Skocz do zawartości


Zdjęcie

o kolanach raz jeszcze - bez kontuzji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

o kolanach raz jeszcze - bez kontuzji
Poprzeglądałem trochę tematów z problemami kolanowymi, ale traktują one raczej o kontuzjach - u mnie takiej nie było, ale są bóle.

Objawy są, jak dla mnie, dziwne. Odczuwam ból w stawach kolanowych, ale nie podczas wysiłku tylko jak się "zastoję" i potem próbuję zacząć ruszać - jak wstaję rano z łóżka, jak wysiadam z samochodu po dłuższej jeździe, jak wstaję po jakimś czasie siedzenia itp - generalnie przy wyprostach. Początkowo myślałem że może za bardzo dociążyłem stawy na treningach(taekwondo) i przerwa pomoże, być może zbyt krótka(ponad 3tyg teraz). U lekarza jeszcze nie byłem, na razie zacząłem łykać tabletki o nazwie Arthron Complex, które to podobno zawierają siarczan chondroityny(główny składnik chrząstki) glukozaminę(również składnik chrząstki) oraz metylofulfonylometan(MSM) zawierający siarkę uczestniczącą w produkcji kolagenu.

Czy miał ktoś podobne objawy i obyło się bez wizyty u lekarza?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: o kolanach raz jeszcze - bez kontuzji
mnie zawsze w kinie czy w autobusie na dluzszym dystansie bola. nic z tym nie robie.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: o kolanach raz jeszcze - bez kontuzji
Nie zapominaj, że dzialanie glukozaminy (swoja droga najlepiej brac ja podczas posiłków) odczujesz dopiero po miesiącu.
Mnie ostatnio bolało trochę kolano, zażywam glukozaminę i gopo (patrz sasiedni topik) i na razie jest wszystko OK i ból nie wraca :-)
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: o kolanach raz jeszcze - bez kontuzji

mnie zawsze w kinie czy w autobusie na dluzszym dystansie bola. nic z tym nie robie.

a jak codziennie rano z łóżka wstajesz też?
nie wczuwam się za bardzo w swój organizm, więc ciężko mi powiedzieć czy to się nie pogarsza, ale upierdliwe jest

no i jak poczytałem artykuły tego typu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
to trochę się zacząłem bardziej zastanawiać


Nie zapominaj, że dzialanie glukozaminy (swoja droga najlepiej brac ja podczas posiłków) odczujesz dopiero po miesiącu.

o, dobrze wiedzieć :-)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: o kolanach raz jeszcze - bez kontuzji

mnie zawsze w kinie czy w autobusie na dluzszym dystansie bola. nic z tym nie robie.

a jak codziennie rano z łóżka wstajesz też?

nie. za to przez achillesa nie moge zejsc po schodach :wink:
przyjedziesz do abdn to pogadamy :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024