Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian w ... MMA !!??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
778 odpowiedzi w tym temacie

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Nieee, Typowy bokser powinien jeszcze grać w szachy, bo inaczej jego masa nie ma szans:

  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
zaskakuje mnie wasza pewność wygranej Pudziana, a i to jeszcze jego miażdżącej przewagi! podejrzewam, że opinia ta powstała głównie na podstawie wideo z treningów Najmana. cóż, Pudzian rostropnie nie kręcił wielu filmów, a ina tym ostatnim widać, że jego dawne treningi boksu poszły się paść, o ile ja w ogóle znam się na boksowaniu.
IMO wynik walki jest wątpliwy i zależy od tego, który z przeciwników zachowa jasność myśli w czasie walki no i któremu na dłużej starczy pary... śmiem wątpić, czy na 100% Pudzianowskiemu.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

ja biore pod uwage walki Sappa,

to przypomnij sobie, jak szybko Sapp się zmęczył w walce z Bonjaskim
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
mags, Pudzian jest pewny! Co ty masz jakieś inne możliwości, co do końca walki?... :roll:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

mags, Pudzian jest pewny! Co ty masz jakieś inne możliwości, co do końca walki?... :roll:

ano mam... i nawet napisałem, jakie :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Ja sie nie kloce, tez dodaje dramaturgii :wink: .
Mirko go polozyl jednak celnym ciosem.
Ja nie jestem fanem Najmana. Zreszta Pudziana tez nie.
Staram sie logicznie myslec.
Goscie zaczeli uczyc sie mma w tym samym czasie. Jednak jeden ma przewage w jednej plaszczyznie, drugi jest bardzo silny. Ale nie jest kilka razy silniejszy, zeby urwac slabszemu np. konczyne. Z moich doswiadczen wynika, ze da sie przetrzymac atak duzo ciezszego i silniejszego, pod warunkiem, ze sie ma troche wytrzymalosci silowej - jest wazniejsza od jednorazowej zdolnosci do pokonania duzego oporu.
Dlatego pytam o kondycje...

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Najlepsza była walka z Mirkiem i płacz Sapp'a po ciosie na szczęke :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Panowie, ale chyba nikt tutaj nie mowi - "Taaaa, Pudzian wygra na 10000%!!!1111". Ja sie po prostu bardzo zdziwie, jezeli wygra Najman :) .

edit: Skylark, to była kość jarzmowa, zdaje się, że została złamana.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Moim zdaniem, też zadecyduje tutaj kondycja a walka skończy sie w parterze prawdopodobnie przez troszke nieudolne G&P. no nic, zobaczymy.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Panowie, ale chyba nikt tutaj nie mowi - "Taaaa, Pudzian wygra na 10000%!!!1111". Ja sie po prostu bardzo zdziwie, jezeli wygra Najman :) .

edit: Skylark, to była kość jarzmowa, zdaje się, że została złamana.


Sorry, my mistake! :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Panowie, ale chyba nikt tutaj nie mowi - "Taaaa, Pudzian wygra na 10000%!!!1111". Ja sie po prostu bardzo zdziwie, jezeli wygra Najman :) .

edit: Skylark, to była kość jarzmowa, zdaje się, że została złamana.


A ja nie.


Pudzian zaczyna grać na pewniaka, chce wystraszyć Najmana, który po prawdzie mówiąc nie ma nic do stracenia, więc może być zawzięty. Za bardzo się puszy nie mając doświadczenia w walce z przeciwnikiem w ringu.


Najman problem ma taki iż jest cienkim bokserem co widać w każdej jego walce i musiałby się naprawdę sprężyć aby znokautować pudźka. Ale pomaga mu Jerzy Kulej i Mamet Khalidov z tego co wiem, więc mógł podłapać co trzeba.


W parte nie wierzę, obaj za mało umieją aby z tego coś wyszło. Jeśli Najman nie ma dobrej kondycji a nie bardzo ma z tego co widać z jego walk, to będzie dupa blada, bo jest słabszy i lżejszy od pudźka. Pudziek złapie jak misiek i potrząchnie kilka razy albo walnie o glebę.


