Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian w ... MMA !!??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
778 odpowiedzi w tym temacie

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Nie chcialem Cie urazic. Tylko sie zastanawialem, czy M.P. znasz osobiscie.
Mam nadzieje, ze jako jego gorliwy fan, bedziesz mial te szanse w przyszlosci:)

Pozdrawiam
K_P


Urażony nie jestem bo i nie miałbym o co, ale nie jestem 13 -latką zachowującą się, jakby znała Brada Pitta :wink:

Pudziana nie znam. Raz z nim zamieniłem parę słów przy okazji jego występu w moim rodzinnym mieście.
Gorliwym fanem nie jestem :wink: Obrońcą jego w kwestii MMA również nie - postrzegam to w kwestii jego szansy na nowe wyzwania.

Za to uważam go za wybitnego sportowca i w porządku człowieka (sądząc po wywiadach).

Mówiąc o nim po imieniu co najwyżej staram się oddać pozytywne emocje względem jego osoby.

A może po prostu pamiętam uwagi sorki od polskiego, żeby się nie powtarzać i raz używam imienia a raz nazwiska? :)

Chociaż masz rację - jakbym pisał o nim per Mario to byłoby przesadzone :wink:


Fiodorze :lol: Ale generalnie zgadzam się z sensem wypowiedzi.


Mogłem napisać o nim nawet Фёдор, ale trzymałem się zamerykanizowanej wersji :wink:

PZDR
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Bez przesady. To forum dyskusyjne a nie jakis wiec NATO. Jesli napisze Crocop to kazdy wie o kogo chodzi. I wcale to nie znaczy tyle ze to moj 'ziomal' :) . Jesli ktorys z zawodnikow swiata mma poczul sie urazony tym ze nie pisalem pelnego imienia i nazwiska oraz tego ze nie zwracalem sie na Pan. Przepraszam. :wink:
  • 0

budo_pieroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
wiecie co a ja chialbym zobaczyc walkie MARIUSZ PUDZIANOWSKI VS ALEXANDRU LUNGU(Rumunski JUdoka) :-) :-) wsumie mogli by organizatorzy KSW zaproponowac walke panu Lungu :) ....a jak nie Pudzian to dac mu "el testosterona" :) ..pozdrawiam.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

...
I jeszcze jedna sprawa - obroncy M.P. pisza o nim per Mariusz. To czesta maniera polskich kibicow, taki rodzaj spoufalania sie, albo wprowadzania w blad. Bo forma taka sugeruje znajomosc, osobisty kontakt.
Per Mariusz jak sadze, moga pisac o nim i mowic - jego znajomi i rodzina.
Pozdrawiam
K_P

Tą manierę kultywują wszyscy dziennikarze sportowi:
"Leć, Adam, leć", "Jedź, Robert", "Justyna, JUSTYYNAAA!!" itd.
nie sadzę, by wszyscy oni byli w specjalnej komitywie z poszczególnymi sportowcami. Jeszcze można uwierzyć, że z panem Adamem Małyszem ( :twisted: ) Szpaku ( ;) ) kiedyś tam strzelił żółwika, ale nazywanie innych sportowców vel Simmi, Hanni, Nick, Louis itd. jest na porządku dziennym - wątpię zaś czy wymienieni kojarzą naszych wspaniałych dziennikarzy.
Więc forum przy tym to mały pikuś. Dobrze, że nikt nie napisał Mariórz, zamiast MAriusz
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
dubel
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
już naprawdę nie macie się do czego przyjebać :roll:
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Ja się nie czepiam. Pan Jakub Puchatek się czepia :wink:
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Pojawia sie, co jakis czas, watek, ze nalezy kogos szanowac za to, ze "do wszystkiego doszedl ciezka praca".
No i co z tego? Jak musi niech ciezko pracuje. Ja wolalbym go raczej "podziwiac", niz "szanowac" za jego wyniki. Tyle, ze mnie jego wyczyny, wyglad w ogole nie obchodza, a zainteresowalem sie tylko z przyczyny wystepu M.P. w MMA.

