Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sei-Budokai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
539 odpowiedzi w tym temacie

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai

kkpzk co ty pier... . Jakie do pzrodu . Maja 6 albo 5 albo inne dany i to jest smiech na sali :) Juz my o tym pisalismy . Nie umia kata robia jakies nie wadomo co a udaja ze robia kyoka :evil: Taki szkopiak mial miec zdawke na 4 dan a tu nagle 5 . A o KK pojecia ni ma . I oni wzsyscy tak samo. Wyborowa by to nazwal grzybnia . To cy mowisz :evil:


moze wyjasnie dlaczego grzybnia.
cecha grzybni jest to, ze legnie sie po wilgotnych katach i sama sie namnaza, potrzebuje tylko wilgotno-cieplego srodowiska, z dala od slonecznych promieni. W piwnicy na przyklad grzybnia sie dobrze rozwija. czlowiek normalny jak dlugo w takim srodowisku przebywa, to choruje.
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai

Masz oczywiscie prawo do takiej opinii ale pozwol ze sie z Toba niezgodze: w obydwu "kwestjach" tzn w "kojarzeniu sie" i w "przespaniu" :wink: Pozdrawiam!

szkoda bo prawda Ci powala i szichan idzie do przodu pod kazdym względem ,a Tobie nic juz nie pozostało bo jak czytam to ty produkowałeś się na tym forum kiedy O Tomasz budował organizację i dziś ma 40 klubów i same czarne pasy zmień więc Otomasz wygrał rywalizację


Bardzo malo mnie to interesuje, i mysle ze innych forumowiczow rowniez wiec zamilknij :twisted: :!:
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
spokojnie skąd takie emocje poprostu czytałem i działem iich rozpiskę klubów oraz posiadaczy czarnych pasów sa tam ludzie z IKO1, IKO3,KAN,Oyama Karate więc pomyślałem,że po co oni maja pracowac nad technikami skoro już dawno zdobyli swoje stopnie mistrzowskie ,a jan dopiero pnie się po nie więc dla mnie to świetny układ ponad podziałami na które ciągle sie tu powołujecie. Dla mnie pisanie o technice , mistrzach itd to bzdury co świetnie wykorzystał Otamsz i dopiął swego zakładając swoja chyba nigdzienie zarejestrowana organizację i trzepie kasiorę.Rozdaje dany potem jak się to rozpadnie ludzie maja dany i ida do innych organizacji i znowu maja dany to mi się podoba.A laicy w sprawch karate zapiszą się na każde karate we wrześnią gdyż nie wiedzą nawet ,że jest już 1000 odmian kyokushin a może więcej interes idzie do przodu.To tylko moja ocena i ostatnio z kolesiami z sekcji o tym gaworzyliśmy przy piwie. Podziwiając Otamasza
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
Wszystko to prawda ale podziwiac nie ma tu czego. Prosze nie pisz juz o Otomaszu w tym temacie. Chetnie natomiast odpowiem na kwestie zwiazane z Sei-Budokai.

Ps Ja nigdzie sie nie pne, ani w gore ani w zadnym innym kierunku. Duzo cwicze bo jest to moja pasja i wykonuje swoja prace zgodnie z wlasnym sumieniem. (Tzn weglug mozliwie wysokich standartow)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai

Wszystko to prawda ale podziwiac nie ma tu czego. Prosze nie pisz juz o Otomaszu w tym temacie. Chetnie natomiast odpowiem na kwestie zwiazane z Sei-Budokai.

Ps Ja nigdzie sie nie pne, ani w gore ani w zadnym innym kierunku. Duzo cwicze bo jest to moja pasja i wykonuje swoja prace zgodnie z wlasnym sumieniem. (Tzn weglug mozliwie wysokich standartow)



ten banalny trend, cisnienie na duza organizacje i parcie na czarne pasy bez utrzymania jakichkolwiek regul i standardow, to czasami ida w parze.
Lepiej byc malym niz cienkim.
Z tego co piszesz to wyglada na to ze istnieja dwie organizacje Budo kai, gdzie w tym wszystkim jest Bluming, gdzie Istvan Adamy. Nie sa to do konca dla mnie wyswietlone kwestie. A chcialbym oddzielic zdrowe cialo od grzybni. Bo tylko mniej wiecej wiem gdzie jest grzybnia.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
[quote name="kkpzk"] Dla mnie pisanie o technice , mistrzach itd to bzdury

To sie kurwa zapisz do tomusia i tez bedzioesz szihan :evil:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai


kiokushin budo kai - olejnik

sei budokai Jan111

podobne ale w szczegółach różne nazwy i te szczegóły są najważniejsze
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
wyborowa otomasz jest z Istvan Adamy i Blumingiem to raczej Jana organizacja jest nietypowa bez wielkich nazwisk.Korda powiem ci ,że napewno się zapisze i tez bede trzepał kapuche
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai

wyborowa otomasz jest z Istvan Adamy i Blumingiem to raczej Jana organizacja jest nietypowa bez wielkich nazwisk.Korda powiem ci ,że napewno się zapisze i tez bede trzepał kapuche


myslalem ze organizacja Bluminga trzyma jakies standardy...

