Skocz do zawartości


Zdjęcie

ME Lizbona 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
240 odpowiedzi w tym temacie

budo_perkosz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008


i co w związku z tym ? to że przegrał nie znaczy ze jest slaby czy gorszy, tak?


Heheheheheheheheehe.

Myślałem, że zawody są właśnie tego miernikiem. Przez ostatnie 4-6 stron mówione było, że to zawody mają pokazać kto ma prawo startu w drużynie narodowej. Popraw mnie jeśli się mylę, ale to właśnie zawody pokazują kto jest lepszy, a kto gorszy :lol: . Życzę nam, aby po następnych ME 15 stron było zapełnione gratulacjami, zdjęciami, relacjami a nie kłótnią.


człowieku po jednej przegranej nie mozna stwierdzic czy ktos jest lepszy czy gorszy , jeszcze przegranej w kontrowersyjnych warunkach..

lepiej dla oka wyglada jak w gazecie pisze , że Mariusz Linke zdobyl brazowy medal , jest to najwieksze osiagniecie w polskim bjj bla bla bla , niż to ze pojechal przegral pierwsza walke w 30 sekund i dostal medal brazowy nie wygrywajac zadnej walki
  • 0

budo_fantasista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z maty

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
jak juz proponowalem 4 strony temu - zamknijmy ten temat, kazdy ma swoje racje, NIEKTORYCH sie nie przekona, a dyskusja zamienia sie powoli w niesmaczna i zenujaca licytacje.
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

człowieku po jednej przegranej nie mozna stwierdzic czy ktos jest lepszy czy gorszy , jeszcze przegranej w kontrowersyjnych warunkach..

lepiej dla oka wyglada jak w gazecie pisze , że Mariusz Linke zdobyl brazowy medal , jest to najwieksze osiagniecie w polskim bjj bla bla bla , niż to ze pojechal przegral pierwsza walke w 30 sekund i dostal medal brazowy nie wygrywajac zadnej walki


Czyli wygrywając z Tobą nie udowodnię mojej przewagi? Zwłaszcza na zawodach, na prawdę myślałem, że one śa tego miernikiem. A Ty ciągle o tym samym...

jak juz proponowalem 4 strony temu - zamknijmy ten temat, kazdy ma swoje racje, NIEKTORYCH sie nie przekona, a dyskusja zamienia sie powoli w niesmaczna i zenujaca licytacje.


I teraz z tym się zgodzę, udzieliłem się w dyskusji i przekonałem się, że obie strony mają rację, ale nikt tu nie jest otwarty na argumenty drugich. Pozdrawiam. :)
  • 0

budo_perkosz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008


człowieku po jednej przegranej nie mozna stwierdzic czy ktos jest lepszy czy gorszy , jeszcze przegranej w kontrowersyjnych warunkach..

lepiej dla oka wyglada jak w gazecie pisze , że Mariusz Linke zdobyl brazowy medal , jest to najwieksze osiagniecie w polskim bjj bla bla bla , niż to ze pojechal przegral pierwsza walke w 30 sekund i dostal medal brazowy nie wygrywajac zadnej walki


Czyli wygrywając z Tobą nie udowodnię mojej przewagi? Zwłaszcza na zawodach, na prawdę myślałem, że one śa tego miernikiem. A Ty ciągle o tym samym...

jak juz proponowalem 4 strony temu - zamknijmy ten temat, kazdy ma swoje racje, NIEKTORYCH sie nie przekona, a dyskusja zamienia sie powoli w niesmaczna i zenujaca licytacje.


I teraz z tym się zgodzę, udzieliłem się w dyskusji i przekonałem się, że obie strony mają rację, ale nikt tu nie jest otwarty na argumenty drugich. Pozdrawiam. :)



