Skocz do zawartości


Zdjęcie

OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Serdecznie zapraszam osoby, które chcą wziąść udział w obozie kondycyjnym w górach. Jest to napewno dobry pomysł, aby odejść od teorii, a zająć sie praktyką. Obozy sportowe w Tatrach są znakomitym czynnikiem podnoszącym psychofizyczny rozwój w MuayThai. Są też elementem integracji zawodników i wymiany doświadczeń. Obozy dwutygodniowe powinny być minimum dwa razy w roku(zima-góry, lato-morze). Termin 16 LUTY- 1 MARZEC 2009 jest pewny. Jest to okres ferii zimowych dla uczniów w woj.Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie. Dwa treningi dziennie praktyczne i jeden teoretyczny, trzy posiłki dziennie, noclegi też są pewne. Szczegóły podam wkrótce. Potrzebuję kilka dni na przygotowanie szczegółowej oferty i planu. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_pino16
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
pisze się na to 8) tylko zobaczymy jaka cena będzie :)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
witam, co to znaczy trening teoretyczny?
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Witam, odpowiadam trening teoretyczny to rozmowy, analiza walk na DVD mistrzów, psychologia sportowa, odnowa biologiczna, suplementacja. Codziennie będzie inny temat. Uważam, że jakąś tam wiedzę posiadam i chcę się nią z WAMI podzielić poza FORUM :) Cenę napisze wkrótce proszę wziąść pod uwagę, że będziemy tam dwa tygodnie i Polska to drogi kraj. Jeśli ktoś jest w stanie sponsorów znależć to niech szuka dla siebie kasy. Jeśli jest sponsor na grupę to jeszcze lepiej. Ja chcę, żeby Polacy w MuayThai walczyli za kilka lat w klasie A i jeżeli będę mógł pomóc to warto się w to zaangażować maksymalnie. Pozdrawiam FIGHTERÓW.
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Czy można się zgłaszać na tylko jeden tydzień? (ze względu że ja z mazowieckiego...)
Pozdrawiam!
Gusiek
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Chciałbym pojechać, ale trenuję tradycyjne MA i byś miał Artur problem, ucząc mnie wszystkiego od podstaw ;)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Dwa tygodnie trwa obóz i na tyle trzeba jechać, żeby to miało sens. Pozdrawiam.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Tori damy radę, nie takie problemy rozwiązywałem. Tam nie będzie czasu na jakieś podstawy czy rozkminki jedziemy ciężko pracować. Zapraszam. ONE WORLD ONE FIGHT
  • 0

budo_pino16
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
a,mógłbyś mniej więcej podać w okolicach jakiej ceny to będzie ? bo pasuje mi zaczynać odkładać....
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Pieniądze to chuj, bardziej mnie interesuje jak dostać u prywaciarza 2 tyg urlopu ;)
  • 0

budo_[iz]dziabol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Taki obóz to dla mnie marzenie:) Kurde gdyby nie robota to bym się nawet sekundy nie zastanawiał.

A tak w ogóle to dla jakich ludzi to jest przeznaczone?? Nadaje się ktoś kto ma 27 lat i jest średnio zaawansowany??

Pozdrawiam i zazdroszczę tym co pojadą:)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I

Taki obóz to dla mnie marzenie:) Kurde gdyby nie robota to bym się nawet sekundy nie zastanawiał.

A tak w ogóle to dla jakich ludzi to jest przeznaczone?? Nadaje się ktoś kto ma 27 lat i jest średnio zaawansowany??

Pozdrawiam i zazdroszczę tym co pojadą:)

