Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...

Tak z ciekawości - co ma kreatyna do poziomu testosteronu? :wink:


Otoz ma (i to nie tylko kretka) jesli chodzi o produkty w/w i jeszcze kilku innych producentow ;)

no coz lepsze wyniki po zazywaniu = lepsza sprzedaz wiec niby czemu czegos tam nie dorzucic ;)
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...

To jest offtop wiec bedzie krotko. Otoz ma (i to nie tylko kretka) jesli chodzi o produkty w/w i jeszcze kilku innych producentow ;)

no coz lepsze wyniki po zazywaniu = lepsza sprzedaz wiec niby czemu czegos tam nie dorzucic ;)


No chyba, że mówisz o "extra- bonusach" umieszczanych razem z kreatyną :wink:
Bo kreatyna sama w sobie nie powoduje podniesienia poziomu testosteronu.

Sorry za off, ale dysponujesz jakimś linkiem, źródłem na temat stwierdzenia, że Universal, Ultimate dodaje coś na boku?

PZDR
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...

Sorry za off, ale dysponujesz jakimś linkiem, źródłem na temat stwierdzenia, że Universal, Ultimate dodaje coś na boku?


Miałem kiedyś artykuł w ktorym cos pobierzeni przebakiwano ale to nic wielkiego nie bylo. Na innych forach tez sa takie opinie.

Gadałem z kilkoma trojboistami. Każdy mi powiedział że w kręgu sportów siłowych jest opinia, że jesli jest sie czystym to nie bierze się supli pewnych marek tuż przed ważnymi zawodami bo można wpaść. To nie jest tylko Ultimate i Universal. Ponoć jeszcze kilka innych amerykańskich marek w górnej półki.

Mam jednego bliskiego przyjaciela trójboistę, który do tego w przyszłym roku akademickim będzie się bronił z chemii. Wie coś niecoś na temat anabolikow. Powiedział mi, że jeśli chcę efektów na legalnie kupionych środkach mam kupić np. krete w/w. Gadałem z nim w zeszłym tygodniu na ten temat dłużej. On sam ma niedługo pierwsze zawody w swoim nowym klubie. Mówi że nie bierze nic Ultimate'a ani Universala bo nie chce wtopy za pierwszym razem. Nie wiem jak się do tego odnieść. Gośc ma dużo więkzą wiedzę o suplementacji niż ja. Przebywa na codzień w srodowisku sportów siłowych. Raczej mu wierzę bo wiem jaka on ma wiedze i obeznanie w temacie.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
No na pewnym innym forum ktoś też coś pisał, że do animal paka "kiedyś coś" niby dorzucali a jak ktoś się spytał o konkrety to "nie pamiętam, poszukaj na forum". Sam animal paka raz kupiłem i te forum przeszukałem ale jakoś nie znalazłem nic, zresztą nie marnuje za dużo czasu na jakieś pobąkiwania, wolę konkretne info i jeśli takiego nie ma to jest to plotka i nic więcej.
Co do dodawania to mogą dodawać dopóki FDA tego nie wykryje jako nielegalnej substancji :wink:
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Ja również przez jakiś czas mocno interesowałem się "środowiskiem siłowym" i faktycznie, co do czystości pewnych suplementów można mieć poważne zastrzeżenia. Ostatnio słyszałem głównie o ARLI jako dorzucającej "bonusy" do supli.

Chociaż parę osób podejrzliwie wypowiadało się też o Kaizenie...

Teraz słyszę o Universalu, Ultimate (w sumie faktycznie, można się tego spodziewać). Chociaż mi się wydaje, że łatwiej byłoby "ubarwiać" wieloskładnikowe stacki niż czyste formy kreatyny... ale wszystko możliwe.

Pomijając "stadardowe" wałki na białkach itp to obecnie na rynku suplementacyjnym coraz częściej można się naciąć. Niewspominając o zacierającej się granicy między dozwoloną suplementacją, a dopingiem...

PZDR
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Ja się zastanawiam jaki jest wpływ prohormonów na zdrowie. Muszę poszperać trochę. Ja biorę tylko gainera nic więcej. Swój pierwszy cykl na mono zaplanuję dokładnie ale chyba nie skuszę się na ultimate'a nawet pomimo tego, że opinie ma bardzo dobre jeśli chodzi o efekty.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Jeśli po cyklu na prohormonach zaleca się kurację preparatami do odbudowy wątroby to jeden wpływ już wiadomy :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...

