Skocz do zawartości


Zdjęcie

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Ważyliśmy się jako jedni z ostatnich. Zawodników około 300. 8 państw. Najwięcej zgłosiło się w light ponad 160 w samych seniorach. Oprócz tego jest jeszcze semi senior, low senior, full - junior, semi,light-kadet - myślę że będzie grubo ponad 300. Postaram się czasami cos napisać,
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Czekamy ! Życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom !
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Mała pomyłka zawodników ponad 460 !!!!! . Organizacyjnie małe poślizgi, ale ogólnie jak na taką ilość to może być. Startuje 7 państw. Walki w semi na wysokim poziomie, wręcz cyrkowym( chorwacki zawodnik np zdobywał punkty z gwiazdy, wyskczył przeleciał pół maty i trafił na głowe itp). Low zawodników trochę mniej, ale i tak nieźle obłożenie (np ciężka 6. Nie wszyscy najlepsi przyjechali, ale poziom jest niezły (goście całkiem niezli, moi mają np jutro finały z słowakami). Full- junior poziom różny, ale kilka perełek było. Jutro największy przemiał light-senior. W środkowej kategorii np ponad 30 zawoodników.
  • 0

budo_laik222
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Nie wiem może się myle ale chyba na żadne zawody kontaktowych sportów walki w Polsce nie przyjezdza tylu zawodników, czyżby kickboxing znowu przezywał "odrodzenie"? Gladiatorzyring jak bedziesz mial jakies info na temat wyników to daj znać
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Mogę trochę więcej o low

+ 91 - finał rewelacja, pomimo, że tga kategoria to raczej kategoria nadwagi a nie ciężka. Ale to co pokazali zawodnikz Gdańska i Proszek z Zielonej GOry, to pociąg exprsowy. Tyle ciosów nie widziałem w tej kategrii od dawna. Jeden i drugi chciał wygrać. Wygrała Zielona Góra. (9 zawodików)
-91 - Wygrałół Izu, aczkolwiek nie z wielką przewagą. Zresztą chyba wytrzymałość nigdy niebyła jego mocną stroną. (8 zawodników
-86 - PrzemekLis walczyl z kadrowiczem słowacji. NIestety Przemek nie wytrzymał, ale on ma dopiero 20 lat!!!!. Panowie Menadżerowie przyglądajcie sie

-81- Kiełpiński ze Słowakiem - niezły zawodnik z Słowacji dawałKiełpińskiemu czasami niezłe odprawy, ale W końcu Kiełpiński przełamał go i wygrał przed czasem. Kiełpiński staje się liderem tej kategorii
- 75 - finał Rambalski - Wożnicki - Niezła walka - wyrównana, wygrał Rambalski, ale jakby wygrał Woźnicki to też by nikt nie protestował. Widać że się znają
- 71 - Formantowicz - nie oglądąłem,
-67 - Plawecki z Dajwłowskim - ładna walka, ale Bum Bum pokazał dlaczego go tak nazywają. Wygrał sprawiedliwie
-63,5 - walczył mój zawodnik ze Slowakiem. W 20 sekundzie słowak uderzył (...) i tu kontroowersje. Sędzia ringowy, najpierw mówił o lokciu ( my tez tak to widzieliśmy zresztą zwaarcia i mijsce gdzie dostał o tym świaddczyły. Wezwal innych sedziow. Niestety kjedyne nagranie jakie było pokazywało plecy mojego zawodnika. W końcu sędziowie orzekali zwycięstwo Słowaka, przez rsc(!).
O ilości zawodników świadcz to, że wszystkie kategorie obłożone nawet najmniejsza 51


Full - junior całkiem niezłe walki, aczkolwiek nie dużo pamiętam :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Gratulacje dla Rambalskiego, należą mu się :D
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Może parę minusów

