Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca o Karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_gepard88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Praca o Karate
Witam, zbieram materiały do pracy poświęconej Karate. Jeśli ktoś z was posiada coś ciekawego, byłbym bardzo wdzieczny za ich udostępnienie. Temat pracy obejmuje zagadnienie wpływu karate na aktywność ruchową i spędzanie wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Z tego zakresu materiały najbardziej mi są potrzebne. Mój email to: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC. OSU!!!
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca o Karate
ale dokladnie jaka to praca? akademicka, praca mgr, praca na język polski czy co? tak daleko nie zajdziesz, powiedz co cie konkretnie interesuje, stwórz ankiete lub zestaw pytań. powodzenia i dawaj znać, mogę pomóc tu na budo ;)
  • 0

budo_gepard88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca o Karate
Pisze prace magisterską. Cześć związaną z historią karate mam już za sobą. Chciałbym jednak opisać karate jako rekreacje i sposób na aktywny wypoczynek, a nie tylko sport. Potrzebne mi są więc matriały z tym związane, a także dotyczące wpływu treningów karate na zdrowie fiz. i psychiczne ćwiczących.
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca o Karate
krakowski AWF katedra sportow walki prof.St. Sterkowicz (nie pamietam tel niestety)
zwroc sie do niego bo gosc kilka publikacji na zblizone tematy publikowal (z karate badania robil chyba glownie z kyokushin, jeszcze badal hapkido i jiujitsu) moze cos ci pomoze
a jakby co to jego badania mozesz w bibliografie sobie wrzucic
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca o Karate
Spróbuj nawiązać również kontakt z rof. Tomaszem Karskim, Kierownikiem Kliniki i Katedry Ortopedii Dziecięcej i Rehabilitacji Akademii Medycznej w Lublinie. To pasjonat karate i lekarz, interesuje sie głównie tematem wpływu karate na rozwój dzieci. Byłem w tym roku na jego wykładzie "Karate najlepszą formą profilaktyki i leczenia wstępnych etapów skoliozy". Nie mam namiarów, ale jak skontaktujesz się z AM w Lublinie to dotrzesz do niego.
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca o Karate
Dracz B., Sterkowicz S.: Osobowość karateków. Wychowanie Fizyczne i Sport, nr 1, 1985

Sterkowicz S.: Charakterystyka wybranych wskaźników określających stan przygotowania zawodników karate, AWF Kraków, 1992
  • 0

budo_martinooo16912
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory/ Dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca o Karate
a ćwiczysz karate Gepard? jak będe miał czas to podeśle linki :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024