latach i zacznijmy myśłeć realnie
- Czy nie czas zacząć myśleć o połączeniu sił Muaythai PZKb i PZMT? By polskie amatorsie MT było tak silne jak polski amatorski KB.
- Czy zamykanie sie w małych prowincjonalnych imprezach typu MP Muaythai PZMT jest drogą do rozwoju. (oczywiście prowincjonalne ze względu na dostępność a nie organizację bo ta jest niezła)

Sąd uznał, że PZKb może dzialać w ramach organizacji w MT. Czy przyłączenie IFMA-PZMT do tej organizacji ( ze zmianą nazwy) wzmacnia Muaythai czy PZKb?

Raczej wolałbym spokojną rzeczową dyskusję niż ataki. Aczkolwiek i w KB i MT atak jest naturalną rzeczą :) .

-
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Na konkurencyjnym Portalu przeczytałem, że:
- ze wszystkich medalistów tylko 2 wygrało po jednej walce. Reszta przegrała, a medal otrzymała, gdyż była mała ilość zawodników.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Rafał Szlachta musi odejść.............do PZKB :P
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Była kiedyś taka propozycja.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Dalszy fragment tego samego artykułu:

"W tej sytuacji reprezentacja Polski wypadła dosyć dobrze, ponieważ ogólnie zdobyliśmy jedno złoto, jedno srebro i cztery brązy i mimo, że na miejscu nie byliśmy zbyt usatysfakcjonowani to jednak porównując to z innymi państwami takimi jak Niemcy, Litwa, Łotwa, Włochy z których, również było dużo zawodników muszę powiedzieć, że przy tym poziomie imprezy technicznym i sportowym mistrzostw osiągnęliśmy dużo."

Całość artykułu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Oczywiście, ale jeśli na 6 medali - 4 są po jednej przegranej walce i żadnej wygranej
a dwa po jednej wygranej i jednej przegranej trudno uznać to za sukces sportowy. Wyłącznie marketingowy i to dopiero za jakiś czas. Bo na razie widać, że nie było dużej rywalizacji. Twierdzenie, że inne kraje ilościowo większe wypadły gorzej jest mało wiarygodne. Nasza grupa była silnie sfeminizowana i byli juniorzy. WIadomo, że w tych grupach rywalizacja jest mniejsza. Jeśli np niemcy przywieźli 20 ale seniorów men to wynik ten osiągnąć jest o wiele trudniej ( nie wiem czy tak było ale daje przykład)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Mistrzostwa Świata WMF było 4 zawodników + dziewczyna (w sumie 5 osóB)
dzien pierwszy
Parcheta wygrał
Jędrzejczyk wygrał przed czasem
drugi dzień
Grudniewski, Jedrzejczyk przegrali
Tomczykowski , Parcheta wygrali
final przegrywają
Drużko przegrywa walkę finałową (w kat dziewczyn zawsze jest mniejsza konkurencja)

to daje 4 walki wygrane
pozatym widać ze uczestników tych Mistrzostw jest więcej, po wygranych eliminacjach nikt nie ma złota

Mistrzostwa Świata IFMA było 8 zawodników + 3 dziewczyny (11 osóB)
bilans: 2 wygrane walki - eliminacyjne za które zdobywają medale: złoto i brąz.

Moim zdaniem to kompromitacja ale czego można się spodziewać po organizacji robiącej klanowe imprezy zamknięte zabezpieczając się przed rywalizacją z zawodnikami na wysokim poziomie
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Osobiście nie rozumiem po co ta cała rywalizacja u nas w kraju pomiędzy IFMA i WMF... Przecież już dawno wiadomo że ani bycie w IFMA ani w WMF nie pozwoli na wejście na Olimpiadę!
Przekrzykiwanie się gdzie jest więcej zrzeszonych i kto ma uznanie tajskiego rządu itd...jest bzdurne! Tajowie dają się łatwo skorumpować i przekupić. Za odpowiednią kasę dadzą każdej organizacji odpowiedni papierek!
I tak przy okazji. Słaba frekwencja w IFMA może być dowodem plotek jakie słyszałem podczas pobytu w Tajlandii 3 miesiące temu: prawdopodobnie IFMA ma straszne problemy. Niby zakazano im nawet organizowania Mistrzostw Świata w Tajlandii. Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba już 2 razy były organizowane w innych krajach.