Ja nie obstawiam. Pudziek nie jest ani bokserem ani zawodnikiem MMA aby jego waga i siła miały decydujące znaczenie. Pożyjemy zobaczymy.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Sapp Mirko bylo na zasadach K1 wiec bez lapania. To dalo duza przewage Mirkowi. Nie mowie ze na zasadach mma nie pokonalby Boba jednak to porownanie z Mariuszem jest nie do konca trafne :wink:

Mam nadzieje ze Pudzian nie rozegra tej walki zle taktycznie. Jesli bedzie sie czail i probowal boksowac Najman moze go wypunktowac. Moim zdaniem odrazu po rozpoczeciu powinnien szybko skrocic dystans i do ziemi.

War Mario! :)
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Nie wiem czy wiekszosc robi to celowo,ale zapomina o jego doswiadczeniach w kyokushinkay. Rozumiem,ze trenowalby wczesniej shotokan,ale ten odlam karate jest naprawde mocny.Nawet gdyby mial go cwiczyc z 10lat temu to i tak duza czesc zostaje w czlowieku.

Moim skromnym zdaniem Pudzian pojdzie na swoja sile i mase,czyli sprowadzi do parteru i g`n`p.

Ps. NIE WIDZE innej opcji jak wygrana Pudziana. Gdyby na przeciwko niego stanal jakis naprawde dobry bokser to moglbym sie zastanawiac..ale Najman ?! No way !
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Najlepsza była walka z Mirkiem i płacz Sapp'a po ciosie na szczęke :)

A jakby Tobie pekla jakas kosc po ciosie to bys nie plakal? :)
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
ekhm, pijany wczoraj byłem... chyba jeszcze jestem :lol:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

ekhm, pijany wczoraj byłem... chyba jeszcze jestem :lol:

po alkocholu nie masz serca i smiejesz sie z czyjegos placzu :wink: :lol:wrazliwy jestes :) :) :)
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
ale by były jaja jakby Najman wygrał, i marzenia Pudziana o USA i Japonii by prysły :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

ale by były jaja jakby Najman wygrał, i marzenia Pudziana o USA i Japonii by prysły :)


No byłyby jaja.




Martwi mnie tylko, że to się może stać jak Pudziek będzie gwiazdorzył.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
BE REAL guys :D
jest nawet takie stare powiedzenie że na pudziana niema najmana albo ze jeszcze sie taki najman nie urodzil zeby pudzianowi w ringie zaszkodzil :lol:
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Przed chwila ogladalem program "Sie kreci" na Polsacie była bardzo krótka zajawka gdzie prowadzący Maciej Rock rozmawial z Pudzianem no i urywki z treningu.

Pryznam sie szczerze ze zrobilo na mnie wielkie wrazenie gdy trener/sparingpartner wazacy ok 85-95kg (tz. na tyle mi wygladal) zakladal balache Pudzianowi a ten go jedna reka w góre i o ziemie :o widzialem rozne walki w MMA i rozne sytuacje z balacha nawet bodajrze ktos tak roztrzaskal Fedora o ziemie gdy ten zakladal balache (jednak Fedor wtedy jakos to przetrzymal i wygral walke) jednak nigdy to nei bylo 1 reka!! a przynajmniej ja sobie nie przypominam. Moze swiadczyc to o jednym pudziana sila moze sie w wielu sytuacjach bardzo bardzo pomocna. Mam nadzieje ze Pudzian nie przestanie na jednej marnej walce (pod wzgledem sportowym) tylko zacznie naprawde trenowac MMA i za rok lub dwa bedzie naprawde dobrym zawodnikiem na światowym poziomie teraz wiadomo jest poczatkujacym jednak wydaje mi sie ze bardzo nieobliczalnym i nikt z nas nawet sobie nie zdaje sprawy na co go tak naprawde stac.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024