Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzież teroaktywna, czy warto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_slayer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Odzież teroaktywna, czy warto?
Witam

Znalazlem na aukcji koszulkę:[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Czy warto taką kupić? Czy konkretnie ta firma oferuje dobry produkt, czy jest to jakaś podruba? Ewentualnie może ktoś korzysta i móglby polecić dobre żródło z którego możnaby nabyć taką odzież?

Dziek iza opinie
pozdrawiam
osu
  • 0

budo_crux
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
heh.miałem taka kiedyś, dałem ją mojemu kuzynowi i nadal ją ma.Jeśli zamierzasz sobie taka kupić to musisz wybrać dobrze dopasowaną, bo ona jest dosyć obcisła.Ogólnie to nie wiem czy to dobra firma, ale jeśli jest dobry materiał to nie masz się czym przejmować.
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
Do czego chcesz jej używać? Bo do szarpanin ani pod gi się nie nada.
Swoją drogą dwie dychy więcej i masz koszulkę z coolmaxa
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
Koszulki niezle szyte - sprawuja sie ok a uzywalem juz i tanszych i takich powyzej 200 zl.
Powiem jedno warte swojej ceny. Od razu mowie ja uzywalem z dlugim rekawem i w komplecie z reszta termooaktywnej odziezy. No niestety zeby zobaczyc roznice nie wystarczy jedna rzecz termooaktywna a calosc a to juz troche kosztuje ;(
  • 0

budo_slayer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
koszulkę zmierzam nosić pod gi. Dzieki za opinie, sprawdze ta firmę coolmax

pozdrawiam
osu
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
Coolmax to włókno, a raczej rodzaj splotu.

Nie wiem czy noszenie pod gi ma sens wielki - chyba, że masz też gi które ma zwiększoną powierzchnię parowania. Z tego co wiem to kamikaze ma taki model w swojej ofercie, ale nie jestem pewien.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
Dorzuce swoja opinie. Odziez termoaktywan to swietna rozwiazanie. Ja uzywam bielizny firmy Grene - jest to taki lowcost ale uzywam tego przy jezdzie na rowerze , wieczornych wyjsciach nad morze czy tez do biegania po lesie - czyli ogolnie wtedy kiedy jest chlodno a duzo warstw odziezy przeszkadza. Komplet Grene koszulka + kalesony to koszt okolo 60 zlotych. Za takie pieniadze to moim zdaniem dobry wybor , ja jestem narazie zadowolony. Zobacze jak bedzie wygladal material po kilkudziesieciu praniach - narazie po kilkunastu wyglada jak nowa.
  • 0

budo_ma56
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
Koszulka pod Karate Gi???
  • 0

budo_slayer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
tak, karate GI
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzież teroaktywna, czy warto?
Adidas posiada techfity a Nike serie pro (i por ultimate) - trzeba jednak zwracac uwagę " w którą stronę" działa dany model (są takie przetrzymujace ciepło i oddające na zewnątrz).

Koszulki dobre są pod gi, które moga obcierac ciało w zwarciu (np cięższe plecione modele do judo czy bjj, w karate chyba ma to mniejsze znaczenie) - spełniają tę rolę lepiej niż bawełniane koszulki - (nie ważą 2kg więcej po przepoceniu - odprowadzają pot na zewnątrz materiału umożliwiając jego natychmiastowe odparowywanie)
Nie jest to jakiś niezbędny element odzieży sportowej - ale kozystają z niego coraz częściej i rugbiści i piłkarze, i lekkoatleci i różnej maści fighterzy, a nawet tenisiści.

niezaprzeczalną zaletą tych koszulek (i spodenek) jest ich estetyczny wygląd a także (w wersji tight, "przy ciele") kompresja - opinanie ciała, co wywołuje ciekawy efekt psychologiczny, pewien rodzaj delikatnego "naprężenia" mięśni - co porawia wygląd sylwetki (podkreslenie muskułów).
Osoba dobrze zbudowana wygląda w tym jeszcze lepiej, ale niestety, na równi z bicepsem może zostać uwypuklony kształt brzuszka :)

chyba nie mozna tu wpisywać linków do sklepów -polecam jednak polskie strony googla i hasła adidas techfit i nike pro - można poczytać o takiej odzieży i oczywiście kupić.
na allegro też chyba wystawiają te modle.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024