Skocz do zawartości


Zdjęcie

polak w reality show fight?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_realista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

polak w reality show fight?
Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest o realisty z Łukaszem Rambalskim wie ktoś coś bliżej.
Podali tam że bedzie pokazany w europsporcie
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_roninck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
A wie ktoś może gdzie to można obejrzeć poza eurosportem lub skąd można ściągnąć ten program??
  • 0

budo_realista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] można przeczytać relacje z 2 pierwszych odcinków
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
Edvin van os trener Alkmaar Gym a nie Mike's Gym- w tym gymie trenerem jest jak sama nazwa mowi Mike Pasanier mały błąd rzeczowy w tym opisie na stronie
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
Tak to jest jak "redaktorzy" maja pojecie o temacie i zamiast tworzyc artykuly przepisuja gotowce.
  • 0

budo_realista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
Uwielbiasz narzekać. Właśnie że nie jest to żaden gotowiec i dlatego nastąpił błąd. Chyba że może określisz z jakiejstrony został sciągnięty.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
To inaczej: ile artykulow na stronce to wasze autorskie dziela?

Z tm narzekaniem to tak nie do konca bo uwazam, ze im wiecej stron w temacie tym lepiej ale dobrze, zeby te stronki wnosily cos swiezego.
  • 0

budo_realista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
Czyli faktycznie lubisz ponarzekać. W momencie, gdy ktoś jak znalazł mały błąd ( faktycznie ma rację) to ty dla zasady chcesz ponarzekać i rzucasz argument, który akurat do tego artykułu nie można odnieść. To jest typowy portal news. Jego zaletą jest to przede wszystkim duża ilość informacji. Poza tym ma 2 tygodnie. Ja naliczyłem 3 artykuły własne mające charakter opisowy. Strona, którą najwyżej cenie pod względem jakościowym mmaction w ty samym okresie przygotowało sama 4 artykuly plus dwa newsy. strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 3 własne artykuły plus ponad 80 news. Oczywiście mmaction.pl ma inny charakter i prowdzi ją chyba najlepszy grafik zajmujący się sportami walki ( on przygotowuje wszystkie graficzne elemnty LIGI MT i K1). Jest ona dopieszczona z genialnymi fotami. Strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jak jego końcówka ma przede wszystkim informować. Aczkolwiek już jest przygotowane kilka niespodzianek. A co do narzekania. Nie obraź się ale twój jeden z pierwszych news tyczył sie Galii w Siedlcach i był delkatnie mówiąc krytyczny. I dlatego jeśli ktoś znajduje błąd to chwała, że go wskaże, ale jeśli ktoś dla zasady narzeka to wpisuje sie w typowy obraz Polaka. Dlatego nasz sport nie może się odbić. Niech tylko Małysz zajmie gorsze niż 3 miejsce to już go żegnają. Gala W siedlcach była OK tylko przeciwnik Głogowskiego był obrazą dla tego zawodnika. Normalne jest że u siebie daje się gorszego ale faktycznie tam przesadzoną. Zresztą wiem, że jest to zdanie organizatora. Myśle, że poprawiajmy błedy a nie narzekajmy,
  • 0

budo_realista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
Czyli faktycznie lubisz ponarzekać. W momencie, gdy ktoś jak znalazł mały błąd ( faktycznie ma rację) to ty dla zasady chcesz ponarzekać i rzucasz argument, który akurat do tego artykułu nie można odnieść. To jest typowy portal news. Jego zaletą jest to przede wszystkim duża ilość informacji. Poza tym ma 2 tygodnie. Ja naliczyłem 3 artykuły własne mające charakter opisowy. Strona, którą najwyżej cenie pod względem jakościowym mmaction w ty samym okresie przygotowało sama 4 artykuly plus dwa newsy. strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 3 własne artykuły plus ponad 80 news. Oczywiście mmaction.pl ma inny charakter i prowdzi ją chyba najlepszy grafik zajmujący się sportami walki ( on przygotowuje wszystkie graficzne elemnty LIGI MT i K1). Jest ona dopieszczona z genialnymi fotami. Strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jak jego końcówka ma przede wszystkim informować. Aczkolwiek już jest przygotowane kilka niespodzianek. A co do narzekania. Nie obraź się ale twój jeden z pierwszych news tyczył sie Galii w Siedlcach i był delkatnie mówiąc krytyczny. I dlatego jeśli ktoś znajduje błąd to chwała, że go wskaże, ale jeśli ktoś dla zasady narzeka to wpisuje sie w typowy obraz Polaka. Dlatego nasz sport nie może się odbić. Niech tylko Małysz zajmie gorsze niż 3 miejsce to już go żegnają. Gala W siedlcach była OK tylko przeciwnik Głogowskiego był obrazą dla tego zawodnika. Normalne jest że u siebie daje się gorszego ale faktycznie tam przesadzoną. Zresztą wiem, że jest to zdanie organizatora. Myśle, że poprawiajmy błedy a nie narzekajmy.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
Milo jakbys nie atakowal kogos osobiscie.

Akurat w temacie o gali w Siedlcach nie znalazlem kogos, kto twierdzilby, ze poziom przeciwnikow byl wysoki. Jezeli nie zgadzasz sie z jakims pogladem to po pierwsze mogles zabrac glos w tamtym temacie a po drugie niszcz poglad nie osobe.

Zle wam nie zycze bo ciagly rozwoj to cos dobrego. Nie bulwersuj sie.

Badz tez OK wobec innych, skoro ciagle podajesz adres swojej stronki, piszac o inych serwisach rob to samo.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
OK niszcze opinie

Przeciwnik Myśłińskiego to były mistrz Europy. A to brzydko walczy. Ładne walki oglądam w filmach z Van Damme. Nasza mistrzyni też miała niezłą zawodniczkę. na 3 walki wieczoru 2 ok to chyba dobrze.

a co do mmaction.pl. Jeśli uważasz że jest dobra to sam napisz pełen adres. Ja napewno nie będę Cie atakował że promujesz stronę.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
Kickfan na komentarz RoughBoya, ze przeciwnicy w Siedlcach byli slabi, zeby nie powiedziec kelnerami napisales:

NIestety myślę, że nadal to kwestia pieniędzy. Spprowadzenie dobrych przeciwników kosztuje. Kiedy Michalczewski walczył w Polsce też miu kelnera podstawili. Michalczewski gdyby nie był POlakiem też by tu nie walczył. (...)

Wiec teraz sam sobie zaprzeczasz.:) :) :)

A moze Ty bronisz wymienionej stronki z newsami bo ja wspoltworzysz???

W temacie o gali w Siedlcach sam zachecales do odwiedzania tej strony.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
Hola hola :) Panowie spokojnie ! To jest temat o występie Łukasza w It`s Showtime reality show :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polak w reality show fight?
CO mamy piernik do wiatraka. Co ma moja opinia o Siedlcach do strony. Oczywiście że nie ściągniemy do polski czołowych zawodników z K1 i K1 max. Ale zaponiałeś dopisać, że przede wszystkim w innym skrytykowałem rywala Głogowskiego. Dla niego faktycznie trudno będzie kogoś ściągnąć. Bo taki który mu zagrozi będzie sporo kosztował. Niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć. K1 max w Polsce. Takich gal jak w Siedlcach w Europie jest setki. Tylko tam nikt nie próbuje ich ani przeceniać ani deprecjonować.

Rough masz rację.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024