Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy animal flex uzaleznia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

czy animal flex uzaleznia?
wzielem juz dwa cale pudla czyli 88 tych malych paczuszek.... miedzy pudlami byla przerwa 2-3 miechy i ostanie skonczylem gdzies w listopadzie....
zaczelem brac poniewaz dorobilem sie kontuzji ktora uniemozliwiala mi kopanie z lewej nogi powyzej kolana...
za kazdym razem ta sama historia: biore animal flexa, po 10 dniach bol mija, moge kopac, jest super, biore dalej wszystko luz, czuje sie zajebiscie, koncze brac, mijaja jakeis 4 tygodnie i kontuzja jest z powrotem....
malo tego ze jest z powrotem, to w dodatku nie dlatego ze czuje ze sobie cos zerwalem podczas kopania ta noga czy czulem ze jakos naciagnelem, tylko wstaje jednego dnia rano i po prostu bol napierdala tak ze nie moge wstac z lozka....
to juz drugi raz tak....
i tym razem to nawet smieszniej bo wstalem z bolem w poniedzialek a w niedziele nie cwiczylem tylko lezalem na plazy....

moj znajomy lekarz ktory nie zna skladu animal flexa stwierdzil ze na podstawie mojej historii to on by przypuszczal ze oni tam jakies srodki przeciwbolowe dodali.....

dlatego tez co mam brac do konca zycia....? to uzaleznienie jest? o co tu chodzi????
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Raczej chodzi o to, że Flex uzupełnia niedobory różnych pierwiastków.

Gdy przestajesz się suplementować ów niedobory znów się pojawią - co może prowadzić do bóli uszkodzonych więzadeł, łękotek i innych wynalazków.

Nie mniej lekarzem nie jestem...

Trzeba pamiętać, że środek tego typu nie powinien być uznawany za lek, a jedynie za dodatek leczniczy przy odpowiedniej rehabilitacji itp.


PZDR
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Problemem nie jest flex tylko twój uraz kolana. Nie da sie z tym czegoś zdziałać?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
dubel
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

Problemem nie jest flex tylko twój uraz kolana. Nie da sie z tym czegoś zdziałać?


to nie kolano tylko sciegno ciagnace sie z tylu przez posladek - zdaniem lekarzy po wszystkich badaniach: nic mi nie jest :!: na moje zale ze nie moge kopac, odpowiedz byla ze to co chce robic nie jest normalne dla czlowieka wiec jasne ze boli.... :?

interesujace jest ze jak biore flex to mnie nie boli, jak przestaje od razu napiernicza z powrotem... dlatego to co mowil moj znajomy lekarz: objawy jakbym srodek przeciwbolowy lykal.... :evil:
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
brałem flex i po odstawieniu nie miałem problemów z powracającym bólem..najpewniej chodzi o rodzaj Twojej kontuzji, o czym wspomniał SoS.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

Problemem nie jest flex tylko twój uraz kolana. Nie da sie z tym czegoś zdziałać?


to nie kolano tylko sciegno ciagnace sie z tylu przez posladek - zdaniem lekarzy po wszystkich badaniach: nic mi nie jest :!: na moje zale ze nie moge kopac, odpowiedz byla ze to co chce robic nie jest normalne dla czlowieka wiec jasne ze boli.... :?

interesujace jest ze jak biore flex to mnie nie boli, jak przestaje od razu napiernicza z powrotem... dlatego to co mowil moj znajomy lekarz: objawy jakbym srodek przeciwbolowy lykal.... :evil:

Nie ma jakichś sportowych lekarzy? Bo taki raczej nie powie "ze to co chce robic nie jest normalne dla czlowieka wiec jasne ze boli" :lol: Lepiej sie wykosztować na prywatnego, sportowego lekarza niż na Flexa.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
ja biore animala już długo i raczej go nie odstawie, mam nadzieje ze pare lat jeszcze na tym pociągne.
co do tej kontuzji, to niestety ale wieza lekarzy nie jest az tak duża zeby doradzić cokolwiek sensownego przy urazach sportowych- to banda matołów ale to nic nowego.
Ta kontuzja o której piszesz jest bardzo typowa, jest to najprawdopodobniej naciągnięcie tylnego ścięgna, jest pare sposobów radzenia sobie z tym, pewnie zaleznie od tego co się stało: mnie to kiedyś bolało przez pare miesięcy (blokowało mi noge troche ale nie aż tak bardzo) i była to noga troche mniej rozciągnięta, pomogło mi regularne długie siedzenie w szpagacie (stopniowo przez 2 miesiące i przeszło), kiedys coś takiego miała moja znajoma spowodowane przez zbyt silne naciągniącie przy rozciąganiu- ona odwrotnie oszczędzala ta noge smarowała bengajem i przeszło.Można więc to rozgrzewac ale mozna te z spróbowac mrozić.
Zacznij to delikatnie rozciągać (po dobrym rozgrzaniu+ bengay) i zobacz czy boli bardziej czy mniej, jak bardziej to spróbuj mrozić i smarowac na przykład arcalenem. musisz pokombinować , chodzenie po lekarzach z czymś takim to strata czasu.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
..
zartujesz, powiedz?
jak masz takie objawy, to zeby kopac nie bierz kolejnej paki animala tylko idz do lekarza!!
przeciez tak postepujac tylko poglebiasz kontuzje!
uwierz mi jestem mlody wiekiem ale o kontuzjach i urazach wiem niestety duzo i powiem tyle, lepiej obskoczyc 30 lekarzy i ustaic co ci jest i dac sie pokroic szybciej niz czekac i dac sie kontuzji poglebiac. jak cie boli to znaczy ze cos ci jest. nie niszcz sobie zdrowia tylko atakuj lekarzy.

poza tym, to ze przestaje cie bolec jak bierzesz nie jest raczej objawem 'uzaleznienia'.

