Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ryan Gracie nie żyje(!)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Ryan Gracie nie żyje(!)

Ryan Gracie was arrested yesterday in Sao Paulo after he tried to steal a motorcycle at knife point from it's owner.

According to the biggest newspaper in Brazil, O Globo, Ryan used a kitchen knife to make the assault. The owner of the motorcycle said that he gave the motorcycle to Ryan and steped away. But, while Ryan was trying to start the motorcycle, the owner hit him with his helmet knocking Ryan to the ground with others also helping to detain Ryan.

Also reported was that Ryan had stolen a Toyota Corolla from a elderly person around 65 years old, but that he had a crashed the car before attempting to take the motorcycle.


Fighter was in jail in Sao Paulo


News to make the fighting world tremble. According to news carried by Globo TV, the black belt Ryan Gracie was found dead in the cell where he was being held at a police station in Sao Paulo after having been accused of car theft yesterday in the city of Sao Paulo. According to the Sao Paulo State Secretariat of Public Security, Ryan was alone in the cell.

GRACIEMAG.com sympathizes with the Gracie family and should be back shortly with further information as to Ryan’s death.

10:24

According to the G1 news website:

“Ryan was sent to the 91st PD, after having toxicology exams done at the central IML at around 2:30 am. He arrived at the police station in Vila Leopoldina at 3 am. According to the officer on call of the 15th Police District police officer Daniella Ranna, where the athlete’s case was registered for having tried to steal a motorcycle, he was sent to the 91st DP because it is a traffic station. From there, he would have been seen to the “most recommendable” location.

According to the Secretariat, at around 7am, when policemen at the station were checking the cells with their detainees, they found the fighter fallen in a corner. They entered and confirmed that he was dead. At around 10 am, coroners were already at the location to do the necessary exams and send the body to the institute.


  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
O w mordę... właśnie przed chwilą patrzyłem na jego fotkę. Szukając czegoś na necie natrafiłem na jego zdjęcie, następnie wszedłem na Budo, dział MMA i ten temat jako pierwszy :!: Szkoda, tak się stoczyć... porażka.
  • 0

budo_fireblast
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
ciekawe dlaczego wogole doszlo do takiej sytuacji :? bo chyba nie kradl z biedy
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
Niestety nie pierwszy jego wybryk ale już ostatni...
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
"Bes sęsu" jak to powiedział ktoś mądry... marnować życie, karierę i możliwości, które zapewniała mu jego rodzina.
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
Ja jestem ciekaw co wykaże sekcja zwłok, a dokładniej oględziny mózgu. Wiele powie opinia na temat przyczyny zgonu. Mam swoje hipotezy, ale nie będę się nimi dzielił dopóki nie będzie żadnych oficjalnych informacji. W każdym razie może to dużo powiedzieć na temat tego dlaczego Ryan był taki, jaki był.
  • 0

budo_derva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
wielka szkoda, kolejny dobry zawodnik ze swiata SW ktory zle konczy... :?
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)

Ja jestem ciekaw co wykaże sekcja zwłok, a dokładniej oględziny mózgu. Wiele powie opinia na temat przyczyny zgonu. Mam swoje hipotezy, ale nie będę się nimi dzielił dopóki nie będzie żadnych oficjalnych informacji. W każdym razie może to dużo powiedzieć na temat tego dlaczego Ryan był taki, jaki był.


podziel się z nami, bo nie zasnę :)
  • 0

budo_benix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NO

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)

Ja jestem ciekaw co wykaże sekcja zwłok, a dokładniej oględziny mózgu. Wiele powie opinia na temat przyczyny zgonu. Mam swoje hipotezy, ale nie będę się nimi dzielił dopóki nie będzie żadnych oficjalnych informacji. W każdym razie może to dużo powiedzieć na temat tego dlaczego Ryan był taki, jaki był.


podziel się z nami, bo nie zasnę :)


kocyk, byles przede mna haha

zden wez zadzwon do nich.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)

Ja jestem ciekaw co wykaże sekcja zwłok, a dokładniej oględziny mózgu. Wiele powie opinia na temat przyczyny zgonu. Mam swoje hipotezy, ale nie będę się nimi dzielił dopóki nie będzie żadnych oficjalnych informacji. W każdym razie może to dużo powiedzieć na temat tego dlaczego Ryan był taki, jaki był.

Generalnie "oględziny mózgu" jak je nazwałeś, robione są na odpierdol, więc nie wykażą nic.
  • 0

budo_lobo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
rozumiem że podejrzewasz nowotwór mózgu - a może jednak bardziej prozaiczne i powszechnie znane (występujące) przyczyny: kokaina, wkręcony gangsterski film itd...
W artykule na początku postu opisana jest jednak zwykła bandycka historia (dziesiona na motor, jeżdżenie kradzioną bryką), gdyby miał kłopoty z dynią wykręcałby raczej afery na pozór bez powodu.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
moze byl kleptomanem

pzdr
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
albo chomikiem ? :lol:
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
Felicjan ? :D :) :)
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
Stawiam na "używki".
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
Racja, przyczyny jego zachowań mogły być bardziej prozaiczne, ale zastanawiająca jest ta jego nagła śmierć w celi. Nie wydaje się, że mogłoby to być samobójstwo, chociaż cholera wie...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
ja raczej postawiłbym na obrażenia wewnętrzne
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
przyczyna smierci byl najprawdopodobniej koktajl marihuana, kokaina + antydepresanty prowadzacy do zawalu serca.
co do jego zachowania: byl chory psychicznie, miewal napady paniki, depresje, bezsennosc itd.
stad jego wahania nastrojow.
nie wszystko jest nastepstwem zlego charakteru.
pozdro.
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)

he assaulted and robbed an old man, crashed his car, tried to rob a bike, could not turn it on, the rider hit him with the helmet and 30 other riders attacked him. Then he was arrested, and died in prison cell after a cocktail of drugs given by his doctor


  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Ryan Gracie nie żyje(!)
w przypadku takich skutków ubocznych "wahań nastrojów" powinien chłop siedzieć w psychiatryku
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024