Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !

Wspaniała wypowiedz. Znasz Andrzeja Gołotę? Skąd możesz wiedzieć, czy jest w stanie robić co innego czy nie jest? Trochę szacunku dla gościa. On ma tylko 40 tkę na karku. Czy już mu trumnę chcesz zamówić?

No dobrze, być może o czymś nie wiem. W takim razie powiedz mi proszę, co Gołota może jeszcze robić? Sprzedawać ogórki na rynku, czy myć szyby na światłach? Nic do Andrzeja nie mam, mówię tylko że poza boksem nie ma wielu sensownych opcji, a z czegoś trzeba żyć.
Nikt nic nie mówił o trumnie.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Jet nic Ci nie ujmujac ale Andrzej przy kasie jaką zarobił ma wiecej opcji niz Ty znasz chwytow kończących
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Chociażby to co kolega powiedział powyżej.

Może na przykład prowadzić szkołę boksu i wyprowadzać podwórkowych zabijaków na prostą dając mu szansę na karierę boksera.
Poza tym czy nie wydaje ci się, że on nic już nie musi robić, nie w sensie ze ma już wiele kasy, ale że w tym, że wiele osób np z jego upoważnienia ( za hajs ) może prowadzić sieć szkółek bokserskich Andrzej Gołota Fight Club czy coś w tym stylu??
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
No i dobrze że zarobił (w tym sporcie ciężko w zawodowstwie mało zarabiać), szkołę boksu też może jak najbardziej prowadzić (o ile posiada umiejętności, bo nie wystarczy być dobrym zawodnikiem, żeby być dobrym trenerem). Mówię tylko, że poza światem boksu Gołota może mieć problemy w odnalezieniu się w jakimkolwiek innym biznesie. Poświęcił temu sportowi całe swoje życie i zaangażowanie i to potrafi naprawdę dobrze, ale chyba nie powiesz, że mógłby teraz otworzyć szkołę językową? Postawił wszystko na boks to teraz każde jego niepowodzenie w tej dyscyplinie boli podwójnie, chyba się zgodzisz?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Móglby otworzyć szkole jezykową. Zainwestować w logopede i nawet zostać lektorem :wink:
Ze sportowców się wywodzą najbardziej operatywni faceci na tej planecie - tak twierdzi moja znajoma psycholog :wink:
  • 0

budo_lonthar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !

Móglby otworzyć szkole jezykową. Zainwestować w logopede i nawet zostać lektorem :wink:
Ze sportowców się wywodzą najbardziej operatywni faceci na tej planecie - tak twierdzi moja znajoma psycholog :wink:


Dokładnie, występując na szczeblu międzynarodowym poznaje się niezliczone rzesze osób i to niejednokrotnie osób które przychodzą do Cibie z "biznesem". Oni wiedzą że Ty masz kasę i że kariera nie może trwać wiecznie...
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !

Ze sportowców się wywodzą najbardziej operatywni faceci na tej planecie :wink:



... ale nie z bokserów :D
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
Panowie za szybko chyba zaczęliśmy dyskutować co Andrzej będzie robił po!

Andrzej is still in the game!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
jeszcze trwa????

jezeli nie to prosze moderatora o zamkniecie tematu!!!
:twisted: :twisted:
  • 0

budo_emil350
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
SZkoda mi Goloty liczylem ze lepiej sie zapreznetuje mial chlopak pecha z ta kontuzja.Napewno jest najlepszym "ciezkim" ostatnich lat w naszym kraju pewnie dlugo nie bedzie tak dobrego boksera u nas w tej wadze.Jednak mam mieszane uczucia odnosnie jego walk niektorych mial kilka szans na mistrza swiata i nie wykorzystal zadnej z niej.Napewno wiele osob sie na nim zawiodlo gdy dostal lanie np z lewisem czy jego walka 53 sekundy z tym Brewsterem jednak Golota nigdy nie bal sie walczyc z najlepszymi.W swojej karierze na rozkladzie mial chyba najlepszych bokserow w wadze ciezkiej ostanich lat.Nawet nie ma co porownywac dzisiejszych mistrzow do tych z ktorymi walczyl Golota.Napewno zawsze zawodziala psychika w waznych momentach niestety bez tego nie mogl nigdy zdobyc tytulu.SZkoda mi tego chlopaka podwojnie mysle ze media i ludzie u nas w kraju zawsze szukaja idola sportowego ktory nas dowartosciowuje. Andzej byl mieszany z blotem po kazdej porazce jednak nie rezygnowal z boksu tylko zawsze sie podnosil i szedl dalej.Ja osobicie dziekuje Golocie za wszytkie emojce jakich mi dostarczyl w zyciu napewno dzieki niemu boks u nas w Polsce stal sie bardziej popularny.Szkoda ze tak zakonczyl karierie...
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Gołoty - TERAZ NA POLSACIE !
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wie ktoren co z lapa?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024