Skocz do zawartości


Zdjęcie

Turniej w Andrychowie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Turniej w Andrychowie
Sory ,że pytam ale od dawna śledze poczynania wspólnych pomysłów styli kontaktowych i organizacji. Byłem na turnieju oyama w Andrychowie i rok temu w Jeleniej Górze nie wiem o co chodzi w tym biznesie ale dlaczego nie było zawodników z kyokushin -kan od shihan Jeremicza ? Rok temu było fajne widowisko z ich udziałe co zaowocowało widosikowymi walkami i dziwnym werdykatami.
Z tego co ustaliłem od jednego z kolegów z OK z Krakowa to wiem,że KAN nie zaproszono z uwagi ................. to nic nie napisze bo znowu będzie wojna licze na wasze opinie w tym temacie.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Daremny temat, bo wątpie żeby ktoś miał jakieś wiarygodne i sprawdzone informacje o tym. Jeśli ktos ma, to może zamieścić, ale jeśli nie, to apeluje o nie wydawanie krzywdzących, niczym nie popartych domysłów. :)
  • 0

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie

widosikowymi walkami i dziwnym werdykatami.
Z tego co ustaliłem od jednego z kolegów z OK z Krakowa to wiem,że KAN nie zaproszono z uwagi ................. .


No cóż, to sformułowanie "dziwne werdykty"... Jeżeli tam byłeś i swoje zdanie oparłeś na tym, co tam widziałeś to sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Ale sama idea rzeczywiście jest bardzo fajna. Pewne rzeczy trzeba tylko dopracować.
  • 0

budo_romanw
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
a czy przypadkiem nie było to związane z mistrzostwami w Japonii...?
  • 0

budo_mikrom
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polski

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Postawiłeś pytanie i odpowiedziałeś na nie tak nie zaprasza się ludzi którzy dobrze walczą bo i po co. M.P w Bielsku potwierdziły tą opinie.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Dzis sprawdziłem w kalendarzu imprez i Kan andrychów miała wykazane tylko kolega pisał ,że Jan Dyduch nie zaprosił ich federacji. W Japonii nie byli tylko 5 zawodników pojechało do Barcelony aby nie zmarnowac przygotowac do Andrychowa , gdyz pracowali 3 miechy do tej imprezy
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Człowieku , a po co mieliby Was zapraszać ? Żebyście im dokopali ?
Nie zauważyłeś że w OK skończyły się dobre czasy i jest coraz gorzej.
Na stronie pisza o 400 danach , 55 klubach a na najważniejsze zawody w roku nie mogą uzbierać 20 zawodników. No to po co im zawodnicy dobrzy a najgorsze że obcy.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Po pierwsze nie was bo nie jestem związany z Kyokushinem kanem ,a po drugie chyba masz rację to istny shop dalej nie komentuje bo zaraz zrobia z tego wojnę ,a prawda to prawda panie..........
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Pisałem w pierwszym poście, ale powtórze po raz kolejny. Nie macie pojęcia na ten temat, a opieracie sie na swich domysłach i zasłyszanych od kolegi plotkach. Szkoda mi was, że nie macie się czym sami chwalić w swoich organizacjach, więc staracie się podnieść prestiż, chcąc osmieszyć inne.
Na Pucharze Polski knockdown wystąpiło wg oficjalnych danych 35 zawodników z Oyama Karate, Tezuka Group i IBK Kyokushin.
Czemu tak mało? Po pierwsze dlatego że na PP kategorie wagowe są co 10 kg, więc duża część zawodników mających wagi pomiędzy (np. 75, 85) poprostu nie startuje. Po drugie dlatego ze tydzień wcześniej były zawody w semi-knockdown (więc z ochraniaczami) w których wg oficjalnych danych wystąpiło 160 zawodników z Oyama Karate, Tezuka Group oraz IFK Kyokushin. Trzecia sprawa, ze to zawody zimowe, a wiadomo ze zimą ciężej się przygotować (czasami nie bardzo jest jak biegać i ogólnie ma się mniejszą chęć do ćwiczenia).

