Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

fakt, jesteśmy słabsze i w wielu przypadkach w hmm "starciu" nie miałybyśmy z wami szans.


No nie wiem. Czy takie słabsze... Niszczycielskie -łamiące umiejętności kobiet są niebywałe.

:roll: Widziałem dużych silnych chłopaków których kobieta tak załatwiła, że płakali jak mali chłopcy.

Trzeba tylko dopasować broń do przeciwnika Ligeia.

Sam ze dwa trzy razy beczałem :oops:

W końcu ...Mimo tak wielkie płci naszej zalety, my rządzim światem, a nami kobiety.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

...

Dzieki, pmasz, mnie sie juz nawet temu "kozakowi" nie chcialo odpowiadac... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

fakt, jesteśmy słabsze i w wielu przypadkach w hmm "starciu" nie miałybyśmy z wami szans.


No nie wiem. Czy takie słabsze... Niszczycielskie -łamiące umiejętności kobiet są niebywałe.

:roll: Widziałem dużych silnych chłopaków których kobieta tak załatwiła, że płakali jak mali chłopcy.

Trzeba tylko dopasować broń do przeciwnika Ligeia.

Sam ze dwa trzy razy beczałem :oops:

W końcu ...Mimo tak wielkie płci naszej zalety, my rządzim światem, a nami kobiety.


nono, Krasicki...

Bogumil, niszczycielska siła działa też w drugą stronę. :wink:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

to działa też w druga stronę. bo jeśli ja bym ci dołożył - to bys powiedział, że nie używałem aikido bo jakbym używał to nic by ci sie nie stało.


Jak by Ci sie to udało Pmaszu pod warunkiem, że przy użyciu technik Aikido a mnie by się nawet przytym coś stało (np złamał bys mi łape w trzech miejscach albo w ogóle wysłał byś mnie do szpitala na pół roku na wyciąg) to gwarantuje Ci, że odszczekał bym wszytko na formum przyznając że sie myliłem i prosząc o wybaczenie a po rehabilitacji prosił bym Cię żebyś mnie przyjał na swojego ucznia i jeździł bym do Ciebie na treningi do Wrocławia po te 300km trzy razy w tygodniu i płacił bym 500zł za miesiąc, szorował mate kłaniał się sempają w pas i w ogóle.... byle by sie tylko tez nauczyć.
..Pod warunkiem że będą to techniki z Aikido (mogą być podrasowane-ubrutalnione z atemi itd) żeby sie np nie okazało użyjesz gazu pieprzowego albo paralizatora w ramach Aikido.



Wersja z Tissier jest wygodna bo uznajesz ze i tak nikt (zgodnie z prawdą) cie do niego nie dopuści.


Wersja z Tissier jest dla mnie zastanawiająca z uwagi na to dla czego nikt mnie do niego nie dopuści, a raczej czemu np sam Tissier czy inny Shihan nie zademonstruje jak to wyglada na Serio z byle kim dla świętego spokoju i przykładu.
Moi Mistrzowie nie pękaja jak ktoś z uczniów chce się z nimi spróbować.
Sami do tego zachęcaja w ciepłych słowach.

Mało tego bardzo często do tego dochodzi. Np mamy w grupie takiego Krav Maga co się w wakcje zapisał bo nie miał treningów i za każdym razem co było coś pokazywane dorzucał , że ale to jest lipa bo on by w tym momencie w jaja kopnął lub w oko palec wsadził, na co trener wobec wyczerpania argumentów słownych mówił no dobrato sprawdzimy... no to ja robie a ty kop w jaja. Bilans był taki, że za chwile leżał i kwiczał a teraz już rok z nami trenuje a na Kravke przestal chodzić. I sytuacja się powtarzała wielokrotnie w mysl zasady Ufaj i kontroluj i nikt nikomu nie miał nic za złe ani ten który podważał ani ten który kwiczał ...do zrozuminia.


problem z anonimowością jest poważny bo on bardziej niz lufa a awatorze dzieli ludzi na szczeniaków i mężczyzn. za kazde słowo trzeba płacić.


...anonimowośc ci pozwala obrazac ludzi - nauczycieli nazywać dziadkami, nazywać badziewiem cos co ludzie studiuja pewnie dłuzej niż ty zyjesz.



