Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementacja po dlugiej przerwie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Suplementacja po dlugiej przerwie
Siemka mam do Was kilka pytan. Moj problem polega na tym ze chce powrocic jak najszybciej do starej formy, moja przerwa w treningach wynosi cos ok.2lat wiec troche sporo:/ niestety z pewnych przyczyn tj.kontuzje i nietylko musialem przerwac treningi choc wczesniej nawet przez mysl by mi to nie przeszlo.. Co do srodkow ktore moge poswiecic na odzywki itd.mozna powiedziec ze ograniczenia nie mam, wiec powiedzcie mi co proponujecie?? co warto kupic aby wrocic do formy??? Zaznacze ze potrzebuje wypowiedzi konkretnych ludzi ktorzy sie troche znaja a nie zoltodziobow, bez obrazy.. Co do dawek, co i jak o jakiej porze itd.itp.to wszystko rozkminie juz sam tylko wlasnie klopot w tym ze przez ta moja przerwe w treningach wyszlo strasznie duzo nowych odzywek i niewiadomo co z czym. Z gory dzieki za pomoc:D
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja po dlugiej przerwie
Widzę że nikt nie umie tu odpowiedzieć na mój temat...
P.S Dzięki za szczere chęci :)
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja po dlugiej przerwie
Jak wracasz po tak długiej przerwie do formy to narazie odpuść Sobie suple, kup Sobie tylko narazie same witaminy + dobra dieta. A to że Ktoś Ci nie odpisał to to że nie mamy za wieli modów na forum :)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024