Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian w ... MMA !!??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
778 odpowiedzi w tym temacie

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
lesner i "świetny zawodnik" ?"doskonała technika".
proszę kurwa bez przesady. ma rekord 4 - 1 - 0 .
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Wielu było zawodników z niesamowitymi warunkami fizycznymi a sobie nie poradzili w walce, na sukces oprócz siły składa się dużo rzeczy, np serce do walki, umiejętność radzenia sobie z presją, itp. Na dzień dzisiejszy nie wiemy jak to jest z "Dominatorem". Ciężary nie zawsze przekładają się na umiejętności walki.

fajnie, ale to wszystko wiadomo już od hen dawna.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Dawniej sam byłem przeciwnikiem Lesnara i wyśmiewałem jego rekord i jego przejście do UFC z WWE. Ale jednak pokonał Couture'a i Mira, a więc czołowych zawodników (szczególnie Mir, bo Randy to już "dziadzia") No panowie, chyba nikt za darmo nie dostaje mistrza UFC? Przyznaje, wcześniej tak twierdziłem. Ale kiedy dowiedziałem się że Lesnar miał bardzo duże sukcesy zapaśnicze, zmieniłem zdanie. Corvo, a jak inaczej nazwać tego człowieka, mam napisać przeciętniak, średniak?? Niestety lub stety, przez wielu kibiców Brock jest uważany za nr 2 światowego MMA, niektórzy twierdzą również że zdominował by samego Fedora. Chyba nie myślisz że wygrywa tylko dzięki sile i rozmiarom? Był mistrzem zapasów, ma technike i jak pokazały ostatnie pojedynki, bardzo szybko się uczy. A powtórze że, porównanie go z Pudzianem jest po prostu śmieszne, chyba że ma się ono do gabarytów.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Lesnar może nie przeszedł zbyt fair do walki o pas ale de facto wciąż go trzyma, wprawdzie moim zdaniem Carwin mu go odbierze ale czas pokaże. Tak czy inaczej również uważam, że porównywanie Lesnara z Pudzianem jest troche nie ten teges.
Trochę offtop ale ileż można ględzić o walce , której jeszcze nie było...
  • 0

budo_bjjboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kocham Łuków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Jeżeli Mariusz nie popełni błędów Nastuli( to jest :jestem silny i tak mnie nikt nie dosiądzie)

Nie ma to jak przy kazdej okazji (w lookr tv powtorzyl ten sam tekst) nasrac lepszemu od siebie zeby pokazac jaki jest sie masta. Jak rozumiem, Okninski uwaza ze gdyby Nastula we wszystkim sluchal pilnie najlepszego-trenera-mma-wszystkich-czasow to pokonalby Minotauro z reka w kieszeni rasha.


Masz rację. Lepiej komplementować, i krzyczeć z narożnika podczas walki "Na plecy Paweł!" :D 8O
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

...Okninski uwaza ze gdyby Nastula we wszystkim sluchal pilnie najlepszego-trenera-mma-wszystkich-czasow to pokonalby Minotauro z reka w kieszeni rasha.

Stary, mozna Mirka nie lubić, ma tzw "cięzki charakter" i potrafi być wkurwiający na maksa, ale zaraz po rozstaniu z Nastulą powiedział czego Nastula nie umie raz jakie ma braki i potem walka z dużym Nogiem to udowodniła, a pozostałe potwierdziły.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
I to mnie wlasnie wkurza straszliwie: to w kolko i tymi samymi slowami powtarzane:
A NIE MOWILEM?!
Mial racje, ale ile jeszcze razy on sie bedzie podniecal tym samym i wracal do sprawy tylko po to zeby pokazac jaki z niego medrzec a Nastula fujara ze go nie sluchal?
A teraz znalazl sobie nowe idee fixe - ponoc zatrzymuje znajomych na ulicy tylko po to zeby powiedziec: "Pudzian u mnie cwiczy!" :lol:
Gdyby to byl chociaz ktos kto zasluguje na szacunek swoim zachowaniem ale nie - Okninski juz robil z siebie widowisko nie raz i nie dwa - np tu, w TV czy na robionych przez siebie zawodach. W tym kontekscie wcale sie nie dziwie ze Pawel N. nie mial ochoty go traktowac powaznie bez wzgledu na wszystko.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
A jakie ma przełożenie to, co mówi i jak sie zachowuje na to, jak uczy?
Tym razem Pudzian nie startuje w "Tańcu z gwiazdami", więc czy Okniński jest gentelmen czy nie to chyba samemu Pudzianowi wszystko jedno.
  • 0