Ja lubie tez takich, co malo wkladaja pracy i osiagaja wiele - np. Piter Sampras prawie nie trenowal, wystarczaly mu starty, a i tak byl najlepszy na swiecie. Po prostu tlent, ktory ie trafia raz n 100lat.


a ja lubię właśnie tych, co ciężko trenują, pokonują trudności, walczą ze swoimi słabościami albo wręcz z brakiem predyspozycji bo coś kochają - i najbardziej się cieszę, gdy w końcu wygrywają. A najbardziej mnie wqurwiają zmarnowane talenty, ci, którym sodówa uderzyła do głowy i rozmienili się na drobne idąc w tango po równi pochyłej w dół.

Wielu czepia sie M.P., ze bierze koks etc. - nie miejmy iluzji, gdyby wszyscy przestali koksowac, to i tak M.P. bylby najlepszy, tyle, ze wszyscy by mieli slbasze wyniki najprawdopodobniej i dluzej zyli, ale tez tylko najprawdopodbniej.


ot co

I jeszcze jedna sprawa - obroncy M.P. pisza o nim per Mariusz. To czesta maniera polskich kibicow, taki rodzaj spoufalania sie, albo wprowadzania w blad. Bo forma taka sugeruje znajomosc, osobisty kontakt.
Per Mariusz jak sadze, moga pisac o nim i mowic - jego znajomi i rodzina.


Krzychu (czy mam powiedzieć Panie Krzysztofie ;) ?), chyba się starzejesz ;)

P.

ps

Urażony nie jestem bo i nie miałbym o co, ale nie jestem 13 -latką zachowującą się, jakby znała Brada Pitta


szczególnie, że nie znam żadnych 13 latek - dolne kryterium to 20 lat ;)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Ja się nie czepiam. Pan Jakub Puchatek się czepia :wink:


:) :):):):):):):)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

A może po prostu pamiętam uwagi sorki od polskiego, żeby się nie powtarzać

Obrońcą jego w kwestii MMA również nie - postrzegam to w kwestii jego szansy na nowe wyzwania.

;)


Ja się nie czepiam. Pan Jakub Puchatek się czepia

Dołączona grafika
:twisted:


pzdr
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Rozmawiamy o Mariuszu Pudzianowskim, lubię sporty walki, lubię o nich rozmawiać i robię to na pełnym luzie wiec nie ma żadnego powodu bym na Pana Pudzianowskiego nie mówił po prostu Mariusz. Nie sadze aby główny zainteresowany widział w tym jakiś problem.
Sport łączy ludzi więc nie ma nic nadzwyczajnego w tym że ludzie na Mariusza mówią "Mariusz".
Swoją drogą hasło "lutuj Jędruś" pamięta chyba każdy zainteresowany boksem bo swego czasu elektryzowało ono niejednego fana boksu i jakoś nie widziałem w tym żadnego problemu. :wink:
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

A może po prostu pamiętam uwagi sorki od polskiego, żeby się nie powtarzać

Obrońcą jego w kwestii MMA również nie - postrzegam to w kwestii jego szansy na nowe wyzwania.

;)


no dobra, miałem 3 z polaka :)


Ja to raczej ciekaw jestem jak faktycznie wygląda oficjalnie sprawa Pudzian i KSW.

W jednym z podanych źródeł wynika, że KSW nie kontaktowało się z Pudzianem i ogólnie nie podoba mu się ta akcja.

Z kolei na stronie KSW zero sprostowania, newsy o występie Mariusza nadal są...

Z jednej strony nie wydaje mi się, żeby KSW jako poważne przedsięwzięcie robiło takie numery i reklamowało się bezpodstawnie na nazwisku strongmana. To jednak poziom brukowy.

