Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
BLT jestem ciekaw czy do Austina bys powiedział ty bambusie??? Zero kultury tacy jak ty to najzwyklejsze śmiecie Polska to chory i zacofany kraj
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !

BLT jestem ciekaw czy do Austina bys powiedział ty bambusie??? Zero kultury tacy jak ty to najzwyklejsze śmiecie Polska to chory i zacofany kraj

Zamknij morde debilu i nie prowokuj tutaj kłótni.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Co jest do ch**a, albo ja widze dwa sprzeczne posty od tej samej osoby, albo jestem już pijany... 8O
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Tamten wyzej to chyba mial byc cytat wypowiedzi blt
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Już rozumiem :) to po co jest to cytuj ?? ja się pytam ??
  • 0

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Tynks Debil to na ciebie w domu wolaja ty cieciu zacofany Tak to był cytat BLT kolejnego "zacofanca" Nie chce tutaj wszczynac kłótni ale zdenerwowało mnie to co BLT napisal i mnie ponioslo
  • 0

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Skylark1987 jestem tutaj nowy i nie mialem pojecia a o tej opcji
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !

Tynks Debil to na ciebie w domu wolaja ty cieciu zacofany Tak to był cytat BLT kolejnego "zacofanca" Nie chce tutaj wszczynac kłótni ale zdenerwowało mnie to co BLT napisal i mnie ponioslo


Przepraszam, ale nie rób mi burdelu w temacie, ok ? i przestań obrażać innych !! i naucz się korzystać z forum !!! :evil:
  • 0

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Skylark1987 przeczytaj wczesniej wypowiedz BLT w tym temacie i jego najpierw zacznij uczyc kultury
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Dobrze, ale Pan Austin, nie jest użytkownikiem tego forum, a ty właśnie łamiesz regulamin, obrażając innych !!!

koniec tego bezsensownego off'a :twisted:
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Miało być jak nigdy, było jak zawsze..., swoja droga szkoda mi czlowieka, stylu w jakim konczy, a z drugiej strony moglby juz nie robic z siebie posmiewiska...
... wiem, wiem, kontuzja sprawila ze nie potrafil sie skoncentrowac i usiadl na dechach w 3 sekundzie ;)
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Szkoda Andrzeja :? I jeszcze ta kontuzja :evil:
Widac ze Austin odrobil prace domowa i odrazu zatakowal Gołote, podobnie jak Lamonem Brewsterem.Przeciwnik niewygodny dla Andrzeja, ale sadze ze dalsze rundy były by dla Gołoty, tylko ta kontuzja nieumozliwila to :?

I mowa do wszystkich trolli co sie smieja ze Andrzej zrobil z siebie posmiewisko:
Zal mi Was bo Andrzej ma 40lat i to swiadczy o tym ze ma ogromne serce do walki wychodzic w takim wieku do ringu,pozatym za duzo sie filmu z Van Damem naogladaliscie ze myslicie ze Andrzej z napierdalajaca reka,moglby wygrac walke.To nie film i tutaj kontuzja decyduje o przegranej :!:
  • 0

budo_swistaczek1989
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Ale chciał walczyć jedną ręką , większość z was popłakałoby się odrazu i zrezygnowali a on próbował ! szacun
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
hipoteza:

Jak wiadomo Gołota jest zawsze bardzo sztywny na początku starcia.Dzisiaj w nocy oglądałem wszystkie "szybkie" walki Andrzeja. Można je podzielić na 2 grupy:

1) te w których faktycznie dostał na początku bardzo (Lennox Lewis, Brewster)
2) te w których stchórzył (w zasadzie jedna- Tyson. Dokładnie się dzis przyglądałem jej. Andrzej walczył dobrze, a miedzy 2 a 3 rundą zrezygnował)

śmiem przypuszczać, że dzisiejsza walka może zaliczać się do tej drugiej kategorii. Gołota dostał strzała w 3 sekundzie i nagle zaczął się patrzeć na swoją rękę. Nie chcę być stronniczy ale to wyglądało jak symulacja. Po prostu mógł się przestraszyć, że znowu będzie to samo i zrezygnować. Andrzej to doskonały technicznie bokser, ale w tych najważniejszych momentach zawodzi mu psychika.

Chociaż może faktycznie doznał nieszczęśliwej kontuzji. Np. w piłce nożnej groźne,powodujące 1-3 miesięce przerwy urazy w 90 % zdarzają się podczas zwykłego biegu. Zawodnik biegnie i nagle ustaje, trzeba go znosić na noszach z boiska. Naderwanie mięśnia podczas zwykłego biegu- norma. Nie wykluczone że coś takiego przytrafiło się właśnie dziś, Andrzejowi. Jednak patrząc na jego wcześniejsze walki i przebieg dzisiejszej pewne wnioski nasuwają się same. Jestem całym sercem z Andrzejem, ale sory, na zdrowy rozsądek tak właśnie to wygląda.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Samuraj31, nie wróżę Ci długiej kariery w naszym serwisie
  • 0

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Spid parówo chyba zaraz sie popłacze i co teraz usuną mnie z tego forum no nie moje najwieksze marzenie poszlo w diably :(
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
czemu jeszcze nikt nie zbanował tego chwasta? a Gołoty naprawdę szkoda,ale taki jest boks
  • 0

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Ulrich chwastem to jestes ty Garfield zaje...ny
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Spid daruj sobie te spekulacje, piszesz o tym co Ci sie wydaje co moze nijak sie miec do tego jak bylo naprawde.


Moim zdaniem Gołota walczył bardzo dobrze.

Na początku dał się złapać ale potem miał kontrole nad tym co dzialo sie w ringu, schował sie za podwójna gardą, przetrzymal kryzys i zaatakował kombinacją ciosów prostych. Potem walczył pomimo kontuzji.

Wielka szkoda zawodnika który podnosi sie po tak szybkim knock downie i robi to co powinien robić, pomimo tego ze została mu tylko jedna ręka. Szkoda porażki w taki sposób. Austin moim zdaniem był do pokonania ale do tego trzeba bylo obu rak.

Mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec.


... wiem, wiem, kontuzja sprawila ze nie potrafil sie skoncentrowac i usiadl na dechach w 3 sekundzie ;)


Gówno wiesz
  • 0

budo_uller
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Asgard

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Szkoda Pana Andrzeja :( Teraz znów na necie pojawią się jakieś durne komentarze od ludzi którzy nie potrafią uszanować jego poprzednich osiągnięć. :evil:

P.S Patrząc na wypowiedzi samuraja można dojść do wniosku, że mod gdzieś przyspał :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024