- 6 raz organizowana impreza i nie ma strony !!!!! - może KIBO wesprze w tej kwesti organizatora, bo to trochę wstyd
- walki 2X2 minuty nawet finały - impreza międzynarodowa powinna zachowywać poziom międzynarodowy. Każdy wie, że inaczej walczy sie 2 a inaczej 3 rundy. Przy dwóch rundach zawodnik nastawia się na walkę w II rundzie. I może przegrać, ale jak wygrywa drugą to druga decyduje. Zresztą spokojnie można było rozegrać 3 rundówki przy lepszej organizacji.
- Sedziowie - samo sędziowanie niezłe. zawsze są jakieś kontrowersje, ale ogólnie ok. Za to organizacyjnie makabra. Pierwszegodnia na ringu zaczęły sie dopiero o 9 a w niedzielę 9.30.
- drabinki przygotowywane ad hoc do 12.00. I często poprawiane. takie rzeczy przy takiej imprezie powinny być przygotowywane wczesnym ranem.
- Puchary ekstra ale tylko za I miejsce - pamietam pare lat temu sam startowałem i za drugie też otrzymałem . Medale za to rewelacja - Wojtek naprawde się postarał
- Mamy 21 wiek - może wreszcie przy takiej imprezie zdecydować sie na elektroniczną obsługę - ( trochę próbował Krzysiek Z Piaseczna, ale na jednym laptopie prz y takiej imprezie to kropla w morzu. projektor lub duży ekran to teraz też nie rewelacja a wystlanie kolejności walk na ekranie zmniejszyło by ciągłe chodzenie i pytanie. ( 3 maty i ring, więc trudno to objąć z jednego miejsca.

Węgrów obecnie organizuje największą imprezę w kicku w Polsce, jak nie w europie wschodniej. Myśle, że czas by parę rzeczy zmienić. Oczywiście to bardzo dobra impreza, ale myślę ze można z niej zrobic wizytówkę Polski
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
-81- Kiełpiński ze Słowakiem - niezły zawodnik z Słowacji dawałKiełpińskiemu czasami niezłe odprawy, ale W końcu Kiełpiński przełamał go i wygrał przed czasem. Kiełpiński staje się liderem tej kategorii

TAK TAK LIDEREM HEHE Dobry żart
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW

- Mamy 21 wiek - może wreszcie przy takiej imprezie zdecydować sie na elektroniczną obsługę - ( trochę próbował Krzysiek Z Piaseczna, ale na jednym laptopie prz y takiej imprezie to kropla w morzu. projektor lub duży ekran to teraz też nie rewelacja a wystlanie kolejności walk na ekranie zmniejszyło by ciągłe chodzenie i pytanie. ( 3 maty i ring, więc trudno to objąć z jednego miejsca.


Z tym jest problem od dawna i nie tylko na imprezie w Węgrowie. Projektor projektorem, ale szkoda, że nikt nie stosuje prostego i taniego patentu - walki numerowane, wystarczy na każdym stoliku taka tabliczka z przekładanymi numerkami i każdy na sali widzi, która walka leci. Ten sam problem był w Szczecinie, w Sułkowicach...
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Jakby ktoś chciał przeczytać dokładniejszą relację z punktu widzenia 67 kg, to zapraszam tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

No i parę fotek z walki, tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika

Odnośnie wypowiedzi wyżej: w rzeczy samej, pomyślę i złożę propozycję współpracy nad stroną zawodów w przyszłych edycjach turnieju :)

a mi najbardziej brakuje wyników, najlepiej prezentowanych na żywo... to wyznacza prestiż i "nowoczesność" imprezy, a często jest jakoś pomijane, lekceważone :evil:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
ernst - a kogo widzisz lepszegp?

Gizmo - o tym samy myślałem na imprezie :)

Kibo - co do relacji, to jest rzecz o której miedzyinnymi myślałem. Przy tak dużej imprezie powinno sie wziąść 3 gości z 3 laptopami zapłacić po 100 ( słownie szejset zloty) i mieć z prawdziwego zdarzenia biuro. Brakuje programu z drabinkami. Przecież to wstyd że nadal wypisywane są ręcznie.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
szejśćset :) chyba - moja dysortografia :) :):)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
"Sześćset" :)