Nie nie mylisz się Pmaszu..Anonimowość na forach internetowych pozwala na wolność wyrażanych poglądów i swobode prowadzenia dyskusji. Wkurwia Cię to bo nie możesz zaprzecyc temu co pisze, a zdrugiej strony nie możesz spróbować mnie obśmiać bo nie wiesz kim jestem. Najlepiej by było jak by się okazało, że jestem gruby nie sprawny bez praktycznej wiedzy w okularach jak denka i seplenie i żeby wszyscy to wiedzieli to byś dał ... piździe. Albo, że biore sterydy i mam 215 wzrostu i że siedziałem za kradzież komurki gówniarzowi. A jak by się okazało że jestem facvhowcem to trzymał bys pysk na kłute żeby nie wyjśc na durnia i nawet byśmy nie pogadali :wink:


To, że ludzie się czują potwornie obrażeni iż mówie im że tak na prawde to nie są mistrzami walki wrecz bo to stwaia ich w ciężkim świetle podług tego co mówim swoim ucznią na codzien i nakogo sie kreują ...to jest to tylko ich kompleks i problem (sam jestes świetnym przykładem) Randall się jakoś nie obrusza jak indor.

Tak naprawde to jestem anonimowy tyko po to bo jeśli bym się ujawnił zaraz przyleciał by do mnie jeden z drugim z Aikido i zaczął pierdolić bezsensu krzywo patrzeć, obrażać się itd
A zapłacic bym musiał tym, że w koncu jednego z drugim bym musiał za głoszone prawdy po przetrącać bo by mi mieli za złe, że im niszcze mocno podkolorowany wizerunek.


... a tak to taki funkcjonuje sobie, pieprzy glupoty a ja się pośmieje w duchu i jest wszystko ok.
I tylko taki jest błachy powód mojej anonimowości.

Nawet nie masz pojęcia jak mnie korci żeby się ujawnić ! Popić piwa z Harakiri podebatowac z Shabu a może zawalcyć na BJJ w cztery oczy :roll: i zobaczyc jak to jest tymi różnicami :wink:

Z racji zaś tego, że nie chcący wynieśliśćie mnie w Aikidockim świecie na gwiazde.
Niestety musze rozciągnąć Anonimowość na całą reszte.
Bo inaczej jak bym niedaj Boże gdzieś pojechał na staż a któryś się wygadał to na następny dzień musiał bym na serio lać po mordach wszytkich kretnów którzy zachęceni zaczeli by coś docinać albo coś...

(kiedys cudem uniknąłem linczu jak zacząłem krytycznym okiem experta w komentarzu oceniac do koleżanki egzamin na 1czy 2dan PFA siedząc na trybunach, ....Kurwa! ...było wtedy na prawde gorąco- to tak jak na zlocie fanów Radja Maryja krzyknąć spośród tłuszczy, że Rydzyk to Kutafon i Cwel i żeby zdechł.)

I atmosfera była by nie zdrowa a ja jestem szalenie miłym i wesołym człowiekiem który woli pośmiać się z dziadów niż im zęby wybijać dla zasady.

... a tak to sie tylko uśmieje jak jakiś nadęty idiota podejdzie i okrzyczy mnie, że klapki krzywo stoją. uklękne na kolana i z przerażeniem przeprosze - czerpiąc żywą wene do dalszej krucjaty 8)

A no i właśńie Pmaszu co do wyzwań i misji to powiem Ci że nie ma takowych pisze na tym formum dla rozrywki. Jestem cholernie rozrywkowm Misiem. Lubie sie dobrze bawić i tyle ..z drugiej zaś strony jakbym, lutnął jednemu czy drugiemu na środku to rzeczywiście dopiero by były jaja cały sie czas nad tym zastanawiam mam juz nawet wybrańca z dużej sekcji od lat :D
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

gwarantuje ci ze on jako zawodowiec to zniesie - czy myślisz ze przez jego 40 lat ciwczen nie trafił nigdy na nikogo takiego jak ty? - a twoje wątpliwosci sa tak unikalne i wyjątkowe.

Nie trafił, nikomu sie nie chce udowadniać że słońce świeci, a do zyskania jest tylko prokurator, co sam zauważyłeś.

a to ze potem zgarnie cie policja albo skopie ci tyłek kilku jego uczniów

Bohaterscy adepci budo wezmą gościa na kujawiaka jak dresy pod blokiem hrhr. Nic tylko bić pokłony.

Przecież był Boruta, dawał adres i zapraszał na sparingi. Pisał wprost to samo, choć nieco bardziej "barbarzyńsko". Była okazja udowadniać że "prąd jednak jest".


