Skocz do zawartości


Zdjęcie

POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

zobaczycie, wyskoczy pobudzony niczym charles bennet i trzaśnie obrotówke w 5 sekundzie walki :)


albo balaszke w locie:


Sorry za oftop.

Kiedy dokladnie walka Popka? 2 luty?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

Popkowi powodzenia nie zycze - ino saznistego wpierdolu i powrotu do kaleczenia hip hopu..

zgadza się. niech wyp... z powrotem do zmywaka w Lądku, wyciskania na bareczki, rapowania i imponowania wydziaranym gnojom. zdaje się, że niektórym imponuje "prawilność" i cały gówniarsko-bandycki lans tego drecha.
popieram Jarozwierza w całej rozciągłości. Popek zasługuje na to, żeby go wziąć pod obcas a nie na zaszczyt reprezentowania Polski na zagraniczej gali mma.
co do walki Popek - Ryota: przypominam jak wyglądał Sapp po pierwszej rundzie walki z Bonjaskym.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

w sensie ze miesiąc przed marcowej??


No tak :) . Lutowej = tej w lutym.

zdaje się, że niektórym imponuje "prawilność" i cały gówniarsko-bandycki lans tego drecha.


Nie imponuje, tylko ciekawi "jak się ta historia zakończy". Ja tam tej gangsterskiej otoczki Popka na poważnie nie biorę, a jeśli to typowy drech to mówię - wolę żeby się bił w klatce niż chodził po ulicach.
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
by cie zlali i okradli skurwiele to byś brał poważnie.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
Daniel Sam Oss!
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

by cie zlali i okradli skurwiele to byś brał poważnie.


Wszystko się zgadza, ale póki co mnie nie okradli i nie zlali więc nie mam podstaw do brania image'u poważnie. Na miejscu Popka z każdą osobą która mówi na mnie coś złego przybijał bym z managerem piątkę bo "nieważne co o tobie mówią byleby mówili".

W ogóle jaki Popek dostał wyrok i za co, bo przewija się tutaj stwierdzenie "kryminalna przeszłość" ale pod tym może się wiele rzeczy kryć, od wyniesienie pudełka zapałek ze sklepu po obrabowanie banku.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

Wszystko się zgadza, ale póki co mnie nie okradli i nie zlali więc nie mam podstaw do brania image'u poważnie.

W ogóle jaki Popek dostał wyrok i za co, bo przewija się tutaj stwierdzenie "kryminalna przeszłość" ale pod tym może się wiele rzeczy kryć, od wyniesienie pudełka zapałek ze sklepu po obrabowanie banku.


Ad.1

To masz słabo rozwiniętą świadomość świata jeżeli musisz wszystko przeżyć żeby zrozumieć.

Ad.2

Jakiego by nie miał przewinienia za sobą, chce żeby wszyscy brali go za gangstera. Nie rozumiem po co go bronisz, może jeszcze mamy mu dziękować, że zamiast okradać ludzi woli trenować do klatek?
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
Z góry przepraszam za długiego posta, mam nadzieję że jakoś przebrniecie :)

Ad.1

To masz słabo rozwiniętą świadomość świata jeżeli musisz wszystko przeżyć żeby zrozumieć.


Nie generalizuj - rozpatrujemy jeden konkretny przypadek :wink: . To raczej chodzi o to że gdybym miał się bać każdego kto jest "gangsta" to bym z domu nie wychodził bo mam liceum niedaleko i jak widzę tych kolesi co z niego wychodzą gdzie co drugi się "wozi" i ogólnie emanuje z niego właśnie taki "blokowy klimat" to teoretycznie strach, a praktycznie nikt mnie z nich nigdy nie zaczepił więc może to tylko poza.

Ad.2

Jakiego by nie miał przewinienia za sobą, chce żeby wszyscy brali go za gangstera. Nie rozumiem po co go bronisz, może jeszcze mamy mu dziękować, że zamiast okradać ludzi woli trenować do klatek?


Nie bronię, ale też nie napadam bo sądzę że jemu właśnie o takie kontrowersje chodzi - sami mu pomagacie!!! Pomyślmy - jaki normalny człowiek który ma mocno na pieńku z wymiarem prawa jeszcze dolewa oliwy do ognia i ogłasza wszem i wobec jaki to z niego zbój?

Przecież to prośba o interwencję ze strony państwa. A fakt jest taki że się rozreklamował.

Dobrze można to zobrazować przykładem - aż do kilku postów temu nie wiedziałem kto to jest Ryota. W ogóle nie miałem pojęcia że taki zawodnik w Polsce istnieje, a chyba wszyscy się zgodzimy że z racji osiągnięć i doświadczenia on dużo bardziej zasługuje na promocję i udział w jakiejś większej gali niż Popek. Sądzę też że takich zawodników w Polsce jest wielu. A jednak o Ryocie nie słyszałem a o Popku tak - głównie przez ten cały "szum" wokół jego kontrowersyjnej osoby.

Koniec końców to Popek zawalczy na Cage Rage.

