Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Miłe rozmowy" na forum karate - prośba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba

A może by ustanowić jakiś punkt regulaminu który by mówił iż pomawianie (tak, pomawianie) osoby o to że zgwałciła\zamordowała\itp BEZ PRAWOMOCNEGO WYROKU SĄDU będzie się kończyło warnami i przeniesieniem postu do archiwum.


Szkoda, ze w sprawie Boruty nie było takiego ograniczenia.
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba

po pierwsze z tego co pamietam nigdy Tobie nie przyznalem warna. jesli masz jakies uwagi co do moderacji w tym dziale to dokladnie tak samo jak KAZDY uzytkownik mozesz napisac do mnie wiadomosc na privie albo napisac do Czeslawa ze itosurulez nie nadaje sie na moderatora.


Zgadza sie.Nie dostalem jeszcze warna.Chodzi mi o np.o sytuacje kiedy Maniak pytal ludzi z K-kan w jakims temacie o kobudo w ich stylu,to sie podniosl lament ze ich atakuje ,ze wojny wszczyna itd.Akurat sledze to forum od kilku lat i nie widzialem zeby Maniak szukal jakichs zaczepek ,a wrecz przeciwnie.Wiele jego postow bylo wartosciowych i mozna sie bylo dowiedziec wielu ciekawych rzeczy.
A gdy np. Mtklub ktory ciagle smieci forum jakimis zaczepkami, w temacie o k-kan po raz kolejny szuka zaczepki z Janem111 i robi jakies aluzje do sklepow z danami i wyludzaniem kasy to jest dobrze i nikt nie reaguje.
Wyglada to tak jakby byli rowni i rowniejsi.Albo niech moderatorzy traktuja wszystkich jednakowo i reaguja na wszystkie zaczepki albo najlepiej bedzie zniesc moderowanie tego dzialu jesli to ma tak wygladac jak teraz.W paru innych dzialach jakos jest spokoj.Da sie zaprowadzic porzadek?Da!

ostatnie zdanie moglbym uznac za zaczepke... poza tym wskaz mi prosze "ewidentne zaczepki" kiedy nie zareagowalem. jakby to Ci powiedziec nie jestem modem na budo z zawodu. mam wlasne zycie, zajecia, obowiazki, treningi. nic dziwnego ze nie zawsze mam tyle czasu zeby przeczytac wszystko co zostalo napisane.



To ja mam wskazywac?Moderator jest od tego zeby przegladal forum i reagowal jesli zajdzie taka potrzeba.Ale jesli ktos wchodzi na forum i przez pare dni nie zauwaza co sie dzieje w jego dziale to sorry ... :roll: Dziwne ze w innych dzialach moderatorzy umieja sobie radzic w takich sytuacjach i jest spokoj....przynajmniej na jakis czas,poki nie przyjdzie jakas czarna owca,ale i z nia mozna sobie poradzic.
Giro zalozyl temat o atakach na tsunami ,oyama karate itd. mialy byc ostrzezenia ,bany ...ataki jak byly tak sa dalej ,a reakcji czasami nie ma zadnej.
Jesli nie mozecie sobie poradzic z ta sytuacja to zawsze mozecie albo zwerbowac jeszcze jedna osoba do pomocy.Nie mam na mysli siebie, ale w dziale karate znalazlo by sie pare osob o odpowiednim stopniu kultury i wiedzy ktorzy moglby pelnic ta funkcje.A jesli nie to zawsze mozna poprosic moda z innego dzialu.Moze na karate nie musi sie znac ale przynajmniej jakis porzadek by zaprowadzil.Naprawde panowie tu sie nie ma co cackac ,tylko ostrzej podchodzic do sprawy.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Nie bede sie boksowal na forum na takie tematy, zwlaszcza jesli ktos przywoluje warna sprzed kilku lat. Masz odpowiedz na privie.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Z związku z tym że dośc intensywnie uczestniczyłem w imprezach w tym sezonie (sezon dla mnie to maj-wrzesień) nie miałem czasu zajmowac się za bardzo moderowaniem. teraz to się zmieni.

Jeśli chodzi o Maniaka. Z tego co pamiętam wtedy kilku użytkowników pozwoliło urządzic sobie prywatna nagonkę na jednego z szefów organizacji karate. Skutek był taki, że administrator po zapoznaniu się ze sprawą podjął decyzję o zablokowaniu wszystkich w nią zamieszanych. temat poleciał do archiwum.

Niektórzy zapominają że moderatorzy mają prawo usuwac posty i tematy i nie muszą się z tego tłumaczyc nikomu.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
W związku zaistniałą sytuacją zaczynamy z Itosu porządki w dziale Karate. Do tej pory przymykaliśmy oko na panów z Tsunami, ale ich wypowiedzi prowadzą tylko do zaśmiecania forum oraz podburzają do wypowiadania się przeciwko Tsunami. Od dzisiaj wszystkie nowo otwarte tematy dotyczące Tsunami lecą do kosza. Jak wcześniej pisałem Tsunami nie jest stylem karate, co potwierdzili swoimi wypowiedziami instruktorzy tej szkoły.
Druga sprawa. Jeśli ktoś przechodzi z jednej szkoły do drugiej żeby dostać dana to jego sprawa, ale obsmarowywanie ludzi na forum już nie. Prosimy zakończyć tego typu praktyki, bo polecą ostrzeżenie i bany.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024