Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian w ... MMA !!??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
778 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Ale kto bashuje Nastule? Ja uwazam, ze nie radzil sobie zle, ba - nawet go z dworca raz odbieralem (z Guskiem i Patrolem i kims jeszcze zdaje sie) :) . Po prostu mowie, ze mial kiepskie GnP - bo mial.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Jedno wiadomo - nauka uderzania to sie w przypadku najsilniejszego czlowieka swiata, dopiero zaczela (filmik Przemcia).

K_P
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Pudzian powinien dac rade musi tylko wyjsc bez spiny,bo inaczej po dwoch minutach walki zobaczymy Taniec z Gwiazdami- powolne kawalki.
Wlasnie nie obawiam sie tyle lucky punch od Najmana, tylko brak kondycji i to u obu zawodnikow. Jak braknie pary, to najsilniejszy czlowiek na swiecie- jak kazdy inny czlowiek- nie zrobi nic.
Plus jest taki,ze moze Mu wystarczy ze polozy sie na Najmana resztkiem sil- widzac sweepy naszego bokserskiego zabijaki utwierdzam sie w przekonaniu ze walka by sie tak zakonczyla.
  • 0

budo_pretoriangorzow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Moim zdaniem, też zadecyduje tutaj kondycja a walka skończy sie w parterze prawdopodobnie przez troszke nieudolne G&P. no nic, zobaczymy.


A co to jest nieudolne ground£? Możesz objaśnić


jeden z przecinikow znajdzie sie w dosiadze zupelnym przypadkiem i zacznie ladować gdzie popadnie , a w tym momencie sędzia przerwie walke.

tak trudno to zinterpretować ? ? ?


Tak, trudno.
Jeśli kończy przez g&p to znaczy że jest "udolne".
Nawet jak sędzia przerwie bez KO na przeciwniku.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Nie ma co sie smiac z walki Najmana z Wawrzykiem bo Pudzian to nie Wawrzyk. Jesli chodzi o przewage sily to zastanawia mnie o jaka sile chodzi. Bo eksplozywna sile uderzenia podejrzewam ze Najman ma wieksza. Jakby nie bylo jest 100 kilogramowym bokserem a nie 130 kilogramowym strongmanem. Jedyne gdzie moze sie sila pudzianowi przydac to parter bo tam obydwoje umieja bardzo niewiele wiec na technike nie bedzie miejsca. Jesli chodzi o klincz to moim zdaniem im plus dla Najmana. Ma doswiadczenie i wieksze umiejetnosci bokserskie a roznica w sile :?: No cos Mirco Cro Cop (wyciskanie na lawie 3 x 150 kg) spokojnie w klinczu dawal sobie rade z Bobem Sappem (ponoc 300 kg na lawie i z 60 kg masy wiecej).

Mnie martwi to ze z marketingowego punktu widzenia Pudzian jest bardziej wartosciowym fighterem. KSW to przede wszystkim biznes. Nie typuje zwyciezcy za to chcialbym bardzo zeby ta walka naprawde rozegrala sie w ringu.

Itosu

PS. Koszulka "Kocham swoja prace" z treningu Pudziana wymiata :)
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Na betsafe za Najmana dają 4,75.
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Itosu,dlaczego Cie to martwi? Na Sherdogu walka ma 2 miejsce pod wzgledem najbardziej oczekiwanych i to nie ze wzgledu na Najmana.
Czy sie to komus podoba czy nie, Najman jest znanym bokserem nie ze wzgledu na wyniki swoich walk, tylko ze wzgledu na swoja medialnosc i promowanie sie poza ringiem. Mariusz natomiast jest najlepszym strongmenem. Wprawdzie w walce nie ma doswiadczenia,ale ma jeden atut dobrze doszlifowany-sile. Jest to troche taki powrot do korzeni miedzystylowych (chociaz nie do konca bo strongmen to nie SW). Tak czy siak, duzo ludzi to zobaczy i przy okazji bedzie moglo zobaczyc walki ludzi,ktorzy w tym sporcie sa juz dlugo. Dzieki temu lepiej sie wypromuje formule, ktora znana byla jeszcze niedawno z dokumentu Latkowsiego.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Itosu,dlaczego Cie to martwi? Na Sherdogu walka ma 2 miejsce pod wzgledem najbardziej oczekiwanych i to nie ze wzgledu na Najmana.