budo_cinoslaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Niestety postać trenera jest bardzo ważna ale jeżeli o tym nie wiesz to się lepiej nie odzywaj, trener powinien być przykładem dla zawodnika nie tylko na sali ale również poza nią.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
idź Cinosławie pooglądać Karate Kid, może znowu coś mądrego napiszesz.
Myślisz, że 30 paroletniego chłopa interesuje pan Miyagi?
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Możesz trenować u kogoś, kogo nie szanujesz?
(nie piję do MO ani do nikogo, to takie pytanie z ciekawości)
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Możesz trenować u kogoś, kogo nie szanujesz?
(nie piję do MO ani do nikogo, to takie pytanie z ciekawości)


A skąd wiesz, że Pudzian go nie szanuje? Mówił, że szanuje Leppera, więc wiesz ;]
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Nie, gdyby nie było wzajemnego szacunku. Nie sądzę jednak, by miało to znaczenie dla dwóch osób, o których w tym temacie mowa (MO i MP). Pudzianowski (podobnie jak Nastula) to dorosły facet, który ćwiczy od wielu lat, myślę, że podchodzi do tego na płaszczyźnie zawodowej, bez sentymentów. Zresztą obaj są zawodowcami (czyli robią to dla kasy, nie dla przyjaźni czy nauki savoir vivre)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Możesz trenować u kogoś, kogo nie szanujesz?
(nie piję do MO ani do nikogo, to takie pytanie z ciekawości)


A skąd wiesz, że Pudzian go nie szanuje? Mówił, że szanuje Leppera, więc wiesz ;]

przecież pisałem, że nie piję do nikogo a najmniej do Pudziana i Mirka...
  • 0

budo_cinoslaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Widzisz ... bardzo dobry przykład podałeś ... Karate Kid ...
Tam nie wygrywa koleś który chce się napier... tylko który wnosi do walki również pewną filozofię od swojego trenera.

Więc myślę że "chłopa" w każdym wieku będzie interesowało np. uczenie się u jednego z Gracie a nie u kogoś innego z BJJ, dlaczego ?

A no dlatego że wielu wierzy w to, również i Gracie że sztuki walki to coś więcej, to nie tylko napier... to styl życia, dlatego też uważam że zawodnik który ma za trenera kogoś kto pokaże mu kilka technik w ogólnym rozrachunku będzie i tak przegrany z tym który na matę wnosi nieco więcej czyli ducha.

Nie musisz się ze mną zgadzać ale zobacz na Lyoto Machidę który jest niezwykłym fighterem nie tylko dlatego że trenuje technikę i ciało ale również trenuje psychikę jak i wnosi do oktagonu filozofię w postaci swojego mistrza ojca.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Owszem, w większości przypadków masz rację. Jednak jeśli chodzi o Pudziana, tutaj chodzi przede wszystkim o przelew, który wpłynie w grudniu na jego konto. Wygra czy przegra, może jeszcze z raz zawalczy, ale kariery w mma raczej już nie zrobi.
Będę kibicował jemu, co nei zmienia faktu, że nie wierzę, by kierowały nim ideały czy inne pobudki od $$.
Czego złego może go nauczyć Mirek Okniński?
  • 0

budo_cinoslaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Jeżeli chodzi o Pudziana to wiadoma sprawa że chodzi o $, z tego co mi wiadomo to Pudzian podpisał z KSW kontrakt na 3 czy 4 walki więc walka z Pudzianem to nie ostatnia.

Swoją drogą mimo wszystko wierzę że Pudzian da radę i pokaże się szerszej publiczności z dobrej strony w tych walkach, niezaprzeczalnie jest niesamowitym atletą, powoli będzie dokładał do tego coraz lepszy styl i przez to najsilniejszy człowiek powinien wypromować trochę nasze KSW w światowym rynku co myślę że każdemu z nas w przyszłości się w jakiś sposób opłaci, czy to fanom czy to zawodnikom.

Czego złego może go nauczyć ?
Złego pewnie nic, na pewno nauczy go wiele dobrego, jednak mając jakiegoś lepszego trenera zyskałby zdecydowanie więcej w dłuższym odstępie czasowym, jednak to więcej to nie przekrój powiedzmy kilku lat a niestety jest to już kwestia upływu długiego czasu, kształtowanie ducha i umysłu to proces bardzo bardzo długi, natomiast jeżeli chodzi o fizyczną to Pudzian ja ma a o stronę i techniczną to właśnie Mirek go bardzo dobrze nauczy.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ue, fajne fotasy :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024