Skocz do zawartości


Zdjęcie

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_max1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW



walka finalowa low MP 2008. Zapraszam do ocennienia.
1. Jeśli miałbym oceniac boksersko to Wrocławianin przegrał - walczy jedynie za podwójnej gardy. Skuteczność jego rąk opiera się na dużej sile, i rewelacyjnym czasie reakcji
2. Oczywiście tę walkę wygrał i dla mnie, ale przede wszystkim bo jest silniejszy od Hołego. Ma większy zasięg rąk i silneiejsze nogi. Hoły lepiej pracuje na nogach, stosuje rotacyjne uniki, zejścia z lini.
3. Nie wiem na ile obserwujesz Sporty Walki w Polsce, ale Kiełpiński również od pewnego czasu boksuje. Co widac było w Węgrowie. Na MP w boksie pierwsze dwie wygrał do trzeciej nie dopuścił go lekarz. Wygrał też jedną walkę z ukraińcem. Więc myślę, ze nie porównujmy boksu obu zawodników. Zresztą zdobył MŚ w light 2006 więc coś rączkami musi umieć robic.

To młody 21 letni zawodnik, który sie bardzo dobrze rozwija. Dla mnie to przyszłość tej kategorii

A co do startujących w Węgrowie - Czelewicz - MP 2007 brąz 2008
Muszyński - wygrał z Czelewiczem w tym turnieju
tych pamiętam
Słowak był kadrowiczem


Walczy sie tak na ile pozwala przeciwnik!!apropos podwójnej gardy!
Komentował klasowy zawodnik-Michał Głogowski i razem z redaktorem byli pod wrażeniem umiejetnosci piesciarskich obu zawodników.
Boksersko przegrał?o czym ty mówisz?
Co mu z tej lepszej pracy i rotacji jak zawsze z nim przegrywa?
Co ma light contact do boksowania?Tyle co piernik do wiatraka?-ale wszyscy wiemy light contakt masz słabość..
To ze Słowak był kadrowiczem to tez słaby argument..albo ze ktoś jest ukraincem to nie znaczy ze jest super zawodnikiem

Taki z ciebie krytyk to pokaż walki swojego zawodnika Zbyszka S.
To twój podopieczny..oczywiście nie mam nic do niego,pewnie dobry chłopak ale w środowisku kickboxerów jest tylko jedno okreslenie na zawodników prezentujących taka technike...Złamas!
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
No masz poprostu takie zdanie GR ze to młody zawodnik i przyszłość tej kategorii.To lepiej brzmi niż lider.

Walke ogladałem-jest niezła,nawet komentatorzy ja doceniają.
Walke Zbyszka tak jak tu kolega pisał tez widziałem,na tej samej gali-BO BARDZO sie interesuje sportami walki W POLSCE i nie tylko.Co prawda Zbyszek wygrał ale poziom był rzenujacy i dalece odbiegał od walki której link podałes.

Rzeczywiscie argumenty z light contactem masz słabe
  • 0

budo_max1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW

Rafał, już raczej do amatorskiego sportu nie wróci. Co do Hołego i Jędzrzejczyka . Kiełpiński jest dynamiczniejszy i lepiej boksuje. Hoły jest dla mnnie trochę za słaby na tą kategorię Jedrzejczyk walczy przede wszystkim low. Jest silny ma dobrą reakcję, ale jest schematyczny.


a tu apropos tego ze Paweł walczy przede wszystkim low:


