Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obrona...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_filipek17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Obrona...
Siema mam pytanie...
bo jest taka sprawa ze jestem ogolnie niski i slaby... chodzie na siłke ale niedługo :P
a prawdopodobnie będzie na mnie ktos czekał pod szkołą i nie poto zeby sie przywitać :)
Koleś jest sporo większy i niewiem czy będzie sam...;/ jak moge sie obronić?? raczej nie uciekać bo on jutro przyjdzie... macie jakes rady?? plz
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
wyjdz innym wyjsciem,jak jutro przyjdzie to to samo
  • 0

budo_filipek17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
hehe mowilem to jest to samo co ucieczka a co jutro??
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
czytaj ze zrozumieniem napisalem jutro tez postaraj sie go ominac,uwazasz ,ze ktos da ci recepte na zwycieska walke,zmam wrazeni ,ze chesz tej konfrontacji i jeszcze chcialbys ja wygraca na przyszlosc to zapisz sie na jakies MA .a tak wogole to o co poszlo ? :lol:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
A wierzący jesteś? Jeśli tak, to możesz się pomodlić. :)
  • 0

budo_filipek17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
A poszło o jakoś dziewuche rok temu juz mnie scigał.... :D a teraz to niewiem nawet... niechce konfrontacji bo raczej przegram ale jak ktos by was z pół roku prześladował to tez chcieli byście to skonczyć... ja mam 17 lat on 23.. i grzyb wie o co frajerowi kaman :D
a co do modlitwy to sie przyda :D
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
Drogi Filipku

Jak znam zycie któryś z modów zaraz zamknie temat, a Ty dostaniesz etykietę debila.

NIKT NIGDY PRZEZ INETERNET NIE NAUCZYŁ SIĘ BIĆ!!!

Cała reszta sprawy ma zbyt wiele zmiennych ( otoczenie, wasze charaktery itp) aby ktokolwiek był w stanie podać Ci na tacy bezkrwawe rozwiązanie problemu.

Jeśli dasz radę uniknij walki. Jeśli nie dasz rady uniknąć daj z siebie wszystko.

ps. zamiast na siłę zapisz się na jakies mordobicie, za dwa- trzy lata zrozumiesz bezsens pytania o taką radę przez internet
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
e tam za 3 lata szybciej zrozumie :) .jak udawalo sie pol roku omijac t oteraz tez sei postaraj znudzi mu sie 22 lata i ma czas lazic pod szkole straszyc 16 latkow :lol:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...

Jak znam zycie któryś z modów zaraz zamknie temat, a Ty dostaniesz etykietę debila.

NIKT NIGDY PRZEZ INETERNET NIE NAUCZYŁ SIĘ BIĆ!!!

dobrze znasz zycie ;) a twoja odpowiedz raczej wyczerpuje temat...
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
Jak już nie bedziesz miał wyjścia - ucieczki. Zaciśnij pięści i szczeke, włącz adrealine i rzuć sie na gościa z piąchami i wal ile sił :evil:
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
Naskarż wychowawcy, albo jeszcze lepiej, woźniej.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
No to jest dla mnie naprawdę zagadka : czemu chłop który ma 23 łazi pod szkołę , żeby natłuc 17 latka ??? Albo ten koleś ma nasrane w głowie albo ty musiałeś ostro pojechać ...

PS : nikt ci tu nie pomoże bo w jeden dzień się nic nie da zrobić i to jeszcze przez internet .
Musisz przeczekać tego typa .
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
Jeżeli byłby jakiś sposób na to, żeby nauczyć się bronić/walczyć w ciągu 1 dnia to osoba, która by to opatentowała zarabiała by miliony... Ale nie ma...

Jakiej rady oczekujesz? Chcesz usłyszeć, że prawy prosty, lewy sierpowy, low kick i to będzie hit combo, na które nie ma rady.. Może i tak, ale zależy w czyim wykonaniu. :wink:
Nie nauczysz się w ciągu jednego dnia uderzać, kopać, rzucać, dźwigniować prawidłowo, więc zapomnij o tym.

Może spróbuj załatwić sprawę metodą niesiłową?
  • 0

budo_hansssolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
Witam moj 1 post :)

Co do sytuacji powiedzmy ze mialem podobna w gimnazjum. Chcieli odemnie kase ja powiedzialem ze nic im nie bede dawal dostalem liscia i powiedzieli ze jutro wpierdol :) no to unikalem unikalem z miesiac i jakos przycichlo. Tak btw nie masz kolegow ? :P
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
taaa... on sciagnie kolegow, koledzy typowi dojebia potem typ sciagnie kolegow i tak to sie bedzie toczylo. moze sobie po kilku takich razach podadza reke jak wyladuja na jednej sali w szpitalu :)
  • 0

budo_pytolek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
kolejne możliwe opcje
1.koledzy
2.powiedz szkolnemu ochraniaczowi lub zgłoś po prostu na policaje czy straż miejska(takie ich w końcu zadanie a jak koleś w tym wieku idzie na Ciebie to nie wiesz czego się spodziewać)
3.wiej
4.jak nie wypali wszytsko powyższe to kop mocno i z zaskoczenia w jaja i wiej :)
  • 0

budo_mellvin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
Hehe przypomniała mi się odcinek jednego serialu (Lloyd czy coś w tym stylu, leci na Zig Zap'ie :D ) Tytułowy Lloyd miał się zmierzyc ze swoim gnębicielem a że podpatrzył że kolega jest jakimś sensei w karate i że to śmiercionośna SW (wiecie łamania kick'iem desek itp) umówił się z nim na solówkę. Dopiero po tym dowiedział się że opanowanie wszystkich tajników trwa 9 lat :lol:

P.S. Jak przeżyjesz jutro to daj znać :wink:
  • 0

budo_filipek17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
Hmm...
1. Koleś ma jakieś jazdy na bani..
2. przeżyłem.
3. wszyscy mnie jezdzą że sie bic nienaucze w 1 dzien ale rady mi chodziło typy jak kopnąc od tyłu itp. w jakie miejsce żeby przewalić...itp.:P
4. na policje? chyba ktos niewie na jakim swiecie żyjemy za to to by mnie zabili chyba
5. Koleś mieszka za ulicą od szkoły a ja dojeżdzam...;/ on jak chce to daleko niema

jedyny plus ze jak mi wklepie to on nieprzezyje...znajomi...mafia:] mój szwagier prowadzi klub nocny :P ale ja mam jakoś dziwną akcjie że jak go widze to mnie normalnie paraliż łapie :P a oklepu dostać niechce :P
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
jeszcze moze cos ciekawego napsizesz na PUBLICZNYM forum gdzie WSZYSCY mają dostęp? :roll:
a co do kopania to tak samo jak z nauka ma - mozna Ci powiedziec gdzie trafic ale czy trafisz dokladnie? mocno? wątpie

edit: literowka
  • 0

budo_filipek17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona...
Hmm... zawsze lepiej spróbować kopnąć niz dac sie skopać...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024