Ciekawostka - od pewnego czasu z PZKB współpracuje Polska Unia Taekwondo, a jej zawodnicy startują na turniejach kicka. Otóż w tejże organizacji, całkowicie amatorskiej, nie korzystającej z dotacji i organizującej turnieje siłami paru zapaleńców, od lat standardem jest numerowanie walk, używanie tabliczek z numerami na stołach (jak ich nie ma, to zaraz ktoś robi zadymę) oraz w pełni komputerowa obsługa imprezy. Zgłoszenia robi się mailem w obowiązujących wszystkim wzorze (zwykły plik XLS), nie wypełnia się jakichś śmiesznych list i karteczek, jedyne co robi się na papierze to podpisanie i ostemplowanie oświadczeń o posiadaniu ubezpieczenia dla wszystkich zawodników i zgody rodziców dla niepełnoletnich. Listy startowe sortuje się automatycznie i drukuje po weryfikacji wagi. Wszystkie drabinki są drukowane. PUT ma jedną obowiązującą, profesjonalną wagę, która jest wożona na każde zawody i każdy waży się zawsze na tej samej wadze. Tymczasem z kartkologią na zawodach w PZKB czuję się czasem jak przy przekraczaniu ukraińskiej granicy ;) Co ciekawe, zwykle chwilę po zawodach jest dostępna pełna klasyfikacja drużynowa i komplet wyników indywidualnych, które sobie można przegrać na pendrive i zabrać do domu... Naprawdę nie wymaga to wielkiej magii, od lat rozgrywamy zawody klubowe (nieraz na 200 osóB) obsługując je jednym starym laptopem z drukarką i wgranym Open Office bez jakichkolwiek specjalnych makr.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
trudno to nawet skomentować. Poprostu tak powinno być. :(
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Może dlatego na dyplomach w Węgrowie jest napisane DIPLOMA !!!! a nie Dyplom czy Certificate :) :)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
[quote name="gladiatorzyring"]ernst - a kogo widzisz lepszegp?

Hoły,Petertil,Jędrzejczyk..lekko ci poniosło z tym liderem..moze i chłopak ma potencjał ale nie był nigdy nawet mistrzem polski w low k1 cz muay thai nie mówiąc już o startach miedzynarodowych
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Rafał, już raczej do amatorskiego sportu nie wróci. Co do Hołego i Jędzrzejczyka . Kiełpiński jest dynamiczniejszy i lepiej boksuje. Hoły jest dla mnnie trochę za słaby na tą kategorię Jedrzejczyk walczy przede wszystkim low. Jest silny ma dobrą reakcję, ale jest schematyczny.
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
niewiem czy mam plakac czy sie smiac nad tym co ty piszesz GR , Jędzrzejczyk schematyczny? w 81 w Muay Thai nie widze nikogo lepszego od niego w Polsce (amatorsko) , z Hołym wygrał już chyba 3 krotnie , techniki bokserskie to on ma klasa sama w sobie i bardzo przy tym silny cios i świetne wyczucie dystansu ,nie porownuj Kiełpińskiego do czołówki bo wyolbrzymiasz , Jędzrejczyk walczył z klasowymi rywalami , a patrzac po nazwiskach z wynikow w 81 z Wegrowa śmiało mogę stwierdzić że poziom był średni..żeby nie powiedzieć przeciętny. Co do schematyczności? To samo można powiedzieć o Cieślińskim że skupia sie w walce na boksie , czy juz dalej wybiegając nawet o Buakawie że walczy tylko nogami , i co przez to są łatwi do rozpracowania? jakoś nie zauważyłem...każdy walczy tym co ma w najlepszego w swoim arsenale.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW

Rafał, już raczej do amatorskiego sportu nie wróci. Co do Hołego i Jędzrzejczyka . Kiełpiński jest dynamiczniejszy i lepiej boksuje. Hoły jest dla mnnie trochę za słaby na tą kategorię Jedrzejczyk walczy przede wszystkim low. Jest silny ma dobrą reakcję, ale jest schematyczny.


heeh..kazdy ma swoje zdanie...ty zawsze masz inne niż wszscy..
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW


walka finalowa low MP 2008. Zapraszam do ocennienia.
1. Jeśli miałbym oceniac boksersko to Wrocławianin przegrał - walczy jedynie za podwójnej gardy. Skuteczność jego rąk opiera się na dużej sile, i rewelacyjnym czasie reakcji
2. Oczywiście tę walkę wygrał i dla mnie, ale przede wszystkim bo jest silniejszy od Hołego. Ma większy zasięg rąk i silneiejsze nogi. Hoły lepiej pracuje na nogach, stosuje rotacyjne uniki, zejścia z lini.
3. Nie wiem na ile obserwujesz Sporty Walki w Polsce, ale Kiełpiński również od pewnego czasu boksuje. Co widac było w Węgrowie. Na MP w boksie pierwsze dwie wygrał do trzeciej nie dopuścił go lekarz. Wygrał też jedną walkę z ukraińcem. Więc myślę, ze nie porównujmy boksu obu zawodników. Zresztą zdobył MŚ w light 2006 więc coś rączkami musi umieć robic.

To młody 21 letni zawodnik, który sie bardzo dobrze rozwija. Dla mnie to przyszłość tej kategorii

A co do startujących w Węgrowie - Czelewicz - MP 2007 brąz 2008
Muszyński - wygrał z Czelewiczem w tym turnieju
tych pamiętam
Słowak był kadrowiczem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024