Reasumując, żeby nie było - uważam że zaistniała sytuacja jest BARDZO zła. Jest to wykorzystanie złej opinii o mma w Polsce do wypromowania zawodnika. Wszyscy jak jeden mąż starają się przekonać ludzi że mma za granicą jest traktowane jak normalny sport, a nagle wychodzi Popek który jednak utwierdza w przekonaniu że to "krwawy sport dla kryminalistów".

Ale być może inaczej się w Polsce po prostu nie da? Wypływa się na kontrowersjach a nie na sumiennej pracy i wysiłku na macie?

Ktoś na Popku chce zarobić kasę, w bardzo szkodliwy dla obrazu sportu sposób, ale jednak. Oczywiście można go winić za to co robi, ale można też winić to że w tym biznesie "po prostu inaczej się nie da". My sobie możemy tutaj pokrzyczeć na forum że to jest złe ale co to da? Para pójdzie w gwizdek, a Popek i tak wyjdzie na swoje.

Nie znam się na tym od strony prawnej, ale czy ktoś może wie dlaczego w Polsce nie ma jeszcze oficjalnego związku mma? Są jakieś restrykcje czy jak? To właśnie związki sportowe są odpowiedzialne za promocję sportu w danym kraju, dopóki takiego związku nie ma jest "wolna amerykanka" i każdy się promuje jak umie. W mniej lub bardziej przyzwoity sposób.
  • 0

budo_johnymakarony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
a po co komu taki zwiazek ?patrz jak w pzkb i pzmt sie bija o wszystko , nie wiem jak w mt ale w kb sedziowie ciagle robia przekrety , nie jestem obeznany w amatorskiej scenie mma ale sa turnieje amatorskie , kazdy kto chce moze wystartowac ...zwiazek juz nic wiecej nie zrobi .. bedzie pobieral tylko pieniadze... zgadnij czyje
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
Hmmm.... nie no mając tak pesymistyczne założenie możemy powiedzieć że najlepiej jest nic nie robić. Przecież to nie instytucja związku jako takiego jest zła, tylko ludzie którzy zajmują stołki.

Przyznam ci jednak rację że jakoś w sztukach walki te związki nie wychodzą. Nie wiem jak to wygląda w pzkb i pzmt, ale wiem że na przykład w polskim związku karate też się ciągle kłócą.

Są jednak i pozytywne przykłady, a takim wydaje mi się polski związek judo. Widziałem oskarżenia pod ich adresem ze względu na kiepską promocję tego sportu z czym się zgadzam, bo mamy w Polsce dobrych zawodników a nikt poza osobami "z branży" o nich nie wie, ale o żadnych przekrętach sędziowskich czy finansowych nie słyszałem.

No ale odpowiadając na twoje pytanie - co da taki związek? Da chociażby to że nie pojawi się nagle taki Popek i nie zacznie przylepiać złej etykiety MMA tylko po to żeby samemu się wybić. Wtedy byłyby na przykład oficjalne i ujednolicone mistrzostwa polski MMA, na które na pewno zjechałoby dużo dobrych zawodników i wyszłoby czarno na białym kto jest "naj", bez zbędnego robienia wokół siebie szumu, co obecnie wydaje się konieczne. Bezpośrednim zaś następstwem takich zawodów byłoby "wyłapanie" tych najlepszych przez co większe organizacje, a chyba o to nam wszystkim chodzi - żeby oglądać dobrych polskich zawodników na arenie międzynarodowej.

No bo na jakiej podstawie wybrano Popka? Wątpię że na podstawie umiejętności, bo zawodników lepszych technicznie w Polsce nie brakuje.

No ale ja idealista jestem, może faktycznie to brzmi zbyt pięknie żeby się dało zrealizować. W takim wypadku sytuacja jest BARDZO zła, bo jeśli Popkowi się powiedzie to na 100% niektórzy pójdą w jego ślady a wtedy o dobrym zdaniu na temat mma w Polsce można zapomnieć i zawsze będzie to sport niszowy.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

Są jednak i pozytywne przykłady, a takim wydaje mi się polski związek judo. Widziałem oskarżenia pod ich adresem ze względu na kiepską promocję tego sportu z czym się zgadzam, bo mamy w Polsce dobrych zawodników a nikt poza osobami "z branży" o nich nie wie, ale o żadnych przekrętach sędziowskich czy finansowych nie słyszałem.

:lol: do n-tej potęgi.
chłopie, wejdź na judoinfo.pl i poczytaj trochę komentarzy ludzi ze środowiska... zeby daleko nie szukać: próba samobójcza A.Szczepańskiej bynajmniej nie wynikała z tego, że się jej nowe kolory tatami nie spodobały.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

(...)
Ad.2
Jakiego by nie miał przewinienia za sobą, chce żeby wszyscy brali go za gangstera. Nie rozumiem po co go bronisz, może jeszcze mamy mu dziękować, że zamiast okradać ludzi woli trenować do klatek?