Zanim ktoś postanowi coś jeszcze napisać to radze sie zapoznać z podwieszonym tematem:
http://www.forum-kul...showtopic=84165

moderatora prosze o zamknięcie, bo nic wartościowego w tym temacie sie raczej nie pojawi
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
1.Jeśli chodzi o niską frekwencję zawodników na OyamaTOP - przyczyn było kilka:
- start na zawodach w USA na krótko przed turniejem w Andrychowie
- egzamin na stopnie mistrzowskie niemal "w przeddzień" OyamaTOP - kto zdawał na dan ten wie dlaczego udział w nim może utrudnić przygotowania do imprezy
- sama idea OyamaTop, ktory z zalozenia mial byc turniejem, na ktory przyjezdzaja zawodnicu majacy juz pewien "dorobek" na swym koncie - nie kazdy moze tam wystartowac, a to wyklucza "masowke"

2. Jeśli chodzi o wielkich nieobecnych - czyli zawodników KyokushinKan - dotychczas publikowane w tym temacie wypowiedzi poparte sa jedynie brakiem szacunku do Oyama karate i checia zwyklego obrzucenia blotem ludzi, ktorzy organizowali te zawody i startowali w nich. Rozmawialem z shihan Dyduchem na poruszony tu temat - i (a pisze to z przykroscia- bo liczylem na walki z nimi) uwierzcie mi: istnieje sensowne uzasadnienie. faktu nie zaproszenia zawodniow KKan na zawody w Andrychowie. Moja rada na przyszlosc: zamiast wdawac sie w polemiki z amatorami teorii spiskowych wykazcie sie odrobina powagi i skorzystajcie z wiadrygodneg zrodla informacji

OYAMA POLSKA FEDERACJA KARATE
Os. Stalowe 16 b
31- 922 Kraków
Tel/Fax: (12) 643 - 50 - 83 ,
644-36-33 w.34, (godz. 13.00-18.00)
Tel.kom.: 602 - 698 - 287
E-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Biuro Federacji jest czynne m.in. po to, zeby odpowiadac na pytania i dementowac pogloski rozsiewane przez ludzi z mozgiem wielkosci tik-taka i ego o rozmiarach lotniskowca.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Zawodnicy z Kyokushin Kan mieliby dokopać zawodnikom Oyama Karate ? VOP nie badź smieszny! Jak byś napisał że z IKO1 to jest inna sprawa , oni mają na dzień dzisiejszy najmocniejszą ekipe.
  • 0

budo_mawaszek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mawaszkowice :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie

Zawodnicy z Kyokushin Kan mieliby dokopać zawodnikom Oyama Karate ? VOP nie badź smieszny! Jak byś napisał że z IKO1 to jest inna sprawa , oni mają na dzień dzisiejszy najmocniejszą ekipe.


A skąd ty wiesz jakich zawodników ma Kyokushn-Kan? Widziałes ich kiedyś? Widziałeś kiedyś konfrontacje zawodników z Kan i IKO 1 ? Dla mnie takie dywagacje są chore i bezsensowne. Nie można mówić, że ktoś jest lepszy od drugiego skoro nie było miedzy kimś walki :/ Zobacz sobie wyniki turnieju Oyama Top z ubiegłego roku to zobaczysz, że Vop nie jest w cale taki śmieszny.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
takich bzdur jakie napisał shalom i kirin to chyba juz dawno nikt nie czytał na tym forum radze tym panom zapoznac sie z tematem dotyczącym jeleniej góry , gdzie dokonano super przekrętów na skale Polski. Fakt jest jeden pan Dyduch nie zaprosił kan i koniec. A czemu to juz wszysycy wiedza , gdyz tezuka czy inne czary to tragedia.To moja opinia i nie tylko prosze nie wybielac błedów tej organizacji , gdyz dzielenie kasy między nielicznych swoiuch prowadzi do samozagłady i basta. To odłam polskiej federqacji karate czy komus sie to podoba czy nie i dla trego popieram Vopa.
trzeba byc niezłu\ym szxaleńcem aby pisac o prawdzie oczywistej ,ze czasy Ok już za nami. mam potwierdzenie ,że pan Dyduch nie zaprosił PFKK to powazny argument w tej rozmowie jeeli ktos pisze inaczej to sam siebie okłamuje. trzeba umiec pogodzic się z prawda oczywistą ,a trudno to zobaczyć ludzi , którzy wierza w to co piszą . Czy brak zaproszenia PFKK na otwarte zawody był spowodowany strachem przed powtórrką z jeleniej góry to juz tylko sumiernia tych co pisza moga o cenic no chyba ,że licżana kolejne dany powyżej 400 o których pisał wop. Ja sie wstydze tej praktyce ale jeżeli krtos to uznaje i może spać spokojnie to juz jego wewnętrzna sprawa , którą nalezy tez uszanować ponieważ ja moge spać spokojnie i nie mam z tym nic wspólnego i dlatego szanuje seido , które zrozumiało swój błąd.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Dawno Cię tu nie było :)
Nick inny ale sposobu wypowiedzi nie zmieniłeś
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Ehhhh...no dobra- walki z wiatrakami ciag dalszy... :?

