Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy animal flex uzaleznia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

Ból pośladka to sygnał, że lepiej dać sobie spokój z kopaniem.

nie chce byc zlosliwy ale musze.... idz skup sie na aikido..... :evil:

Bez urazy. Moim zdaniem lepiej zmienić sposób ćwiczenia niż psuć sobie zdrowie.

moj znajomy lekarz ktory nie zna skladu animal flexa stwierdzil ze na podstawie mojej historii to on by przypuszczal ze oni tam jakies srodki przeciwbolowe dodali.....

Zwróć uwagę znajomego na pozycję Joint Support Complex w składzie.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Te składniki mają działanie przeciwzapalne, co bezpośrednio przekłada się na ich działanie przeciwbólowe:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (ukryta jako Ginger Root Extract (Gingerols, Shogaols))
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Można przez to rozumieć, że z racji składników działających przeciwzapalenie Flex nie jest najlepszym rozwiązaniem na stałą, wspomagającą stawy suplementacją?

Jeśli tak to jakie konsekwencje może przynieść stosowanie tego supla przez dłuższy czas?


PZDR
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
no i? tluszcze tez sa przeciwzapalne. organizm zwalcza zapalenia z definicji.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Jasne, tylko organizm to organizm, a środki podawane z zewnątrz to co innego.

W każdym bądź razie wolałem się upewnić. Dzięki


PZDR
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

organizm zwalcza zapalenia z definicji.

Zapalenie to reakcja organizmu, reakcja zapalna. Reakcja, która powinna wygasać po zniknięciu bodźca. Jeśli nie wygasa, to jest zapalenie chroniczne.
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
tomasz sprobuj tego ->
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

Zwróć uwagę znajomego na pozycję Joint Support Complex w składzie.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Te składniki mają działanie przeciwzapalne, co bezpośrednio przekłada się na ich działanie przeciwbólowe:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (ukryta jako Ginger Root Extract (Gingerols, Shogaols))
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


zwrocilem. powiedzial ze to ziolowe czyli homopatyczne leki i nic nie daje tak naprawde.... i ze bez chemicznych substancji czy czynnikow reakcyjnych (nie wiem dokaldnie jak to nazwac, tlumacze na polski) nie zamienia sie to automatycznie w lek
podal przyklad ze czosnek to niby naturalny antybiotyk a trzeba by w w czystej postaci, nawet sproszkowanej - wiadro zjesc aby jakis efekt byl

jego pytanie jest czy oni dodali to tam tylko wyciagi czy prawdziwe leki przeciwbolowe oparte na tych wyciagach i "zapomniali" napisac ze tam sporo chemii jest....
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

zwrocilem. powiedzial ze to ziolowe czyli homopatyczne leki i nic nie daje tak naprawde.... i ze bez chemicznych substancji czy czynnikow reakcyjnych (nie wiem dokaldnie jak to nazwac, tlumacze na polski) nie zamienia sie to automatycznie w lek
podal przyklad ze czosnek to niby naturalny antybiotyk a trzeba by w w czystej postaci, nawet sproszkowanej - wiadro zjesc aby jakis efekt byl

jego pytanie jest czy oni dodali to tam tylko wyciagi czy prawdziwe leki przeciwbolowe oparte na tych wyciagach i "zapomniali" napisac ze tam sporo chemii jest....


Weź sobie "ziołową" wersję efedryny i zobacz czy działa homeopatycznie :lol:
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

zwrocilem. powiedzial ze to ziolowe czyli homopatyczne leki i nic nie daje tak naprawde.... i


O rly? Piszę właśnie pracę magisterską związaną z kapsaicyną, kilka kropel potrafi zabić. To, że coś jest pochodzenia naturalnego nie znaczy że jest słabe, wszystko zależy od ilości, ale taka kapsaicyna na przykład działa bardzo mocno. Najostrzejsze papryki mają jej do 1% świeżej masy, przy czym takich papryk nie da się w ogóle wziąć do usta takie są ostre. Działanie przeciwbólowe kapsaicyny jest silne, używa się jej jako środka przeciwbólowego przy najpoważniejszych operacjach, takich jak amputacje, czy mastektomia. Ciekawostką jest też to, że kapsaicyna jest uznawana za doping w sportach konnych (dla koni) i jako taka zabroniona, ze względu na swoje właściwości przeciwbólowe...
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

podal przyklad ze czosnek to niby naturalny antybiotyk a trzeba by w w czystej postaci, nawet sproszkowanej - wiadro zjesc aby jakis efekt byl

Sproszkowane? To niezbyt mądry pomysł.