Dziękowac nie trzeba ino cieszyć się, ze obrał taką drogę... Z dwojga złego zdecydowanie bardziej wolę by Popek trenował i walczył w klatkach niż wprowadzał swoje gangsterskie ideały w zycie czy chocby spiewał/rapował czy jak to tam zwą...
A wracając do meritum sprawy, to jejsedno polegało na tym, ze coniektórzy w tym i ja wzięli Popka w obronę przed ogłoszeniem werdyktu, który brzmiał zabiją, rozwalą, jest cienki itd.
Poczekajmy do walki zobaczymy...
A reszta (pomijając twórczość muzyczną) to image, cholera wie za co siedział (potem się okaże że nie siedział w ogóle) i coby nie gadał i nie prezentował to jednak to o nim jest głośno i to on dostał szansę na zaprezentowanie się w jednej z wążniejszych organizacji mma (choć uważam, że w Polsce są tabuny o niebo lepszych zawodników, ale to Popek będzie walczył a nie oni)...
A myslę, że jak ktoś Popka nie zna (a nie sądzę by ktoś z biorących udział w dyskusji miał tę "przyjemność") to specjalnie nie może o nim za dużo wiedzieć - w końcu to Popek z internetu a nie z real life...
Tzreba wierzyć w luda, w końcu nie każdy może być Adamem Małyszem :wink:
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

:lol: do n-tej potęgi.
chłopie, wejdź na judoinfo.pl i poczytaj trochę komentarzy ludzi ze środowiska... zeby daleko nie szukać: próba samobójcza A.Szczepańskiej bynajmniej nie wynikała z tego, że się jej nowe kolory tatami nie spodobały.


No ok, nie wiedziałem tego - dzięki za sprostowanie. Możesz dać jakiś dokładniejszy link? Serwis jest duży, a ja nawet nie wiem jakiej informacji mam szukać.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
Patrol.Popek nie do konca wplywa na Polskie mma.Jego walka z tego co zrozumialem ma odbyc sie w Angli.Byc moze po niej o Popku juz nikt nie uslyszy a byc moze przeciwnie:)
  • 0

budo_sznurek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana Fight Club
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
Znalazlem w necie:

Popek jedziesz barki, karki tutaj nie ma żadnej miarki, to jest klatka, to ulica nie masz pary to chroń lica.
Martwy ciąg tu nie pomoże, Popek z garbem bić się może, tu najgorszy wygrać ma, siabadabada. Klincz i garda, to pogadra dla mojego przeciwnika, nie stosuje zamiennika tylko jedzie, prosto w zęby, prawy prosty, cios w odrosty. Dzwignia i kimura, to nie jego baruja, na chłopaków w klubie nocnym jest najlepszy prawy prosty. Prawy prosty, lewy hak, dziś do zupy wrzucam mak, później szybka kima w rowie, to jest MMA Panowie

Klatka jest dla mnie jak matka, sałatka, pomidorowa, Kali boli mnie dziś głowa. Swieży oddech na ulicy i już nie masz potylicy. Siłka, szpryca, szybka kima, mój wróg będzie miał dwa lima, ja mam więcej tatuaży niech sprzeciwić się odważy, będzie ostro, długie kroki, tutaj ja wydaje wyroki, rozkroki, lubie długie loki i koki troche zapodać w bramie, coś mnie dzisiaj w kościach łamie, może to przysiady, pięty bolą nie dam rady. Co mam rady nie dać w walce z walcem, bedzie ostro miesiąc przed marcem!

Dla mnie to lepsze od "Tworczosci" samego Popka :twisted:
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)

(...)

:lol: fajne :lol:
Ale jak sie tak patrzy na to co pisza na forach to Popek odniósł już sukces przed walką. Raz, że jest o nim głośno i wszyscy o gadają na jego temat, choć jeszcze nawet nie zawalczył :wink: Ja się np. dowiedziałem o Popku i mało tego o jego "twórczości" muzycznej, no reklama dźwignią handlu :wink:
Jeszcze się żebyśmy nie zdziwili jka Popka zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami" lub w czymś tego typu :)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
w tańcu z gwiazdami lub w familiadzie z cała jego mafijna rodzina.

Zjedzie do kraju i moze faktycznie dostanie jakies propozycje z szołbiznesu ,ale puki co mma jest salabo propagowane u nas to i nasz gwiazdor szuka swojej szansy za granica.jedno jest pewne nikt sie niespodziewal takiego rozglosu.fora to wystarczajaca powielarka informacji a on jest na tapecie prawie na kazdym z nich,joł.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
apropos tanca z gwizadami to kiedy bedzie nastepna edycja?? i czy nastula bedzie tam wystepowac??:D

pzdr
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
hyba nie bedzie startował..chodzily glosy ze nieczuje pewnegu uchwytu z partnerka a mambo w gi to raczej srednio by wygladalo.pozatym nawyki gleboko zakorzenione z dziudo beda ciagle podpowiadac do gleby.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: POPEK cd...(tu NIE spojlujemy)
no a mariusz pudzianovskas to bedzie spacer farmera na parkicie uskutecznial i i wciskanie stojac :D

pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024