Do Jeleniej Gory o ile mi wiadomo czolowka KKan przyjechala mocno przetrzebiona - bo byli swiezo po duzej miedzynarodowej imprezie. Zawodnicy, ktorzy wowczas wystapili byli naprawde solidnie wyszkoleni - ale owego dnia ustepowali klasa np. zawodnikom KK z Walbrzycha. Nic dziwnego: ciezko jest skoordynowac cykle przygotowawcze do imprez nastepujacych tak szybko po sobie.

Jesli chodzi o turniej w Andrychowie - wszystkim majacym klopoty z czytaniem tekstu ze zrozumieniem powtarzam: skotaktujcie sie z biurem Oyama karate i zasiegnijcie informacji u zrodla. KKan pewnie byl by chetniej zapraszany na imprezy innych szkol gdyby swoje zawody otworzyl dla zawodnikow z innymi naszywkami na kimonach. :roll:

A teraz pewnie rzuci sie na mnie jakis "wojownik" z luzami na synapsach, palajacy zadza linczu, zaprzeczajacy, dementujacy, utrzymujacy ze to Oyama`s nie chca jezdzic na turnieje KKan, ze sie boimy i tak dalej. Odpowiadam wiec: mimo prob i wysilkow nie udaje sie "wepchnac" naszych fighterow na wspomniane turnieje KKan. Nie wiem czy przyczyna sa wzgledy "polityczne", ukryte antypatie czy lek przed konfrontacja - ja nie boje sie przegrywac z lepszymi, nie boje sie walczyc i caly czas czekam na szanse zmierzenia sie z KKan`s. TAK - mozecie to traktowac jak rzucenie rekawicy.
  • 0

budo_mawaszek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mawaszkowice :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Seniorzy do 70 kg

1. Oraczko Roman (Kraków)
2. Rzepka Dominik (Kraków)
3. Korus Paweł (Jelenia Góra)
3. Giziński Maciej (Jelenia Góra)

Seniorzy do 80 kg

1. Poczwardowski Andrzej (Toruń TKKK)
2. Łoboda Krzysztof (Konin KKSW)
3. Szablewski Adam (Wałbrzych)
3. Krysiak Tomasz (Lubsko-Zielona Góra)

Seniorzy do 90 kg

1. Andrzejewski Norbert (Kraków)
2. Karlikowski Macin (Kraków)
3. Rudziński Mariusz (Bydgoszcz K-kan)
3. Mazur Łukasz (Jelenia Góra)

Seniorzy plus 90 kg

1. Sołtysiak Daniel (Słupsk)
2. Kowalczyk Maciej (Poznań PKKK)
3. Kiszycki Dawid (Białystok)
3. Olczyk Tomasz (Lubliniec)

Gdzie ty tu masz kogoś z Wałbrzycha, który jest wyżej niż ktoś z Kyokushin-Kan? :oops:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Proszę o zamknięcie tematu , gdyż wszelkie argumenty zostały wyczerpane i zaczyna się szczucie z braku logicznych argumentów, fakty nie ulegną zmianie ale widzę ,że nie warto zaczynać takich temat ponieważ trzeba umieć przyznawać rację innym , gdyż ślepa wiara w to co sie nie wierzy to tylko pustka - która wcześniej czy później obruci się przeciw nim samym.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej w Andrychowie
Popieram wniosek o zamkniecie tematu. MTklub - to wyglada naprawde cudacznie gdy wszczynasz czcze awantury a potem wycofujesz sie z nich zaslaniajac sie niskim poziomem dyskusji. Coz moge powiedziec: jestes diabelnie irytujacy, w moim odczuciu po prostu ociekasz hipokryzja i ewidentnie lubujesz sie w awanturnictwie i robieniu burzy w szklance wody - ale jednoczesnie rozweselasz moje szare dni, bo zabawny z ciebie czlowieczek :)

Trzymaj sie - i pomysl czasem zanim wyslesz posta. :wink:

Wesołych Świąt!!! :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024