Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak honoru u "uliczników"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
Mnie interesuje inny aspekt. Mianowicie:

Śmiechu była co niemiara, ale niestety, bardzo krótko. Zrobiliśmy duży błąd i pozwoliliśmy mu odejść. A on poszedł między bloki i po paru minutach wrócił na czele falangi chyba z dziesięciu kiboli. Tym razem to my nie mieliśmy szans...


Popełniliście błąd że nie zmyliścisię od razu. Ok. To już było wałkowane ale chcesz powiedzieć, że widzieliście grupę 10 kiboli wychodzącą z bloków i nadal nie spierdalaliście z tego przystanku (tak wnioskuje bo w dalszej częście tematu napisałeś że oklepali was na tym samym przystanku na którym dołożyliście temu kibolowi) 8O 8O 8O 8O
  • 0

budo_barbatus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Green Harbour
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"

Mnie interesuje inny aspekt. Mianowicie:

Śmiechu była co niemiara, ale niestety, bardzo krótko. Zrobiliśmy duży błąd i pozwoliliśmy mu odejść. A on poszedł między bloki i po paru minutach wrócił na czele falangi chyba z dziesięciu kiboli. Tym razem to my nie mieliśmy szans...


Popełniliście błąd że nie zmyliścisię od razu. Ok. To już było wałkowane ale chcesz powiedzieć, że widzieliście grupę 10 kiboli wychodzącą z bloków i nadal nie spierdalaliście z tego przystanku (tak wnioskuje bo w dalszej częście tematu napisałeś że oklepali was na tym samym przystanku na którym dołożyliście temu kibolowi) 8O 8O 8O 8O

Przeczytaj uważnie pierwszego posta, napisałem wyraźnie, że siedzieliśmy tyłem do nich i nie widzieliśmy, że do nas idą. Skapnęliśmy się dopiero wtedy, gdy otoczyli przystanek i zaatakowali nas ze wszystkich stron.
  • 0

budo_the_moon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Katowic

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
zakladanie kubla na glowe moze tylko zrodzic nienawisc i chec zemsty u tak zdeterminowanego napastnika, tu trzeba jednak skuteczosci w dzialaniu (jesli juz gadka nie pomaga) ale i bez przesady (smierc czy wybite oko to trwaly uszczerbek, zlamana szczeka to uszczerbek ale sie jakos zagoi), czyli jak to ktos napisal - nie za duzo, nie za malo...
  • 0

budo_togus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
brudasy takie już są...
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
Bajeczke koles opowiedzial a wy sie na to nabraliscie.

1. Co za debil sam by podbijal do 2 kolesi , skoro za rogiem ma grupe ziomkow?
2. Tak tak.. tak pieknie go oboje obezwladniliscie ho hoooo juz to widze
3. Nooo rzucilo sie na was 10 i Tobie sie udalo nastepnego powalic piesciami buahahha
Jak dla mnie zbyt piekne to by bylo prawdziwe. Sry, ale normalnie gdybym ja mial ten kubel na smieci i Ty chcialbys mi wjazd w nogi zrobic to bys oberwal tym kublem w glowe i po zawodach. Nastepnym razem polecam bardziej realistyczne historie wymyslac.

'koles sam chcial nawalac 2 typow, mimo ze za rogiem stalo 10 ziomkow... ' dobre hi hi
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"

Bajeczke koles opowiedzial a wy sie na to nabraliscie.

...


A jakies sensowniejsze uzasadnienie , że to bajka?
  • 0

budo_the_moon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Katowic

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
to moze byc legenda czyli czesc prawdy a czesc fikcji :)
albo bajka oparta na faktach :)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
dar sensowne uzasadnienie to wszystkie inne posty barbatusa w tematach w ktorych sie "udzielal"
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
No zaorish zachęcił mnie do poczytania postów barbatosa. Szkoda słów.. ahh słynny trik "wjazd w nogi".

Dar, wez tak pomysl.. kto normalny w pojedynke by zaatakowal 2 kolesi jesli za rogiem stoi grupa jego ziomkow? Tylko nie mow mi, ze zdarzają sie tacy debile.. bo wszedzie gada sie o leszczach mocnych w grupie.

Generalnie dobrze , ze nie usuwacie takich tematów , bo jest z czego się pośmiac:)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"

.... kto normalny w pojedynke by zaatakowal 2 kolesi jesli za rogiem stoi grupa jego ziomkow?...

Każdy, bo wie , że jakby co to ma za rogiem grupę ziomków.
  • 0

budo_d.o.m.i.n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
hahahahaha...fajna "gafa"
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"

.... kto normalny w pojedynke by zaatakowal 2 kolesi jesli za rogiem stoi grupa jego ziomkow?...

Każdy, bo wie , że jakby co to ma za rogiem grupę ziomków.


Gratuluje.. wolisz najpierw dostac wpier** , zeby potem sie odegrac?
No ja wolalbym od razu spuscic wpier***, bez szkod na wlasnym ciele.

