Skocz do zawartości


Zdjęcie

Igrzyska Olimpijskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_wingo250
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Igrzyska Olimpijskie
Jak oceniacie szanse polskich judoków. Ja liczę na medale Krawczyka, Wojnarowskiego i Sadkowskiej.
  • 0

budo_kawatune
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraśnik, k.Lublina
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Igrzyska Olimpijskie
wszystko sie okaze w trakcie ;P ale byloby spoko miec ich za medalistow :D ale rywale tez sa dobrzy :P
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Igrzyska Olimpijskie

Jak oceniacie szanse polskich judoków. Ja liczę na medale Krawczyka, Wojnarowskiego i Sadkowskiej.

Chyba Wojnarowicza... Ja mysle ze medale przywioza Robert i Przemek ;) lecz reszta tez nie pozostaje bez szans, wszystko zalezy od tego kto trafi na swoj dzien
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Igrzyska Olimpijskie
Hejo!

Biorąc pod uwagę wyniki startów w pucharach, MŚ czy ME to o medale będzie bardzo ciężko. No ale mam nadzieję że ktoś nam sprawi miłą niespodziankę.

Pozdrowionka
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igrzyska Olimpijskie
"....Medal w Pekinie może uratować życie syna polskiego Judoki
Super Express/Onet
...Polski judoka Krzysztof Wiłkomirski walczy o życie syna. Jeśli stanie na podium IO w Pekinie, zdobędzie pieniądze na kosztowną operację serca małego Franka.
Kiedy za trzy tygodnie judoka Krzysztof Wiłkomirski wyjdzie w Pekinie na matę, stawka będzie ogromna. Nie tylko medal olimpijski, ale także życie jego ciężko chorego synka. Jeśli stanie na podium, wygra pieniądze na kosztowną operację serca 11-miesięcznego Franka.

Okres ciąży był koszmarem. Jeszcze zanim Franek przyszedł na świat, lekarze wydali wyrok: dziecko ma tylko jedną komorę serca. Po porodzie dramat drżących o życie synka rodziców trwał, tak jak cierpienia maleństwa. Liczne zaburzenia krążenia, trzy operacje, kilka zakażeń, niedotlenienie mózgu i wiele tygodni pod respiratorem - wszystko to w ciągu kilku pierwszych miesięcy życia. Teraz mały Franek czuje się lepiej, ale potrzebne są kolejne zabiegi. A te są kosztowne.
- Walczymy obaj, ja i mój mały synek - mówi łamiącym się głosem Krzysztof Wiłkomirski, medalista MŚ i ME. - On o to, żeby wyzdrowieć, a ja o to, żeby dla niego zdobyć medal. Mamy blisko rok, żeby zebrać 70 tysięcy złotych na kolejną operację - wyjaśnia sportowiec.

Za wywalczone w Pekinie złote medale polscy sportowcy dostaną od PKOl po 200 tysięcy złotych. Srebro warte będzie 150, a brąz 100 tysięcy. Wiłkomirski będzie się więc bił w Pekinie jak szalony.

- Czuję się naprawdę mocny - przyznaje. - Moi koledzy na macie mówią, że jestem bardzo dobrze przygotowany pod względem siły i kondycji...."


Trzymajmy wszyscy kciuki :cry: Oby dał rade...
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Igrzyska Olimpijskie
właśnie czytałem ten artykuł przed chwilą na onecie...
i chyba będzie to sportowiec za którego najbardziej bede trzymał kciuki w Pekinie!!!
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igrzyska Olimpijskie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_samuray-x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igrzyska Olimpijskie
Oby wszyscy coś zwojowali.

Matyjaszek ma największe szanse, w Jigoro Kano dał dobry show.

Odnośnie Franka Wiłkomirskiego życzę mu jak najlepiej, ale jednokomorowe serce ...

ciach

Niemniej jednak cuda się zdarzają i oby Bóg w tych zawodach był po stronie Wiłkomirskiego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024