B.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
odpowiadajac na pytania zbiorczo:

1. u lekarzy juz bylem
2. sportowy rowniez mnie obejrzal - nic nie znalazl, rzucil rady jak sally powyzej i zalecil masaz sportowy
3. po masazu sportowym bylo gorzej a nie lepiej wiec przestalem chodzic
4. boli mnie ejdynie jak chce kopnac, nie boli jak chodze czy biegam czy plywam
5. nawet nie ejst to do ko0nca bol tylko jakby cos mi przeszkadzalo uniesc noge, czasem nawet nie ma bolu tylko jakbym kawalek drewn mial w posladku - takie glupie uczucie - ale jeszcze raz pisze tylko przy probie kopania czegos wiecej niz lowkicka - np teraz jak mi wrocilo parenascie dni temu to nawet na drugi dzien sparowalem i po prostu nie kopalem wyzej lewa noga i patrzac na clip nikt sie nie domysli ze mam jakas kontuzje - wiem pokazalem paru osobom i pytalem sie czyc cos widza
4. wszystkie metody z bengajem czy arcalenem i innymi cudownymi masciami ktore np opisal Sally stosowalem i chuja dawalo
5. jedyne co mi pomoglo to animal flex ale jak napisalem w pierwszym poscie: przestaje brac i po 4 tygodniach bol jest z powrotem
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

to w takim razie być moze nie jest to mysle. To ze pomaga animal flex jest dośc dziwne bo na tego typu kontuzje nie powinien teoretycznie, bo to jest na stawy. A moze to nie jest naciagnięcie tylko jakiś problem w stawie, takie rzeczy czasem czuje sie nie tam gdzie faktycznie sie coś dzieje bo unerwienie powoduje ze mozesz czuc ból gdzie indziej.
Skoro animal pomaga to go bierz, moze spróbuj brac co drugi dzień, i naciągaj ta nogę porządnie jak nie boli.


  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Pamiętam, że ktoś w TUF'ie(1 lub 2 sezon) miał coś, że nie mógł zbyt wysoko kopać i jakiś zabieg musiał przejść. Nie wiem czy to nie Diego Sanchez był.
Jak próbujesz(próbowałeś) kopać to chrupie w stawie czy nie?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

Pamiętam, że ktoś w TUF'ie(1 lub 2 sezon) miał coś, że nie mógł zbyt wysoko kopać i jakiś zabieg musiał przejść. Nie wiem czy to nie Diego Sanchez był.
Jak próbujesz(próbowałeś) kopać to chrupie w stawie czy nie?


nic nie chrupie,
poza bolem w posladku, takim jakby linia w dol przez srodek posladka to nie ma innych objawow, mam ruchomosc stawu prawidlowa zdaniem lekarza sportowego a masazysta sportowy jak mnie masowal to byl zdziwiony ze cokolwiek mnie boli jak kopie bo on mnie wygina cala noge/staw i naciaga we wszystkich kierunkach i ja sie nie skarze.....
patrzyli na mnie jakbym oszukiwal.....
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
to może byc kregosłup w dolnym odcinku
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

to może byc kregosłup w dolnym odcinku


ale zdjecie rentgenowskie nic nie pokazalo specjalnego
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
rtg zupełnie nie nadaje sie do diagnozy tego typu rzeczy, tylko rezonans
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Moze cos masz przesuniete i uciska nerw przy kopaniu. Cos jak rwa kulszowa.
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Proponowałbym poszukać osteopaty albo lokalnego speca od medycyny naturalnej, który spojrzy na Ciebie całościowo. Taki ból może być spowodowany naciągnięcięm mięśni, ścięgień gdzieś zupełnie indziej, np. w dolnym odcinku kręgosłupa (zwłaszcza, jeśli lekarz sportowy i dobrzy ortopedzi nic nie wykryli). Szukaj kogoś kto zna się dobrze na funkcjonowaniu łańcuchów mięśniowo-szkieletowych.

Być może Animal Flex powoduje, że te 'coś' Ci się rozlużnia, kiedy kończysz go brać po jakimś czasie naciągnięcie (przesunięcie, czy co tam jeszcze) wraca.

Poza tym z wiekiem panie Tomaszu trzeba się przyzwyczaić do różnych uporczywych kontuzji, prawda? :) Niestety... :? Co powoduje duże zmiany w game planie, niezależnie od uprawianej dyscypliny.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Ból pośladka to sygnał, że lepiej dać sobie spokój z kopaniem.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

Ból pośladka to sygnał, że lepiej dać sobie spokój z kopaniem.


nie chce byc zlosliwy ale musze.... idz skup sie na aikido..... :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024