  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
- a czy uważasz, ze Głogowski skrytykował by w telewizji, jesli by uważał inaczej. My porównujemy dwóch zawodników. Mówimy o ich walorach pięściarskich. Może coś w temacie. Bo jak na razie twoja agresja potweirdza, ze nadepnąłem na odcisk. Oczywioście Wrocławianin to dobry zawodnik, ale moim zdaniem Kiełpiński w tym roku mu zagrozi. Chyba, ze ukradnie go nam boks. A mówiąc o zawodniku złamas obrażasz tych z kim walczył. No ale niestety jesli ktoś nie ma argumentów , to próbuje opluwać. Rzuć jakieś argumenty, które świadczą, że Jędrzejczyk jest lepszy pięściarsko. Wynikami specjalnie też nie ma się co chwalić. Jednorazowe zwycięstwo w M P (mówimy o KB pełnokontaktowym) to nie jest na razie wielki sukces. Jest z bardzo dobrego klubu, robi postępy, jest niezły. Janek jest jednym z najlepiej rozwijających sie trenerów jakich znam. Wiedzą trenerska mógłby obdzielić z kilku. Wszystko się zgadza. Ale mi sie podoba Kiełpinski. Uważam, że niedługo on będzie dominował.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Nikt nie piszę że tylko w low bp sukcesy ma większe w muay. A ten film juz omawialismy. Paranoja, że to walkę przegrał, dla mnie był lepszy. Jedynie co to zawodnik był sporo lżejszy.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Oczywiśćie mówiąc o Hołym - mówiąc słaby chodziło mi o siłę fizyczną. Zawodnikem jes dobrym.
  • 0

budo_max1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW

- a czy uważasz, ze Głogowski skrytykował by w telewizji, jesli by uważał inaczej. My porównujemy dwóch zawodników. Mówimy o ich walorach pięściarskich. Może coś w temacie. Bo jak na razie twoja agresja potweirdza, ze nadepnąłem na odcisk. Oczywioście Wrocławianin to dobry zawodnik, ale moim zdaniem Kiełpiński w tym roku mu zagrozi. Chyba, ze ukradnie go nam boks. A mówiąc o zawodniku złamas obrażasz tych z kim walczył. No ale niestety jesli ktoś nie ma argumentów , to próbuje opluwać. Rzuć jakieś argumenty, które świadczą, że Jędrzejczyk jest lepszy pięściarsko. Wynikami specjalnie też nie ma się co chwalić. Jednorazowe zwycięstwo w M P (mówimy o KB pełnokontaktowym) to nie jest na razie wielki sukces. Jest z bardzo dobrego klubu, robi postępy, jest niezły. Janek jest jednym z najlepiej rozwijających sie trenerów jakich znam. Wiedzą trenerska mógłby obdzielić z kilku. Wszystko się zgadza. Ale mi sie podoba Kiełpinski. Uważam, że niedługo on będzie dominował.


A co Głogowski miał tam krytykować?Nikogo nie obrażam tylko wyrazam opinie o technice zawodnika...nic osobistego.To taka troche rozmowa bez sensu,jak zawalcza to zobaczymy a ze ktos startował w boksie to nie znaczy ze lepiej boksuje.
Paweł trenuje u nas w klubie i to nie był pierwszy raz kiedy został mistrzem polski w low(chyba 3ci)..pozatym był mistrzem europy w muay thai i ma braz z tego roku z mistrzostw swiata.Zostawmy to.
Jedyne z czym sie można zgodzić to to Ze J.Janowski to dobry trener.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
3X MP - kiedy w 2007 wygrał Tracz
jeśli dobrze pamietam to rok wczesniej też
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
Oczywiście, a to ze wygrywa te walki, to tez nie argument.
Light-contact - Petertil był bylymm zawodnikiem light-contact. Jeśli dobrze pamietam ME.
Głogowski były zawodnik Light-contact . Tytułów nie pamietam
Kołtun były light-contact.
  • 0

budo_max1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
W 2006 w Sulechowie i zawodowe ISKA w 2007

Light contakt to co innego a to ze dobry zawodnik z light jest dobry w pełnokontaktowych to tylko ciezka praca!
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
w Sulechowie w jakiej kategroii?
  • 0

budo_max1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
sprawdze i napisze :)
  • 0

budo_max1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
w 81kg

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
No tak Tracz tu szedł w 86
  • 0

budo_sajrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Soho

Napisano Ponad rok temu

Re: MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI - WĘGRÓW
ej..jak dla mnie bez sentu takie gadki sa..kto jest lepszy?to jeszcze podyskutujcie czyja kobieta jest łądniejsza..na to samo wyjdzie..
walki w temacie wyjabka, wszysktim pogratulwoac talentu.
peace
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024