Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hunter MMA Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Hunter MMA Warszawa
Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z budowiczów trenuje w tym klubie?

Przyznam szczerze, że poszukuję fajnego klubu MMA w Warszawie. Początkowo myślałem o MMA Warszawa i Copie. W pierwszym wypadku plany psuje mi dość ciężki dojazd (z drugiego końca miasta trochę to czasu zajmuje, a na jego nadmiar nie narzekam). W drugim natomiast dochodzi lokalizacja i późne godziny treningów.

Przyszła wiec kolej na Huntera.
Znalazłem miejsca, godziny gdzie odbywają się treningi, nr telefonu do trenera, Krzysztofa Węgrowskiego.

Chciałbym jednak poznać opinie o tym klubie. Dowiedzieć czegoś o instruktorze, o poziomie klubu, o możliwości startów w zawodach i innych ważnych rzeczach.

Tak wiem, wiem - pójdź na pierwszy darmowy trening to się przekonasz :) Owszem, pójdę, jednak nie wszystko można sprawdzić na 1 czy nawet 5 treningach.

Reasumując - jeśli ktoś ma coś do napisania w sprawie Huntera to będę bardzo wdzięczny :wink:

PZDR
  • 0

budo_sajrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Soho

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
hm..pierwsze slysze o tym klubie..ale to może byc na plus też, więc idz na trneing najpierw:)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
Ćwiczyłem u nich przez krótki czas jakieś 4 lata temu. Wtedy podobało mi się ale wiele mogło się zmienić.
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
ja cwicze i polecam, Krzysiek naucza naprawde dobrze, mata nie jest tak duza jak chociazby na Gwardii wiec z tego powodu grupa liczy kilkanascie osob. ale z drugiej strony to lepiej bo trener moze dokladniej obserwowac cwiczacych i wychwycic ich bledy

na zawody generalnie rzadko jezdzimy, aczkolwiek dwa lata temu na MP w Szczecinie w juniorach w +80 gosc od nas zdobyl zloto (co prawda poza nim byl tylko jeden zawodnik w grupie ale jednak)

no a co do reszty to przyjdz na trening i sie przekonasz
aa i treningi sa prowadzone przez Krzyska w trzech miejscach, nie wiem gdzie zamierzasz przyjsc ale powiem Ci ze w kazdym jest fajnie
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
Dzięki wszystkim za info.

Emkade możesz powiedzieć coś więcej o treningach np. w ELE?

Treningi typowo przekrojowe pod MMA? Czy bardziej SF/BJJ? Jak sprawa ze stójką wygląda?


PZDR
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
w ele w poniedzialki i srody jest parter, w czwartki stojka

ale Krzysiek zanim zaczal cwiczyc bjj i mma cwiczyl tez jkd wiec stojka jest na dobrym poziomie
jesli trzy treningi w tygodniu bylyby za mala iloscia to mozesz tez chodzic w inne miejsca gdzie ma treningi, jako ze nie wszyscy trenuja w kazdym z trzech miejsc (co jest zrozumiale jako ze nikt nie bedzie mial jednakowo dobrego dojazdu na brodno ursynow i saska kepe) to zawsze beda inni sparingpartnerzy itp
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
Dzięki za info, postaram się wpaść na treningi.

Dojazdowo najlepiej mi odpowiada Bródno. Jednak kończę robotę o 17:30 i na 18 nie wyrobię raczej...

Spróbuję na Ursynów.

PZDR
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
nikt cie nie pobije jak sie spoznisz 10 minut :wink: wiadomo ze ludzie maja swoje obowiazki i nie zawsze zdaza punktualnie, po prostu sie sam bedziesz musial rozgrzac i najwyzej stracisz jedna czy dwie techniki ale lepsze to niz nie byc na treningu w ogole
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
No dziś mi się niestety nie udało, ciągle pracuję :)

Od przyszłego tygodnia będę miał znacznie luźniej to wezmę się za treningi.

Mógłbyś mi Emkade napisać jak wygląda rozkład parteru i stójki w pozostałych sekcjach?

Tak, żebym mógł zachować proporcje stójka/parter zakładając że mógłbym trenować od poniedziałku do piątku :wink:

Oraz jak wygląda sprawa płatności? Każda sekcja płatna oddzielnie czy coś w stylu karnetu OPEN?

W jednym zdaniu - w tym tygodniu nie dam rady wpaść na trening więc będę BARDZO wdzięczny za każde info w sprawie treningów. Tak bym mógł dowiedzieć się jak najwięcej zanim zawitam na treningi.

PZDR
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA Warszawa
jest taki myk ze jesli wykupisz karnet na Brodno to mozesz tez na Saska Kepe pomykac
czyli w sumie mozesz miec treningi pon sr czw na brodnie i wtorek sobota na saskiej

z tego co sie orientuje to na saskiej kepie teraz we wtorki sa rzuty, w czwartki (bo tam o 20.30 bodajze jest drugi trening) stojka a w sobote parter
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024