Substancja aktywna w czosnku to allicyna, o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybowym, jest płynna w temperaturze pokojowej. Allicyna tworzy się po zmiażdżeniu czosnku, szybko ulega rozkładowi, a wg. niektórych badań nawet jak się dostanie do jelit, to nie jest wchłaniana w układzie pokarmowym. To oznacza, że na prozdrowotne działanie czosnku składają się:
- dostarczanie siarki i innych cennych składników w pożywieniu
- odkażanie układu pokarmowego i oddechowego (zależy od sposobu przygotowania czosnku)
- zapobieganie rozprzestrzenianiu chorób zakaźnych przez odstraszanie innych ludzi obrzydliwym zapachem
  • 0

budo_sunsun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
Moim zdaniem nie sądze aby to bylo nadciagniecie miesnia. Dlaczego ? No bo skoro bierzesz Animal'a i czujesz wyraźną poprawe to mysle ze powinnismy sie skupic na stawach/rotatorach.Przecież skład nie wydaje sie azeby pomagal czasowo na nadciegniecie ^^.Moze masz cos z biodrem badz dolnym odcinkiem kręgosłupa ? Jedyna rozsądna rada to odpoczynek ,cos rozgrzewającego i wizyta prywatna u specjalisty. :-)

ps. Ja mialem podobne nadciagniecie i 3 tyg. przerwa i ból minął i normalnie kopie :wink:
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
sprobuj tego co wrzucilem i powiedz jak sie czujesz Tomasz.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

Moim zdaniem nie sądze aby to bylo nadciagniecie miesnia. Dlaczego ? No bo skoro bierzesz Animal'a i czujesz wyraźną poprawe to mysle ze powinnismy sie skupic na stawach/rotatorach.Przecież skład nie wydaje sie azeby pomagal czasowo na nadciegniecie ^^.Moze masz cos z biodrem badz dolnym odcinkiem kręgosłupa ? Jedyna rozsądna rada to odpoczynek ,cos rozgrzewającego i wizyta prywatna u specjalisty. :-)

ps. Ja mialem podobne nadciagniecie i 3 tyg. przerwa i ból minął i normalnie kopie :wink:


jakbys przeczytal uwaznie powyzej to bys zobaczyl ze juz pisalem ze twoje rady stosowalem i ch... to dalo.....

jak zrobilem przerwe to po tygodniu bylo gorzej, a po dwoch to mialem problemy zeby wstac z lozka i mi lekarz sportowy stwierdzil ze lepiej w takim razie zebym cwiczyl bo pewnie miesnie to wtedy trzymaja a jak sa rozluznione to jest gorzej ale i tak nie potrafil stwierdzic co to naprawde jest... :evil:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

sprobuj tego co wrzucilem i powiedz jak sie czujesz Tomasz.


taki walek do masazu mam, lekarz polecil ale nie umiem powiedziec ze to cos pomaga, jedynie ze nie jest gorzej....
  • 0

budo_sunsun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
No ja nadal sie upieram ze jedyna rozsądna rada to lekarze ( i to najlepiej kilku ) bo skoro po odpoczynku jest jeszcze gorzej to cieżko cos radzic.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

No ja nadal sie upieram ze jedyna rozsądna rada to lekarze ( i to najlepiej kilku ) bo skoro po odpoczynku jest jeszcze gorzej to cieżko cos radzic.


kurna czy Ty czytac nie umiesz :?: przeciez pisalem ze juz wizytowalem paru lekarzy... lista mi sie skonczyla :!:
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
spotkalem sie z opinia ze po zjedzeniu puchy animal flexa dobrze zrobic przerwe. i dopiero pozniej zjesc nastepna. ze niby jest taki mocny czy whatever... inny "spec" od supli mi powiedzial zeby jesc tydzien i pozniej tydzien przerwy itd. jak wy jecie? caly czas? cyklami? dlaczego?
glukozamine z tego co wiem co najmniej 6tyg trzeba jesc zeby odczuc efekty, prawda?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?
ja jem caly czas , boje sie zrobic tygodnia przerwy
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy animal flex uzaleznia?

spotkalem sie z opinia ze po zjedzeniu puchy animal flexa dobrze zrobic przerwe. i dopiero pozniej zjesc nastepna. ze niby jest taki mocny czy whatever... inny "spec" od supli mi powiedzial zeby jesc tydzien i pozniej tydzien przerwy itd. jak wy jecie? caly czas? cyklami? dlaczego?
glukozamine z tego co wiem co najmniej 6tyg trzeba jesc zeby odczuc efekty, prawda?

na stronie animala jest napisane, ze mozna bez przerw. jesli ufasz im na tyle by jesc ich produkt, to czemu nie zaufac im i tutaj?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024