Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo w lecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo__karol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Judo w lecie
Mam małą prośbę, czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy gdzieś w Warszawie bądź okolicach są prowadzone jakieś zajęcia z judo ? Mój klub jak większość ma w lato przerwę (oprócz obozu nie ma zajęć), a ja jestem początkujący i chciałbym jakoś ten cały czas wakacyjny wykorzystać do nauki. Szukałem po necie ale nic nie znalazłem, pytałem też trenera ale nie wiedział więc zostało forum. :wink:
  • 0

budo_artur15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kąta

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie
po pierwsze latem :P ja jestem z BDG więc Tobie nie pomogę;)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie
Hejo!

1. Wydaje mi się że powinno się pisać "w lecie" (:
2. Poszukaj w temacie "Gdzie trenować judo?" klubów z Warszawy i obdzwoń po kolei wszystkie. Na pewno coś znajdziesz. Jeden rzut w internet sprawił np że wiem że w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na wakacjach odbywają się regularnie treningi.
3. Jeżeli jednak nie znajdziesz - to biegaj. Mnóstwo biegaj. Biegaj, biegaj, biegaj. W piłkę graj. I na pewno będziesz lepiej przygotowany we wrześniu od kolegów. Chyba że oni będą biegać więcej (:

Pozdrowionka
  • 0

budo__karol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie
Dobra dobra głupi błąd w tytule zrobiłem wiem :oops:
A co do klubu nastuli to patrzę właśnie grafik a tam albo funny judo albo seniorzy i dorośli. A sęk w tym, że ja jestem kompletnym nowicjuszem, byłem na może 8-9 zajęciach. Mimo to zapytam się czy istnieje możliwość wbicia się gdziekolwiek, lepiej robić cokolwiek niż siedzieć i użalać się, na brak możliwości treningu nie ? Ja będę oczywiście szukał ale może ktoś zna jeszcze jakieś kluby w których mógłbym poćwiczyć w czasie wakacji ?

---> Poprawiłem tytuł posta <---
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie
idż panie drogi na bjj, zawsze to kawałek szmaty na grzbiecie, a treningi latem regularnie są.
Łatwiej będzie Ci od września judoczyć.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie
judo jest 2 razy w tyg w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zgodnie z grafikiem przez całe wakacje.
jeśli chodzi o kluby judo stricte, to raczej nie ma szans. wszyscy albo prawie wszyscy zawieszaj zajęcia do września i wypoczywają lub siedzą na obozach.
  • 0

budo_johnny_t
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie
przez całe wakacje jest judo w klubie AZS UW, Karowa 18. póki co na pewno we wtorki i czwartki od 18.30 nawet do 21.00. zajrzyj, pogadaj z trenerami, na pewno sobie poćwiczysz. grupa średniozaawansowana.
  • 0

budo_lukk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie

judo jest 2 razy w tyg w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zgodnie z grafikiem przez całe wakacje.
jeśli chodzi o kluby judo stricte, to raczej nie ma szans. wszyscy albo prawie wszyscy zawieszaj zajęcia do września i wypoczywają lub siedzą na obozach.


2 razy w tygodniu?

Może jestem ślepy, ale w grafiku widzę raz w tygodniu - sobota 14.30. No chyba, że grafik nieaktualny?
  • 0

budo_johnny_t
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie
grafik nie mówi wszystkiego. czwartek 20.00 tez jest judo dla poczatkujacych.
  • 0

budo_lukk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w lecie

grafik nie mówi wszystkiego. czwartek 20.00 tez jest judo dla poczatkujacych.


Dzięki za info
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024