możesz ze mną wygrać raz na zawodach , ale na kolejnych zawodach moge z Tobą wygrać 5 razy pod rząd i co wtedy ? chodzi mi o to ,że każdemu zdarza się slabszy dzien, jezeli wygrasz ze mną 10 razy na jakis zawodach czy na treningu bede klepac co chwile OKEJ jesteś lepszy , ale jezeli wygrasz z kims raz na zawodach a na kolejnych zawodach już ta osoba co z nią wygrales wygra z Tobą to co wtedy ? chodzi mi o to ,że wielu zawodników prezentuje porównywalne umiejetnosci i co do wyniku walki decyduje dyspozycja dnia. Jeżeli spotyka sie dwóch zawodników o podobnych umiejętnosciach i na zawodach raz wygra jeden a raz drugi to nie można powiedziec , ktory jest lepszy . Ten kto jest w lepszej dyspozycji dnia , który sie lepiej czuje wygra , a Twoim zdaniem (przywołales sie do walki Maciej Linke vs Piotr Baginski) lepszy jest ten pierwszy bo wygral po zacietej i kontrowersyjnej walce , czyli Maciej Linke jest lepszy juz do konca zycia od P.Baginskiego bo z nim raz wygral ?
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Fajne foty! Super impreza, fajnie że co raz więcej Polaków startuje.
Szkoda tylko, że takie przepychanki ida w parze
tylko tyle chciałem powiedzieć :(
pozdr
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Jeżeli już o fotkach to mam kilka moim zdaniem fajnych

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :roll:
  • 0

budo_cięta riposta
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

(...)


i co w związku z tym ? to że przegrał nie znaczy ze jest slaby czy gorszy tak ? kazdemu moze przytrafic sie slabszy dzien , slabsza dyspozycja , czlowiek nie jest maszyną do wygrywania zawodow non stop, nie wiem co chciales osiągnac pisząc to , zobacz na osiągniecia Piotra Bagińskiego , ile medali zdobyl w krajowych zawodach czy zagranicą , mimo swojego wieku dalej jest ścisłą czołówką w SF i BJJ swojej wagi a także OPEN , nie ma ludzi niezwyciężonych, zanim coś napiszesz zastanów sie 30 razy.


Widzisz... nie umuje trenerowi BT a jedynie pokazuje pewien paradoks. Mariusz Linke przegral (czlowiek nie jest maszyna, taki sport) i odrazu co najgorsze zwiazane jest z klubem LGT, a nikt nie pamieta ile zrobil, ile zdobyl? To on tworzyl Polska scene BJJ. Zebys Ty Peroksz osiagnal odrobine tego co on...(czego zycze) sadze ze mialbys prawo zabierac glos w tym temacie :)
  • 0

budo_perkosz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

(...)

Widzisz... nie umuje trenerowi BT a jedynie pokazuje pewien paradoks. Mariusz Linke przegral (czlowiek nie jest maszyna, taki sport) i odrazu co najgorsze zwiazane jest z klubem LGT, a nikt nie pamieta ile zrobil, ile zdobyl? To on tworzyl Polska scene BJJ. Zebys Ty Peroksz osiagnal odrobine tego co on...(czego zycze) sadze ze mialbys prawo zabierac glos w tym temacie :)


tu nie chodzi o tą jedną walkę , już wczesniej pojawiały sie pewne zastrzezenie co do postępowania LGT . Każdy z nas pamięta, ile osiągnął i nikt mu tego nie ujmuje, każdy wie ,że to on tworzy polskie bjj i nikt mu tego ani nie ujmuje ani nie zabierze. Nie możemy ciągle zyc przeszłością, bo się wszyscy cofniemy w tył. Już od dawna w polskim swieciu bjj funkcjonuje podział LGT i cała reszta :wink:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

Jeżeli już o fotkach to mam kilka moim zdaniem fajnych

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :roll:

Dzięki, świetne zdjęcia :D
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

możesz ze mną wygrać raz na zawodach , ale na kolejnych zawodach moge z Tobą wygrać 5 razy pod rząd i co wtedy ? chodzi mi o to ,że każdemu zdarza się slabszy dzien, jezeli wygrasz ze mną 10 razy na jakis zawodach czy na treningu bede klepac co chwile OKEJ jesteś lepszy , ale jezeli wygrasz z kims raz na zawodach a na kolejnych zawodach już ta osoba co z nią wygrales wygra z Tobą to co wtedy ? chodzi mi o to ,że wielu zawodników prezentuje porównywalne umiejetnosci i co do wyniku walki decyduje dyspozycja dnia. Jeżeli spotyka sie dwóch zawodników o podobnych umiejętnosciach i na zawodach raz wygra jeden a raz drugi to nie można powiedziec , ktory jest lepszy . Ten kto jest w lepszej dyspozycji dnia , który sie lepiej czuje wygra , a Twoim zdaniem (przywołales sie do walki Maciej Linke vs Piotr Baginski) lepszy jest ten pierwszy bo wygral po zacietej i kontrowersyjnej walce , czyli Maciej Linke jest lepszy juz do konca zycia od P.Baginskiego bo z nim raz wygral ?