ale reguly rynku sa twarde, w tym wypadku twardsze niz szefostwo organizacji, ktore im uleglo i za pare euro sprzedalo reputacje.
Ja moge miec inne zdanie w wielu kwestiach dotaczacych np techniki karate niz Shinkyokushin, Kyokushin kan, Ichi geki, i inni nie wymienieni, ale doceniam, ze tam sie zdaje egzaminy powaznie, w okreslonych odstepach czasu i to jest rzetelna sprawa, a tu....
Bluming zapyla Polske grzybnia.
pisalem juz o tym, ze w 2000 lub w 2001 Olejnik podchodzil do naszej organizacji IFK i chcial przystapic. ale sie zorientowal, ze szybkiej kariery nie zrobi, wtedy bodajze z brazowym pasem, a teraz jest szycha(n)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
Czemu psujecie Janowi111 jego temat ? Ktoś niezorientowany będzie chciał dowiedzieć się czegoś, a tu wasze teksty o sensei z Poznania i taki człowiek będzie miał zły obraz. Specjalnie otworzyłem nowy temat dla kordy=kkpzk, piszcie tam i nie "zaśmiecajcie" tego tematu.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
A wie ktos kto to jest ten Bluming bo tam psza ze ma tyle roznych danow .
Bo jakby oni przyszli na trening na ten pzyklad na IKO 1 albo do Jeremicza toby ich z tych paskow obdarli. No co stalo sie tkiemu Blumingowi ze im takie pnadawal wysokie.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai

Czemu psujecie Janowi111 jego temat ? Ktoś niezorientowany będzie chciał dowiedzieć się czegoś, a tu wasze teksty o sensei z Poznania i taki człowiek będzie miał zły obraz. Specjalnie otworzyłem nowy temat dla kordy=kkpzk, piszcie tam i nie "zaśmiecajcie" tego tematu.


dobra, skopiuje posta i wrzuce do smietnika obok. przepraszam
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai

A wie ktos kto to jest ten Bluming bo tam psza ze ma tyle roznych danow .
Bo jakby oni przyszli na trening na ten pzyklad na IKO 1 albo do Jeremicza toby ich z tych paskow obdarli. No co stalo sie tkiemu Blumingowi ze im takie pnadawal wysokie.


Bluming to legenda Kyokushinu, ktory odszedl z IKO wiele lat temu. Powinien juz dawno przejsc na emeryture. Opowiada tez takie bzdury ze Oyama mu nadawal dany jak juz byl poza organizacja. Zanim zaczal cwiczyc Kyokushin byl wybitnym judoka. mistrzem Europy. Teraz jak widac rozmienia sie na drobne. Pelna inflacja jesli chodzi o stopnie.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
Trenuje z dużym złotym sygnetem na palcu (takim go pamiętam z 1990r, z Amsterdamu) :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai

Trenuje z dużym złotym sygnetem na palcu (takim go pamiętam z 1990r, z Amsterdamu) :)


nie zartuj. nie uwierze, jak nie zobacze.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
W zeszłym roku było nawet na okładce niemieckiego magazynu "Karate". Aż się wtedy wzruszyłem (stare dobre czasy) . Sygnet proporcjonalnie wielki do właściciela (gigantyczny). :D
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
W dniach 2-8 sierpnia w nadmorskiej miejscowosci Costinesti w Rumunii odbedzie sie kolejny letni oboz Sei-Budokai, prowadzacy: shihan Voinescu. Temat przewodni obozu to techniki w parterze. Treningi odbywaja sie na plarzy, chetnych serdecznie zapraszam. Kontakt prosze przez adres mailowy na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PS Jutro zaczynamy oboz w Kolobrzegu, prowadzacym jest rowniez shihan Voinescu, 8 dan.
  • 0

budo_fafkulec
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
No i już po obozie w Kołobrzegu... :(
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
No i po obozie! Bylo calkiem przyjemnie, swietne wyposazony osrodek, dobra pogoda i zimna woda :D do tego dwa treningi dziennie, na trawie lub na macie.
Troche nowego materialu, lekkie sparingi, troche rzutow i parteru i co najwazniejsze nowe czarne pasy w Sei-Budokai: sempai Zdzislaw - nidan, sempai Klaudia i sempai Andrzej - shodan. Odwalili kawal dobrej roboty. Serdeczne gratulacje! Osu!
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sei-Budokai
Dziasiaj zaczynamy oboz w Zuidlaren, w Holandii. Prowadzacy to Dave Jonkers, Leonardo Voinescu, Semmy Schilt. Wlasnie wyjezdzamy!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024