Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rafał Simonides WYWIAD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin_vb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rafał Simonides WYWIAD
Dołączona grafika
fot. Andrzej Jaśkowiec (wszelkie prawa zastrzeżone)

Witam.
Zapraszam wszystkich do zapoznania sie z wywiadem przeprowadzonym z Rafałem Simonidesem

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pzdr
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
Nudny ten wywiad,nie odpowiedział na za wiele pytań?najciekawszych pytań..niech zawalczy z Tomczykowskim,Cieślińskim albo Makowskim.To ta sama waga..Każdy kto wychodzi do ringu zasługuje na szacunek ale już tak na siłe go nie promujcie bo ci trzej których wymieniłem roznieśli by go w pył :)

I mi tu nie piszcie tych swoich madrości..to moje zdanie i mysle ze wielu sie ze mna zgodzi.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
p.s prośba do menadzera..walka makowski simonides Angels of fire 6 :) hehe
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
Tomczykowski to nie jego waga ,pozatym jest fizycznie silniejszy od pozostalej dwojki i to calkiem duzo nawet, co do reszty sie zgodze.
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
...ernst, hm, ciekawe zestawienie. Nie obiecuję ale już nad tym pracuję :wink: . Dzięki za podpowiedź.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
A ja bym zobaczył Cieślika z Makowskim. Nie przypominam sobie ich walki. Dyskretnie unikaja siebie. A to juz czas. Cieślik wszak jest ZMŚ do 58 Muaythai. Co do walki z Simonidesem. Cieslik juz pokazał mu kiedyś gdzie jego miejsce. Znając Cieślika podszedł by ambicjonalnie i szybko by go skończył. Szkoda kasy :)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
Mysle zeMaku by sie zgodził napewno bo jeszcze buduje swoja pozycje(choc i tak jest już niezła) a Cieślik na pewno miałby tysiać problemów i mysle ze nie na reke mu taka walka..od dawna jest legenda a w polsce nie walczył z nikim dobrym..bo podobno nikt mu nie doruwnuje..a Makowski to co?
5po3 muay thai proponuje hehe
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
menadzer nasza nadzieja :)
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD

Co do walki z Simonidesem. Cieslik juz pokazał mu kiedyś gdzie jego miejsce. Znając Cieślika podszedł by ambicjonalnie i szybko by go skończył. Szkoda kasy :)

Z tego co się orientuję było to w nieco bardziej ograniczonej formule i Simonides miał wtedy jakieś kilkanaście latek (może 20). Nie da się ukryć, że troszkę się pozmieniało od tamtego czasu, a Cieślińskiemu po prostu mogłoby nie być (nie jest) na rękę walczyć ponownie. Może sam Cieślik się wypowie w tej kwestii? Ja bardzo chętnie zobaczyłbym tę walkę :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
Z całym szacunkiem MNINO - widzialem jak walczy Symonides i wiem jak walczy Cieślik. To calkiem inny poziom wyszkolenia. Simonides nie ma szans.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD

Z całym szacunkiem MNINO

mnie tym nie obrażasz :) , w każdym razie taką walkę chętniej bym zobaczył od tej sugerowanej wyżej - Cieśliński vs. Makowski. Kickboxingiem zbytnio się nie interesuję, o nowinkach wiem tyle co na forach się pojawi, ale o Makowskim zwyczajnie nic nie słyszałem. Pewnie jakieś konkretne osiągnięcia ma skoro dajesz mu większe szanse w walce z Cieślińskim niż Simonidesowi, tylko czy to nie wynika z uprzedzeń do tego drugiego? ;)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
Ja akurat mam duży szacunek do Simonidesa nie za jego umiejętności, bo tu uważam są trochę podkolorywane. A jaki jest. Po pierwsze jest sympatyczny, po drugie w to co robi wkłada cale serce. Ale przypominam Ci, że w IFMA nie zdobył nic wartościowego. Ma medal brązowy w klasie B. W klasie A przegrał pierwszą walkę. MAkowski i Cieśłiński w WAKO największej organizacji amatorskiej w kicku wygrywali z najlepszymi. W zawodowstwie Cieślik stoczył X walk, a Makowski zaczyna go gonić. Oczywiście może tytuł zawodowego MŚ który zdobył Makowski, jest mniej znaczący niż WMC, ale Simonides nie ma żadnego, oprócz tytułu, interkontynentalnego, który raczej traktowany jest z przymróżeniem oka. Za to Cieślik ma tytuł w ISKA i to juz jest zawodowa duża organizacja. Przykre jest to, ze nie interesujesz się innymi sportami, gdyż akurat nazwisko Makowski przewija się już od ładnych pare lat. Ja ze swojej strony staram się obserwować wszystkie ruchy zarówno IFMA, jak ISKA w Polsce. Bo wszędzie może pojawić się jakaś perełka godna uwagi. SImonides w Tajlandi przecierał szlaki dla innych i za to należy mu się szacunek.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Simonides WYWIAD
Ale oczywiście jak ktoś zorganizuje walkę Cieślik-Simonides, to chętnie ją zobaczę. Pozytywny objaw jej to ożywienie jakie będzie w obu organizacjach. To byłaby walka nie tylko kto jest najlepszy, ale (...). Tak. Marketingowo ta walka miałaby większe znaczenie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024