Z drugiej nie widzę sensu w zaprzeczeniach Pudziana. Chyba, że to jakiś nowy sposób robienia afery w mediach... widocznie jestem nie z tego pokolenia


PZDR
  • 0

budo_renegat44
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
ciekawe czy dojdzie do tej walki :roll:
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Pojawia sie, co jakis czas, watek, ze nalezy kogos szanowac za to, ze "do wszystkiego doszedl ciezka praca".
No i co z tego? Jak musi niech ciezko pracuje. Ja wolalbym go raczej "podziwiac", niz "szanowac" za jego wyniki. Tyle, ze mnie jego wyczyny, wyglad w ogole nie obchodza, a zainteresowalem sie tylko z przyczyny wystepu M.P. w MMA.

Ja lubie tez takich, co malo wkladaja pracy i osiagaja wiele - np. Piter Sampras prawie nie trenowal, wystarczaly mu starty, a i tak byl najlepszy na swiecie. Po prostu tlent, ktory ie trafia raz n 100lat.


Kubuś z całym szacunkiem, za Twoją wiedzę itd. ale irytuje mnie twój mentorski ton.To, że Tobie odpowiada coś innego niż mi lub innym ludziom nie znaczy, że oni są w błędzie a Ty jedyny masz rację, bo masz monopol na prawdę i nie mówię tego w kontekście tylko tego tematu ale wielu innych m.in z działu sport, zdrowie...

Ja o wiele bardziej szanuje ludzi, którym w życiu jest ciężko coś osiągnąć, bo nie zostali obdarowani przez naturę talentem i idealnymi warunkami fizycznymi do uprawiania sportu(i nie tylko), ale mimo wszystko zapierdalają i wkładają całą swoją siłę w to aby być najlepszym, bo zwyczajnie to co robią sprawia im przyjemność i to kochają. I dochodzą do czegoś dzięki swojemu uporowi i determinacji mimo, że wszyscy skazywali ich na przeciętność.

No offence, pozdrawiam.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Ja naprawde nie twierdze, ze mam jedyna racje. Pokazuje tylko inne punkty widzenia. Jest ich wiele. Szanuje i przyjmuje Twoj takze. Swiat wlasnie przez to jest ciekawy.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_sir_bk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Pragniemy zdementować wszystkie pojawiające się w mediach plotki, które mówią, że właściciele federacji KSW nie rozmawiali i nie rozmawiają o występie Mariusza Pudzianowskiego na "Konfrontacji Sztuk Walki".
W dniu dzisiejszym Maciej Kawulski i Martin Lewandowski spotkali się w restauracji "Champions", w hotelu "Marriott" ze strongmanem i jego menedżerką. - Na razie nie wspomnę o konkretach. Za dwa tygodnie znów się spotykamy i może wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej - powiedział po spotkaniu Lewandowski.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Od siebie mogę dodać tylko ,że starcie Pudziana na ringu mma jest bardzo realne. Sam Pudzian chce walczyć w mma a oglądalność takiej walki była by ogromna, pewnie nawet większa niż starcia polskich bokserów na ringu międzynarodowym. Jeżeli Pudzian wystąpi na XII gali KSW to wszyscy, nawet ci niezorientowani w SW usiądą, włączą Polsat i będą oglądać Mariusza Pudzianowskiego na ringu, wszyscy na tym zyskają. Swoją drogą jestem ciekaw jakby mu poszło. Wydaje mi się ,że albo on kogoś rozniesie albo sam zostanie rozniesiony.
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Wydaje mi się ,że albo on kogoś rozniesie albo sam zostanie rozniesiony.


masz ode mnie nominacje na typera miesiąca :)
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Wydaje mi się ,że albo on kogoś rozniesie albo sam zostanie rozniesiony.


masz ode mnie nominacje na typera miesiąca :)

No dobra trochę śmiesznie to brzmi ale chodzi mi o to ,że walka raczej nie będzie wyrównana:P
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Sam Pudzian chce walczyć w mma

jak na razie on tylko mówi, że chce
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024