No wlasnie. Wyobraz sobie ze jestes szefem KSW. Pudzian to kura znoszaca zlote jaja. Dalbys mu przegrac :?:
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Uwazasz,ze bedzie ustawka, czy raczej ze wzgledu na ustawienie tej walki z Najmanem ten drugi skazany jest na porazke?
Szefowie KSW juz maja sukces bez wzgledu na wynik. Jak wygra to nastepna walka (jesli bedzie) nie bedzie juz taka medialna. Mozna jeszce by zarobic na samym zawodniku promujac Go i wystawiajac do lepszych organizacji,ale to musi juz miec naprawde solidne umiejetnosci.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Nie ma co sie smiac z walki Najmana z Wawrzykiem bo Pudzian to nie Wawrzyk.
...

ok,

teraz już można.
:) :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Mam nadzieje ze bedzie czysta walka. Szczerze w to wierze bo chce wiedziec jakie przelozenie na walke maja takie miesnie jak ma Pudzian ;)

Konferencje Wawrzyka i Najmana widzialem juz wczesniej :)
Przed walka trzeba kozaczyc nie ma innej opcji ;)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Nie ma co sie smiac z walki Najmana z Wawrzykiem bo Pudzian to nie Wawrzyk. Jesli chodzi o przewage sily to zastanawia mnie o jaka sile chodzi. Bo eksplozywna sile uderzenia podejrzewam ze Najman ma wieksza. Jakby nie bylo jest 100 kilogramowym bokserem a nie 130 kilogramowym strongmanem.

kiedy właśnie Wawrzyk powiedział jakiś czas temu, że Najman nie ma w ogóle w ciosie siły, którą powinien mieć bokser wagi ciężkiej.

Jesli chodzi o klincz to moim zdaniem im plus dla Najmana. Ma doswiadczenie i wieksze umiejetnosci bokserskie a roznica w sile :?:

proszę, jakie bokser ma umiejętności walki w zwarciu? przy takiej różnicy siły masy Pudzian go złapie, podniesie i przewróci bez żadnej techniki.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

kiedy właśnie Wawrzyk powiedział jakiś czas temu, że Najman nie ma w ogóle w ciosie siły, którą powinien mieć bokser wagi ciężkiej.


a Pudzian ja ma :?:

Odnosnie klinczu to trudno przewidziec. w klinczu trzeba umiec walczyc a nie dysponowac tylko sila. rekawice mma sa mniejsze niz bokserskie. latwo zainkasowac krotkiego podbrodkowego.

tak patrze sobie teraz na walki Najmana. moze nie jestem specjalista ale wydaje mi sie ze za duzo cepow bije. zamiast bic lewe proste i kontrowac silnym prawym prostym on non stop bije cos na ksztalt krzyzowki bokserskiego sierpowego z wiejsko-weselnym cepem.

Itosu
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

a Pudzian ja ma :?:

nie musi mieć silnego ciosu w stójce, bo i bez tego ma przewagę w 2 z 3 strefach walki.
strasznie mnie gryzie ciekawość, czy Najmanowi uda się utrzymać walkę w gorze i na dystans na tyle długo, żeby Pudzianowski się zmęczył :!:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Skad takie info ze Mamed trenuje Najmana??


Wyczytałem to na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w wiadomościach - 23 listopada 2009, że Najman zaprosił do swego sztabu również Mameda.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nie wiem czy bylo czy nie...
ale jesli wda sie w wymiany pudzian to walka moze skonczyc sie szybciej niz bysmy sie spodziewali...
wolny, cepy sadzi, rece opadaja, nie do koncawie jak sie zachowac jak cios leci... no widac ze uderzac nie umie
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
"Jak ktoś mówi, że jestem wolny jak na swoją masę.. no to dobrze"

i tyle w temacie :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Tak-bije-Mariusz-Pudzianowski,wid,11750751,wiadomosc.html

nie wiem czy bylo czy nie...
ale jesli wda sie w wymiany pudzian to walka moze skonczyc sie szybciej niz bysmy sie spodziewali...
wolny, cepy sadzi, rece opadaja, nie do koncawie jak sie zachowac jak cios leci... no widac ze uderzac nie umie


Mnie się wydaje że Mariusz ma problem z mobilnością jako taką. Nie podoba mi się jak pracuje nogami - zobaczcie na jego odskoki oraz na prace bioder jak pokazują z większej odległości. Te odskoki po ciosie są wymuszone jakby zamiast być naturalne. A to jest ten moment kiedy może oberwać.

To że wali cepeliady nie ma znaczenia, może sobie je walić - cios nie musi być piękny wizualnie, problem jest dla mnie taki, iż Pudziek ma mały zasięg ciosu. Jego twarz bywa niepokojąco blisko jak wykonuje coś z stylu prostego. Siła tych ciosów także nie jest powalająca, nie przy takiej technice i pracy bioder, której notabene brak. No i bije zdecydowanie za wolno aby wdawać się w wymianę ciosów z przeciwnikiem.

Nie podoba mi się też jego garda, jest zbyt otwarta i za nisko - Pudziek odsłania szczękę, ale nie ma idealnej gardy - lecą cepy to zawsze coś dojdzie, nie ma chuja we wsi.

To moje subiektywne odczucia, więc nie bijcie.

A ten starszy gość co do trenuje, to widać, że dobry jest
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
no nie ma sie co oszukiwac, Pudzian nie moze byc wysmienitym bokserem, z oczywistych wzgledow, ale mam nadzieje, ze przy gradzie ciosow, nie obroci sie plecami
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
a ponoć Pudzian trenował boks i był w tym dobry :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024