Skocz do zawartości


Zdjęcie

wzrost


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Teraz podaj typ kobiety :)

Ale fakt faktem ze jest w tym co mowisz racja :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Zauwazcie, ze czesto jest tak, iz wysocy faceci lubia filigranowe kobiety i rzadko sa w zwiazkach z wysokimi kobietami.
Natomiat niscy mezyczni czesto wybieraja kobiety, ktore maja podobny wzrost do nich, a niekiedy sa nawet od nich wyzsze:)
Nieraz spotkalem sie z wysokimi dziewczynami, ktorym nie podobalo sie to, ze jestem wielki, bo mowily, ze potem dzieci beda ogromne:)
Jesli zas chodzi o malutkie kobietki, to im jakos moj wzrost nie przeszkadza, dziwny paradoks nieprawdaz?:)
  • 0

budo_ofeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Olsztyn/Gdańsk
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
niskim latwiej z kolanka dostac :D
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
chyba "low kicka na twarz" :) :) :)

a poważniej to ja sie pytam gdzie sa i wkażdym badz razie co robia moderatorzy? w mojej opini jest to temat do knajpy o ile nie do usuniecia.niedługo 16 latki bede walic z pytaniami typu pryszcz na dupie mi wyskoczył pomóżcie

żeby nie było że tylko zrzedze to istnieje cos takiego jak "kompleks dziadka" nie wiem czy to poprawne określenie...chodzi ogolnie o to że możesz mozesz mieć niskich rodziców i mieć 2 metry wzrostu jeśli miałeś wysokiego dziadka...ot taka sobie cecha genetyczna
  • 0

budo_epyon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost

chyba "low kicka na twarz" :) :) :)

hehe :D rozwalilo mnie to...

ja tam mam 170/65 i jakos zyje :roll: choc jakbym jeszcze do 190 podrosl to bylo by fajnie... :twisted: ale troche watpliwe :) ...
a co do laski to nie ma co sie martwic :D ja sobie znalazlem idealna nizsza :P i bym jej na nic nie zamienil :D
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Dobra jak widzę założyciel tematu albo wyszedł z dołka albo wpadł w taki że nie ma siły podejść do komputera.
  • 0

budo_rzaiel17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Ostatnio bylem bardzo zajety i nie mialem czasu odpisac.Z gory sorki za ten balagan,ale musze napisac co wywnioskowalem.No i fajnie by to bylo dolaczyc.Po pierwsze: jak sie okazalo jest troche nizszych osob jak widze po odpowiadajacych(chociaz w sumie po co mialby mnie pocieszac wysoki).A ta srednia krajowa(podobno) czyli 178 jest zawyzana przez czesc dryblasow 190 i wyzej.Po drugie nawet jak nie urosne to co z tego??Da sie z tym zyc.Niech mam nawet to 171, jakos sobie poradze.Jest duzo takich osob.Jakbym mial <165 to wtedy dopiero bylby problem.Ale z tym tez bym sie musial nauczyc zyc.No i na koniec powiem ze mialem wysokiego dziadka(podobno co najmniej ponad 180).Niestety nawet moj ojciec go nie pamieta,bo ten zginal wczesnie w wypadku.Fajnie byloby gdyny ten "kompleks dziadka" zadzialal.Poza tym to nie wiem czy ten doktorek wzial pod uwage uwarunkowania kulturowe czyli ze ludzie ogolnie sa coraz wyzszi.Jak przeczytalem przecietny Polak przerosl ojca o 4 cm.Link do artykulu tez podalem.I z calym powazaniem dla thaifightera(sorki jesli przekrecilem) kompleks na punkcie wrostu to troche co innego niz pryszcze,ktore z pewnoscia znikna.Jak juz pisalem zawsze bylem w dolnej czesci tabeli jesli chodzi o wzrost a bylo,ze zajmowalem miejsce na najnizszej pozycji.Potem dalem sobie z tym spokoj,ale po tej wizycie czulem sie jak po bucie w morde.Zreszta jak cos to nie ma wysoko :P Sadze thaifighter ze sam masz 175 lub wiecej wiec nie rozumiesz moich problemow.Poza tym zdecydowana wiekszosc moich znajomych ma 175 a sporo z nich ponad 180.Sa tez nizszi,ale jakos tych wyzszych wiecej.Tak akurat trafilem,ale jak widac niskich tez jest sporo.Dzieki wszystkim za rady.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Hehe, widzę że terapia budowo-szokowa pomogła i bardzo dobrze, bo wnioski słuszne :)
Życzę sukcesów ;]

co do wybierania przez niskie panny wysokich facetów- zgadza się, dwóch moich przyjaciół (ponad 1,80 i ponad 1,90) ma laski poniżej 1,70 ;]
  • 0

budo_sorter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Co do tego ze "duzym jest lepiej to bym sie jakos nie zgodzil" heh mam te swoje 192 po wysokich rodzicach no Tata 184 Mama 178 ale jakos swojego wzrostu nie zachwalam ... problemy z obuwiem, z ubraniami w wojsku z mundurem i butami bo józefy malo kiedy maja 31.5 a 32... :/ a szczerze mowiac to Zony tez za wysokiej nie mam bo cale 164 hehe .... wiec jak to post temu skomentowal "Isao" nie zawsze wysokie babki sa z wysokimi...

Ale jedyna nadzieje ze córa poda sie w polowie w moje slady i Zone przerosnie :P
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
"Nie trzeba być wielkim by wygrywać, wygrywali mali, nie trzeba siać strachu by Cie szanowali..." ;)

Pozdro ziom

Mów laskom, że rośniesz w korzeń i wszystko. :D
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Albo ze prawdziwy facet ma 2 metry ze wszystkim :wink:
  • 0

budo_epyon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost

"Nie trzeba być wielkim by wygrywać, wygrywali mali, nie trzeba siać strachu by Cie szanowali..." ;)

Pozdro ziom

Mów laskom, że rośniesz w korzeń i wszystko. :D

WWO ? :D

Albo ze prawdziwy facet ma 2 metry ze wszystkim :wink:

a jak ktos mialby wiecej niz 2m to znaczy ze tam sie czarna dziura tworzy :D ?

ja mam 170~ xD co daje mi 30 cm zapasu... :twisted:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Już widzę te wasze 20 - 30cm pytongi :wink: .
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
chlopie rozpaczasz nad tym wzrostem jak glupi ty innych zmartwien nie masz?:|
  • 0

budo_rzaiel17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost

chlopie rozpaczasz nad tym wzrostem jak glupi ty innych zmartwien nie masz?:|

Przeczytaj moj ostatni post
:wink: Pewnie sam nigdy nie miales takich poblemow,nie byles najnizszy a syty glodnego nie zrozumie
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
IMO ten temat już powinien być zamknięty.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024