Zakłada się (mnie tego na studiach uczą :P), że jadąc na zawody prezentuje się swoją maksymalną predyspozycję, mało kto, kto nie wierzy chociaż odrobinę w swoje zwycięstwo nie jedzie na zawody. Predyspozycja dnia nie powinna dotyczyć zawodników, zwłaszcza takich jak Bagi, DeZoo czy nawet mocne polskie purpury ;).

Jeżeli wygrałem z Tobą to jestem lepszy, na kolejnych 5 przegrałem - okazałeś się lepszy, ciężko trenowałeś i wyprzedziłeś mój poziom. Ja to wszystko tak pojmuję. Jeżeli Ciebie to nie przekonuje to już nie będę tutaj pajacował próbując Ci to wpoić.

Małe sprostowanie - to nie ja przywołałem jako przykład walkę Maćka z Bagim, to Ty ją skomentowałeś, a ja postanowiłem odpowiedzieć na Twój komentarz.

Twoje ostatnie zdanie myślę można ująć inaczej: Maciej Linke po ostatniej walce z Bagim okazał się lepszy, a nie zostało do tej pory jeszcze ukazane, że jest inaczej, więc przyjmuje się ostatnie sprawdzone stwierdzenie.

A zdjęcia bardzo fajne, tylko trochę małe ;). Pozdrawiam.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

A zdjęcia bardzo fajne, tylko trochę małe ;) . Pozdrawiam.


Wejdź w linka pod zdjęciami, tam można każde zdjęcie obejrzeć w większym rozmiarze.
Jednak co prawda to prawda... zdjęcia są bardzo fajne :-)
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
A mam takie pytanko. A czemu tylko raz walczyl Maciek z Bagim? Przeciez jest tyle zawodow w Polsce to czemu tylko 1 sie spotkali??
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Bagi startuje niezwykle rzadko, dlatego trudno go spotkać na jakichkolwiek polskich zawodach...
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Bagi? Jakos nie wydaje mi sie. :)
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Bagi startuje b. często na wszelkich imprezach. Głównym niuansem tutaj jest różnica wagi. Z tego co pamiętam waga Bagiego oscyluje stale koło -85(?) kg, Maciek zaś startuje w kategorii -73kg.

Zdjęcia z linku widziałem, ale też nie są największych rozmiarów ;). Pozdrawiam ponownie.
  • 0

budo_piotrek z
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Dwoch bardzo mocnych zawodnikow, ale kto wygral Ranking Chwytaczy na kosiorze (wszystkie) trzy razy z rzędu? Bagi walczy na wszystkich turniejach w Polsce ( i nie tylko), dlatego jest numerem jeden!
  • 0

budo_perkosz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

Bagi startuje niezwykle rzadko, dlatego trudno go spotkać na jakichkolwiek polskich zawodach...



jeżeli to miał być zart to Ci sie nie udał.
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Myślę że to była przewrotna ironia.

A co do maćka to chyba zmienił kategorię, skoro walczył z Bagim i na europie walczył nie jak zazwyczaj do -76 tylko do - 79, czy jakoś tak.
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

Dwoch bardzo mocnych zawodnikow, ale kto wygral Ranking Chwytaczy na kosiorze (wszystkie) trzy razy z rzędu? Bagi walczy na wszystkich turniejach w Polsce ( i nie tylko), dlatego jest numerem jeden!


Pierwszej części nie mogę zaprzeczyć, co do rankingu to jak z demokracją - najlepszy nie jest, ale lepszego jeszcze nie wymyślono ;). Nie jest do końca adekwatny, ale nie o rankingu jest ten temat, nawet nie o walce Maćka z Bagim i jeśli już tu skończyli wszyscy to zapraszam do naszej galerii [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] chociaż muszę ostrzec, że są tam głównie zawodnicy Linke Gold Team ;).

A co do maćka to chyba zmienił kategorię, skoro walczył z Bagim i na europie walczył nie jak zazwyczaj do -76 tylko do - 79, czy jakoś tak.


Z tego co mi wiadomo wraca aktualnie do swojej wagi.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_nico86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
proponuje założyć nowy temat "obsrywanie zawodników" i tam będziecie mogli wyrazić wszystko co leży wam na sercu :lol:
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024