Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marketingowy probelm pasa biodrowego w plecakach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marketingowy probelm pasa biodrowego w plecakach.
Ino ja jestem w zasiegu telefonu tylko w srodku nocy, ale po 5tym listopada juz bede mial wiekszy luz bo wtedy bede mial wolny dzien od roboty :)
  • 0

budo_darq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Marketingowy probelm pasa biodrowego w plecakach.
Hej, a może mógłbyś wrzucić jakiś filmik pokazowo-obrazujący jak ten pas ma dokładnie, bądź mniej dokładnie wyglądać? Wydaje mi się, że wiem o co chodzi, ale wciąż trudno mi to sobie wyobrazić w Wolverinie.

Pozdrawiam, Marcin.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Marketingowy probelm pasa biodrowego w plecakach.

Hej, a może mógłbyś wrzucić jakiś filmik pokazowo-obrazujący jak ten pas ma dokładnie, bądź mniej dokładnie wyglądać? Wydaje mi się, że wiem o co chodzi, ale wciąż trudno mi to sobie wyobrazić w Wolverinie.

Pozdrawiam, Marcin.

Zaraz filmik, a kilka zdjątek sprawy by nie załatwiło ? :wink:
Ale i tak nic z tego!
Winny jestem przeprosiny NTECHowi i Cynikowi i pozostałym z którymi wdałem sie w zbyt ostra polemikę. Mój entuzjazm do miękiego pasa trochę się zmienił gdy w ostatni weekend do wora faktycznie włożyliśmy ok40kg.
Wczesniejszy test w Bieszczadach był przy obciążeniu ok 20-25kg .
Błąd wyboru miejsca. Dla plecaka nie ma znaczenia gdzie nisi owe kg , dla moich nóżek 20-25kg w górach to dało się odczuć, ale test miał dotyczyć pasa, a nie mnie.
Reasumując przed nami jeszcze dużo pracy zanim miękki pas zastąpi sztywny, a może i nie zastąpi. :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marketingowy probelm pasa biodrowego w plecakach.
hihi wymiekles :)

A tak serio to skad ja to znam, ja przy 35kg na plecach nei bylem w stanie w ogole stwierdzic, czy systme nosny jest dobry czy nie tylko sie zastanawialem cz kolana strzela no i strzelily :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024