A jeżeli chodzi o połączenie się PZKB z PZMT nie sądzę aby to był dobry pomysł. Nie sądzę że się dogadacie! Ale to moje osobiste zdanie.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
to nie chodzi o rywalizacje miedzy IFMA i WMF tylko o robienie zamkniętych imprez na które wstęp mają zawodnicy z zaproszeniami. Dla mnie turnieje powinny być otwarte a to ze nie sa bo się organizacja boi ze medale zdobeda nie ci co powinni,i ta właśnie patologia odbija się w wynikach i każdy może ją zobaczyc.
A pisze o tym bo wkurwia mnie ze ktoś robi mistrzostwa 100 metrów od mojego klubu w mojej dyscyplinie ale nie wpuści tam moich zawodników bo są zrzeszeni gdzie indziej.
Czy to jest normalne?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?

I tak przy okazji. Słaba frekwencja w IFMA może być dowodem plotek jakie słyszałem podczas pobytu w Tajlandii 3 miesiące temu: prawdopodobnie IFMA ma straszne problemy. Niby zakazano im nawet organizowania Mistrzostw Świata w Tajlandii. Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba już 2 razy były organizowane w innych krajach.


Plotki - Mistrzostwa 2009 są w Tajlandii. Organizacja w przeszłości dwóch MŚ w innych krajach nie była podyktowana problemami organizacyjnymi. IFMA nie otrzymała zakazu organizowania MŚ w Tajlandii - zatem prawdy w tym tyle co nic.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Mistrzostwa Europy IFMA a nie świata, sorry pomyliło mi się
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Witam OZZZ. Dlaczego Kraków nie brał udzialu w ME. Przecież podobno ty jesteś człowym sędzią PZMT a lider PZMT jest z Krakowa?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Prosta sprawa - poszedłem pod nóź i dlatego nie mogłem się pojawić na Łotwie (a szkoda bo sędziować lubię). Dodam że jest już ok.

Co do lidera - myślę że to pytanie do niego. Ja odpowiadam za siebie :)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Prosta sprawa - poszedłem pod nóź i dlatego nie mogłem się pojawić na Łotwie (a szkoda bo sędziować lubię). Dodam że jest już ok.

Co do lidera - myślę że to pytanie do niego. Ja odpowiadam za siebie :)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Prosta sprawa - poszedłem pod nóź i dlatego nie mogłem się pojawić na Łotwie (a szkoda bo sędziować lubię). Dodam że jest już ok.

Co do lidera - myślę że to pytanie do niego. Ja odpowiadam za siebie :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Wiem co czujesz bo 3 miesiące temu i mnie cieli. SPORT TO ZDROWIE :)

Powrotu do zdrowia życzę.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
No ale tak poażniej. NIe czujesz, ze poziom w PZMT drastycznie spadł i zaczynacie odstawać?
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Na stronie PZMT ostatnie wyniki są z lutego. Czy strona też przeżywa refleksje? :)
  • 0

budo_samui
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Panie Gladiatorzy, wyniki są po każdej imprezie! Kolejna bezsensowna zaczepka. Za każdym razem wyniki są albo w aktualnościach, a miarę możliwości dodawane do działu wyniki zawodów. Ale tak dla zasady to sobie lepiej znowu ponarzekać i skrytykować...hmmm...no jeżeli to sprawia, iż możesz lepiej żyć, Twoje samopoczucie jest lepsze to atakuj, atakuj...
p.s. aha no i może ktoś pomógłby Gladiatorowi znaleźć pracę, jakieś zajęcie, bo ilość postów na forum skłania do refleksji iż chyba trochę Pan "bezrobotny" jest :)

Co do zaśmiecania. Panowie temat jest o Otwartym Turnieju/Lidze a nie o innych sprawach. Zatem komentujmy te zawody, a jak ktoś nie może sobie inaczej ulżyć to cóż....chyba musimy im wybaczyć :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Panie Samui
- Uderz w stół a nożyce sie odezwą.

Kiedyś ta organizacja chwaliła sie szybkim umieszczaniem na stronie informacji.
Teraz jest ich trzy na krzyż ( bo trudno uznać za informajcę zaproszenie na zgrupowania) jeszcze nie ma czasu na umieszczenie ich w dziale wyniki. Imprez od lutego można by policzyć na palcacj jednej ręki i to inwalidy bez kilku palców.

A co do mojej strony. To wogole niesmial bym się porownywać ze stroną organizacji, która chciałbyć Polskim Związkiem i która bierze za to składki od klubów, licencje od zawodników itd. W zeszłym roku podobnie mialem przerwe. Odpowiedź jest prosta, zarabiam na turystyce i w tym okresie mam mniej wolnego czasu a moja strona jest prywatną inicjatywą niezarobkową. ale jak zarząd nie ma czsu zajmowac sie organizacja to niech poprostu zrezygnuje.

To następny dowód, ze PZMT przeżywa kryzys. Bardzo słabe wyniki sportowe i kiepska organizacja. A byo przecież o wiele lepiej. Kiedyś nawet podziwiałem szybkość rozwoju.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024