Jeśli po cyklu na prohormonach zaleca się kurację preparatami do odbudowy wątroby to jeden wpływ już wiadomy :)


a jak z gospodarka hormonalna ??
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Prohormony pieknie ryja zdrowie, sa bardzo toksyczne, powoduja blokowanie osrodkow hormonalnych, a przywrocenie naturalnej wlasciwej gospodarki hormonalnej jest bardzo trudne. Jaki jest wplyw na zdrowie? - tradzik, wypadanie wlosow, zaburzenia spermatogenezy i funkconowania genitaliow, silne toksyczne dzialanie na watrobe, niebezpieczne podwyzszenie cisnienia i akcji serca, i pewnie duzo innych - brzmi ladnie, nie? :lol:

o tym zeby w kreatynie ktos kiedys znalazl jakies nielegalne srodki, czy wspomagacze to nie slyszalem, troche to glupie, natomiast takie firmy jak Alri, czy Fast Action, niestety czesto przylapywane byly na roznych przekretach ze skladem, za co placily (jesli sie nie myle) slone kary (obecnosc prohormonow w jungle czy bad ass mass z alri, gdzie rzekomo mialby byc to substancje o naturalnym pochodzeniu, czy walki ze skladem starych produktow z fast action, gdzies czytalem ze skladniki zawarte byly zupelnie inne niz opisane na opakowaniach).

pozdr
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Zaraz wyjdzie na to ze najbezpieczniej kupowac starego sprawdzonego Olimpa ;)
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...

Zaraz wyjdzie na to ze najbezpieczniej kupowac starego sprawdzonego Olimpa ;)

Szczególnie "sprawdzonego" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Wiesz, Olimp ma kilka bardzo dobrych produktow (ja np. jesli chodzi o witaminy, kupuje olimp vita-min multiple sport bo bardzo dobry produkt za rozsadna cene).

Z drugiej strony nie ma co popadac w paranoje, takie walki zdarzaja sie rzadko, a koncerny typu BSN, Nutrabolics itp. sa bardzo rozsadne i nie moga sobie pozwolic na jakiekolwiek wpadki (wiedza ile maja do stracenia), a dysponuja wiloma bardzo dobrymi produktami, wiec spokojnie mozna kupowac, bez obaw ze wyrosna grzyby na czole :wink: .
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...

Szczególnie "sprawdzonego" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


co sie smiejesz :) mi gain bolic 6000 pieknie wchodzi... Crea Pure Olimpa tez ma dobra opinie
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Prohormony = sterydy

Więc i efekty (zarówno te pożądane, jak i te uboczne) w obu przypadkach takie same.


Dla mnie Olimp to przede wszystkim dobry producent "prozdrowotny" - witaminki, minerały, ZMA i inne.

Jeśli chodzi o resztę - za tą cenę supli, którą charakteryzuje się Olimp można lepiej się zaopatrzyć.


PZDR
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
kiedys byly przeprowadzone badania ( w stanach z tego co pamietam ) i wyszlo im ze ok 15% badanych produktow dla kulturystow bylo zanieczyszczonych nielegalnymi substancjami

zrodla nie podam bo bylo to juz jakis czas temu i zwyczajnie nie pamietam
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Prohormony = lekkie sterydy.

Co do dodatków w postaci ph i czystych ph to w usa zabronili produkować więc można być spokojnym o hamerykańskie suple.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Nie.
Takie same.
Kiedyś wyglądało to nieco inaczej.
Obecnie prohormony to sterydy w czystej postaci.

Niekiedy bardziej toksyczne w porównaniu do iniekcyjnych ze względu na "kapsułkową" formę.

PZDR
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...

Co do dodatków w postaci ph i czystych ph to w usa zabronili produkować więc można być spokojnym o hamerykańskie suple.


To dlaczego wlasnie amerykanskie firmy sa o to najczesciej podejrzewane ??
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...
Bo są tam mało restrykcyjne przepisy dotyczące tworzenia suplementów z tego co wiem.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami...

Prohormony = lekkie sterydy.

Co do dodatków w postaci ph i czystych ph to w usa zabronili produkować więc można być spokojnym o hamerykańskie suple.


Taaa lekkie :lol:

Co do firm w USA to nie bądź naiwny. Po pierwsze dosypywanie PH do supli zawsze było nielegalne. Po drugie firmom zostały tony PH z okresu kiedy mogły to produkować i coś z tym muszą zrobić ...

Gubrin
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024