Skocz do zawartości


Zdjęcie

8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni
8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni Hamburg - 09-17 Februar 2008


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Cena niestety nieco europejska ale byłem na czymś podobnym i było b. miło. Może się ktoś wybiera?
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni
Witam, małe sprostowanie Hamburg to nie Hanower, a warsztaty odbywają się właśnie w Hanowerze, wiem że niemiecki to trudny język :)
  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni
Sziet. Pomyłka.

Małe spostowanie Hanower a nie Hamburg. Ciekawe o której dzielnicy Hamburga myślałem kiedy pisałem tego posta. Teraz ewentualny wyjazd niestety bedzie mniej atrakcyjny turystycznie.
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni
Witam, to zależy o jakich atrakcjach myślałeś :) , o ile dobrze przeczytałem to ludzie ze wschodniej europy płacą połowę, jest to pocieszające, a pojawiają się tam naprawdę ciekawi ludzie, z tego co słyszałem oczywiście, nawet Herr Silberstoff
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni

a pojawiają się tam naprawdę ciekawi ludzie, z tego co słyszałem oczywiście, nawet Herr Silberstoff

:? Przeczytałem dosyć dokładnie info na stronce i nie ma nic a nic o pojawieniu się Jana Silberstorffa. O ile mi wiadomo facet planuje swoje wyjazdy, zajęcia i imprezy w których bierze udział na 2 lata do przodu i o tej porze byłoby już pewne że tam będzie - zatem to co mówisz że "słyszałeś" dla mnie jest baaardzo mało wiarygodne, ale to oczywiście plotka a jak wiadomo plotki nie ponoszą odpowiedzialności za to co mówią. Pewnym jest natomiast że 3-9 II będzie prowadził swoje seminarium w Polsce, co podaję za chen.pl. Pozdro :)
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni
Witaj Oce, myślałem że jesteś bystry, napisałem że pojawiają się a nie że się pojawi, czytaj uważniej na drugi raz, a na stronie jest info o ludziach którzy będą brali udział w forum a nie w spotkaniu jako takim, ciężko przewidzieć kto się tam pojawi żeby poćwiczyć i zobaczyć jak ćwiczą ludzie z różnych stron świata, Silberstoff bywał już w Hanowerze i to jest właśnie ta plotka.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni
Nie drapać się....
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni

Nie drapać się....

:wink: To co mam zrobic kiedy on mnie łaskocze? :)
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni

Witaj Oce, myślałem że jesteś bystry

I tu się mylisz tłumok jestem ciemny jak ostatni niemyty i niechrzczony moher, a ty jeszcze byś chciał żebym był bystry w odszyfrowywaniu twoich kabalistycznych przepowiedni - pisz w sposób dostosowany do mojego średnio rozgarniętego poziomu, unikniemy nieporozumień :twisted: :wink:

, napisałem że pojawiają się a nie że się pojawi, czytaj uważniej na drugi raz, a na stronie jest info o ludziach którzy będą brali udział w forum a nie w spotkaniu jako takim, ciężko przewidzieć kto się tam pojawi żeby poćwiczyć i zobaczyć jak ćwiczą ludzie z różnych stron świata, Silberstoff bywał już w Hanowerze i to jest właśnie ta plotka.

biorąc pod uwagę, że mieszka w Hamburgu to ma nawet bliżej niż z Krakowa do Warszawy :twisted: natomiast zwróć uwagę że zdarzają się tzw "zaangażowane" jednostki, które mogą mieć potem żal że pojechały i miały nadzieję poćwiczyć z "X-em", bo były plotki że będzie a potem pupa. Wątpię żeby organizatorom zależało na takich nieporozumieniach. A zwłaszcza jeśli chcą umożliwiać nam zza żelaznej kurtyny udział za pół ceny, to takie imprezy raczej spowodują tylko że SZYBKO SIĘ Z TEGO WYCOFAJĄ - wiec pomyśl 3 razy zanim upowszechnisz taką plotę, którą potem ktoś przekręci, poda dalej, itd. głuchy telefon - a na końcu wyjdzie na to że Polacy mają pretensje nie wiadomo o co. Przyszło ci to do głowy :?: Wątpię :twisted: Na co chciałem zwrócić uwagę. :roll: Niemcy to nad wyraz precyzyjne ludzie. A omyłkowe posługiwanie sie czyimś nazwiskiem po prostu nie mieści im sie w głowie, tak jak nam omyłkowe plucie po wigilijnym stole. A tez mogłoby się zdarzyć prawda :twisted: A teraz kochane dzieci idę imprezować dalej - dobranoc
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni

niechrzczony moher


oksymoron? ;)
  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 międzynarodowe warsztaty pchających dłoni

niechrzczony moher


oksymoron? ;)


czy oksymoron ma coś wspólnego z maścią na trądzik??? :?: :roll:


Oce - LUZik
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024