Zakladajac , ze jestem tamtym chuliganem.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
sam kilkukrotnie podobnie robiłem
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
no to dar, chyba nie masz sie czym chwalic :?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"

no to dar, chyba nie masz sie czym chwalic :?


wybacz stary, ale skopanie naziola jest zawsze czynem chwalebnym :)
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"

no to dar, chyba nie masz sie czym chwalic :?


wybacz stary, ale skopanie naziola jest zawsze czynem chwalebnym :)

albo lewaka z Che na koszulinie
  • 0

budo_barbatus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Green Harbour
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"

Bajeczke koles opowiedzial a wy sie na to nabraliscie.

1. Co za debil sam by podbijal do 2 kolesi , skoro za rogiem ma grupe ziomkow?
2. Tak tak.. tak pieknie go oboje obezwladniliscie ho hoooo juz to widze
3. Nooo rzucilo sie na was 10 i Tobie sie udalo nastepnego powalic piesciami buahahha
Jak dla mnie zbyt piekne to by bylo prawdziwe. Sry, ale normalnie gdybym ja mial ten kubel na smieci i Ty chcialbys mi wjazd w nogi zrobic to bys oberwal tym kublem w glowe i po zawodach. Nastepnym razem polecam bardziej realistyczne historie wymyslac.

'koles sam chcial nawalac 2 typow, mimo ze za rogiem stalo 10 ziomkow... ' dobre hi hi

Sorge ty żałosny debilu, zlituj się, bo aż palce świeżbią!!
1. Otóż ów debil, jak wspominałem, był prawdopodobnie nawalony lub naćpany, i stąd ta odwaga u niego :D . A co do kolegów, nie stali wcale za rogiem - po prostu wylali się gdzieś zza bloków, pewnie zawsze tam stoją, i dlatego koleś wiedział, gdzie ich szukać. Zadowolony?
2. Owszem, obezwładniliśmy go 8) . Może ty w to nie wierzysz, bo sam tak nie potrafisz, ale ja mam w dupie twoją wiarę - niewiarę. Ja umiem obezwładniać i tyle, sam wiem jak było. Nie wmówisz mi, że mi się to śniło.
3. Tak jest, jednego udało mi się uderzyć. Coś w tym dziwnego? A co do kubła w rękach kibola, mówiłem przecież, że był pijany albo naćpany, więc chyba logika wskazuje na jego kiepski refleks i koordynację?
P.S. Następnym razem rusz głową, zanim się do kogoś przysrasz, internetowy napinaczu. Tacy jak ty nie robią na mnie wrażenia, wielki kozak na Necie a na realu bym cię potraktował paroma lowkickami, potem obalił i złamał ci łapę w parterze. Amen i krzyżyk na drogę.
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"

Bajeczke koles opowiedzial a wy sie na to nabraliscie.

1. Co za debil sam by podbijal do 2 kolesi , skoro za rogiem ma grupe ziomkow?
2. Tak tak.. tak pieknie go oboje obezwladniliscie ho hoooo juz to widze
3. Nooo rzucilo sie na was 10 i Tobie sie udalo nastepnego powalic piesciami buahahha
Jak dla mnie zbyt piekne to by bylo prawdziwe. Sry, ale normalnie gdybym ja mial ten kubel na smieci i Ty chcialbys mi wjazd w nogi zrobic to bys oberwal tym kublem w glowe i po zawodach. Nastepnym razem polecam bardziej realistyczne historie wymyslac.

'koles sam chcial nawalac 2 typow, mimo ze za rogiem stalo 10 ziomkow... ' dobre hi hi

Sorge ty żałosny debilu, zlituj się, bo aż palce świeżbią!!
1. Otóż ów debil, jak wspominałem, był prawdopodobnie nawalony lub naćpany, i stąd ta odwaga u niego :D . A co do kolegów, nie stali wcale za rogiem - po prostu wylali się gdzieś zza bloków, pewnie zawsze tam stoją, i dlatego koleś wiedział, gdzie ich szukać. Zadowolony?
2. Owszem, obezwładniliśmy go 8) . Może ty w to nie wierzysz, bo sam tak nie potrafisz, ale ja mam w dupie twoją wiarę - niewiarę. Ja umiem obezwładniać i tyle, sam wiem jak było. Nie wmówisz mi, że mi się to śniło.
3. Tak jest, jednego udało mi się uderzyć. Coś w tym dziwnego? A co do kubła w rękach kibola, mówiłem przecież, że był pijany albo naćpany, więc chyba logika wskazuje na jego kiepski refleks i koordynację?
P.S. Następnym razem rusz głową, zanim się do kogoś przysrasz, internetowy napinaczu. Tacy jak ty nie robią na mnie wrażenia, wielki kozak na Necie a na realu bym cię potraktował paroma lowkickami, potem obalił i złamał ci łapę w parterze. Amen i krzyżyk na drogę.


:D :D:D

  • 0

budo_barbatus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Green Harbour
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
Oho, kolejny debilek, któremu się nudzi i myśli sobie - "hahaha, nabiję sobie posta bez wysiłku, skopiuję czyjąś wypowiedź i dodam parę emotek - jestem GOŚĆ :D "! Żal mi was, bez kitu.
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak honoru u "uliczników"
...ja bym się na takie okazje zaopatrzył w kij z kupą... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024