Pjona, jedziemy na podobnym wózku ;)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
MIEJSCE Zakopane (POLSKA) TERMIN 16.02-01.03.2009rok CENA 1400zł (14 dni) lub 900zł (7dni) ORGANIZATOR Klub Sportowy "FIGHT CLUB KRAKOWIAK" w Bydgoszczy, numer konta PKO BP 12 1020 1475 0000 8302 0116 7832 KONTAKT Artur Krakowiak(prezes,trener) tel. 600 466 903, Magdalena Jaskot ( skarbnik, menager sportu) tel.600 334 903 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
INFORMACJE OGÓLNE W obozie sportowym mogą wziąść udział wszystkie osoby bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania i wytrenowania, itd. Zapraszam głównie osoby, które trenują sporty uderzane MuayThai, Boks, Kickboxing, K-1. Będzie to dla Was pierwszy cykl przygotowawczy budujący formę ringową na wiosnę 2009 r. Zapraszam również osoby, które chcą spędzić urlop w górach. Jednym słowem możecie zabrać swoje koleżanki lub kolegów, które chcą z Wami jechać. Z punktu widzenia sportowego polecam dwutygodniowy pobyt, gdzie będą dwa treningi dziennie praktyczne i jeden teoria, trzy posiłki dziennie(wysokokaloryczne dla sportowców), pobyt w aquaparku,kulig, opieka trenera, zakwaterowanie domki ogrzewane 2,3,4 osobowe to wszystko wliczone w cenę. Pierwszy tydzień trenujemy w jednej grupie drugi tydzień będzie podział na podgrupy w zależności od zaawansowania. Spotykamy się wszyscy 16 luty godz.16.00 Dworzec PKP Zakopane. Dwutygodniowy pobyt kończymy 1 marca 2009 po śniadaniu, obiad jako prowiant na wynos. Jest możliwość tygodniowego pobytu, ale postarajcie się na dwa tygodnie jechać. W razie pytań śmiało dzwonić do mnie. Zapraszam. Artur Krakowiak ONE WORLD ONE FIGHT RingTAK,UlicaNIE
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
TERMINY PŁATNOSCI Zaliczka 400zł do 15 stycznia 2009r na konto F C K 12 1020 1475 0000 8302 0116 7832, druga rata 1000zł na konto F C K do 15 luty 2009 lub 500 zł w przypadku tygodniowego pobytu. Przelewu najlepiej dokonać w banku i potwierdzenie przelewu na obóz przywieżć, na przelewie koniecznie proszę wpisać imię i nazwisko osoby, która jedzie na obóz i numer telefonu. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata 400 zł do 15 stycznia na konto. Drugą ratę albo na konto do 15 luty albo gotówka w dniu rozpoczęcia obozu.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
SPONSORZY ??? APEL DO WAS czyli do osób, które chcą trenować i się rozwijać w sportach walki. Jeśli znacie firmę, firmy lub osoby prywatne to zaproponujcie im współpracę. Temat jest dość trudny, bo Rafał Szlachta wszystko "oszabrował" i MuayThai jest słabo w Polsce kojarzone i promowane, ale może warto spróbować. Wogóle mam wrażenie, że sporty walki są bardzo pominięte przez sponsorów i media, ale możemy to zmienić, ja wielokrotnie zaznaczałem, że jestem tylko trenerem i na tym chcę się skupić i rozwijać. Na FORUM zauważyłem, że wiele osób pisze mając różne znajomości i doświadczenia i dlatego warto zaryzykować i się zjednoczyć w celu poprawy sytuacji. Krótko, rzeczowo i na temat wygląda to tak. OBÓZ SPORTOWY KOSZTUJE 1400ZŁ BRUTTO OD OSOBY ILOŚĆ MIEJSC 27 CO DAJE ŁĄCZNĄ KWOTĘ 37800ZŁ JEŻELI TAKA KASA WEJDZIE NA KONTO F C K TO JA ROBIĘ PRZELEW NA OŚRODEK I ZAWODNICY 26 SZTUK PLUS TRENER JEDZIE ZA DARMO NA OBÓZ A MIESIĄC PÓŻNIEJ JEDZIEMY NA PUCHAR EUROPY IFMA I WYGRYWAMY. SŁUCHAJCIE PIĘC OSOB Z MOJEGO KLUBU I JA PLUS DWADZIEŚCIA JEDEN OSÓB Z RÓŻNYCH STRON POLSKI KTÓRE JA WYBIORĘ NA PODSTAWIE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH MOŻE JECHAĆ ZA DARMO ALE TRZEBA ZAŁATWIĆ PRAWIE CZTERDZIEŚCI TYSIĘCY ZŁOTYCH. W ZAMIAN MOŻE DWUDZIESTU SZEŚCIU REALNYCH TAJBOKSERÓW CODZIENNIE BIEGAĆ I TRENOWAĆ W DRESACH SPONSORA I GODNIE REPREZENTOWAĆ NASZ KRAJ W NAJTWARDSZYM SPORCIE. SZUKAJCIE SPONSORÓW BO ONI SĄ W POLSCE TYLKO TRZEBA DO NICH TRAFIĆ MOŻECIE SIĘ NA MNIE POWOŁAĆ A JA WAM POMOGĘ W MUAYTHAI. ARTUR KRAKOWIAK.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Witam. Przypominam osoby, które chcą jechać na obóz wpłacają do 15 stycznia 400 zł na konto. Jest to zaliczka i jednocześnie potwierdzenie udziału w obozie MuayThai. Zapraszam. Artur Krakowiak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
zorganizował byś coś na Białorusi z jakimś klubem z stamtąd. Arek Wełna z kimś tam przecież współpracuje. To by było naprawde ciekawe żeby taki wspólny obóz zrobić ale tylko dla zaawansowanych, bo o tym piszesz ze wszyscy moga jechac- wiesz ze taka mieszanka to nie jest najbardziej efektywna.Tylko na tydzień tak do 1000 zł,zeby sie zmieścić.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
sally damy radę tylko dajcie mi szansę. Do tysiąca się zmieścicie jadąc na tydzień. Pierwszy tydzień w górach to jest rozruch i aklimatyzacja. Drugi tydzień kondycja, itd. Ja wiem jak na Białorusi ćwiczą nie muszę tam jeżdzić. W Polsce też mamy potencjał. Nie potrzebujemy w kraju Holandii, Tajlandii, Białorusi. Owszem wzorować się na nich trzeba, bo są Najlepsi. Będę w Kaliszu całą niedzielę(18 styczeń), będzie okazja pogadać, poznać się, itd. Zapraszam. Lecę na trening. Pozdrawiam.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: OBóZ SPORTOWY M U A Y T H A I
Ale 1400 to troche drogo, zwłaszcza jak na robienie kondycji. Ludzie trenujący nie maja zazwyczaj za duzo kasy, zwłaszcza zawodnicy. Chodzi o to zeby poćwiczyc/ powalczyc treningowo tydzien starczy ale na maksa go wykorzystać- technicznie bo o to głównie chodzi, zeby sie sprawdzic poprawić braki, coś uzupełnić, coś nowego sie dowiedzieć.
18 nie przyjedziemy bo nie damy rady, ale będziemy jakoś pod koniec stycznia/poczatek lutego we wrocku, nie wiem jeszcze dokładnie kiedy bo narazie czekamy na info, to damy znac i moze się uda jakoś spotkac i pogadac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024