@Ligeia
Nie napisałem że uważam kobiety za głupsze. Co sobie dopowiadasz między wierszami to niestety błąd interpretacji. Moja wypowiedź miała charakter oznajmiający. Chcesz więcej, powróć do topiku z B+B. Sposób myślenia i funkcjonowania kobiet jest inny. Nie wiem dlaczego tyle babek próbuje być facetami, udowodnić że są równe itp /patrz feminizm/. Jeżeli uważasz się z tego powodu poniżona, to Twój problem.

Zapytałem po co ćwiczysz, dostałem w jednym akapicie odpowiedź, reszta była zbędna.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)
300 km?
kolega mnie nie obraża - nie zostawiaj tak wyraźnych śladów bo ja sie na to nie nabiore :)
po cholere mi uczeń ze złamana w 3 miejscach ręką - to jest pol roku rehabilitacji... chociaz te 500 zł...
Kiedyś było tak ,zę jeden z drugim krążył po miastach i wyzywał nauczycieli - tworzył swój styl - może to jest droga dla ciebie. idziesz do dojo i grzecznie prosisz o walke z nauczycielem. najpewniej bedziesz musiał sie z mierzyć z jego uczniami, ale jak pisałem - to są koszta. jak byś robił takie coś to mój szacun!!
u nas był nawet taki jeden czas jakiś temu , który koledze powiedział - "chce się ponapierdalać z instruktorem" aleśmy go generalnie potraktowali podobnie do tego, który utrzymywał że ma Yondan nadany przez planetę Saturn.
poza aspektem prawnym - to by było chyba najlepiej. możnaby było ustalić zasady - jak ktos sie nie chce bic to walkower.
anonimowość - muszę cie zaskoczyć, ze nie trzeba być anonimowym, żeby sie pisząc tutaj dobrze bawić. troche to kosztuje cierpliwości ale warto.
większość z osób tutaj ma do wyboru albo uznać cię za tanią wersje Zorro - walczącego o sprawę albo kogoś kto nie ma jaj powiedziec ile ma lat. zgadnij co jest bardziej prawdopodobne. nie chcesz powiedziec ile masz lat, nie chcesz puscic filmiku, nie chcesz bić Tissier - cholera trudno ci dogodzić.. :)
Wiek jest istotny bo jak mi powiedziała pani w szkole jak miałem 15 lat na moje złośliwe komentarze w tematyce seksualnej:
"nie będę gadać na takie tematy z kimś, kto sie goli ręcznikiem" głęboka to była myśl i do tej pory mi towarzyszy.
niezależnie czy zgadzam się czy nie z barwnymi postaciami jak Redakcja, Aiki, Randall czy Szczepan - mam szacunek dla ich czasami dla mnie absurdalnych wywodów :)
bo podpisuja sie pod nimi a nie bawią w głuchy telefon. to daje odpowiedzialność za słowa.
po ludzku daje to tez drugiej stronie możliwośc argumentowania swojej racji.
ty sie bawisz tożsamościami, opowieściami i obawiam sie ze dlatego dla ciebie powrotu do reallu nie ma - za bardzo rozbudowałes postać, żeby teraz ja tak spłycić.
nie zazdroszcze... pozostaje ci coraz mniej miejsca na fabułę.
ale czekam na następny odcinek.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

Wiek jest istotny bo jak mi powiedziała pani w szkole jak miałem 15 lat na moje złośliwe komentarze w tematyce seksualnej:
"nie będę gadać na takie tematy z kimś, kto sie goli ręcznikiem" głęboka to była myśl i do tej pory mi towarzyszy.

hehe padłem :) :)
  • 0

budo_macex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

Wersja z Tissier jest dla mnie zastanawiająca z uwagi na to dla czego nikt mnie do niego nie dopuści, a raczej czemu np sam Tissier czy inny Shihan nie zademonstruje jak to wyglada na Serio z byle kim dla świętego spokoju i przykładu.
Moi Mistrzowie nie pękaja jak ktoś z uczniów chce się z nimi spróbować.
Sami do tego zachęcaja w ciepłych słowach.


Nawet jakby zademonstrowali to znalazłby się taki jak Ty i pisał, że było reżyserowane albo coś innego. Jesteś typowym przykładem zasady "pies co dużo szczeka nie gryzie". Wszystkim się odgrażasz, piszesz o filmach, które to niby byś mógł zrobić ale na słowach się kończy. Jeżeli jesteś taki fanfaranfa to zrób jak pisze pmasz.
A skoro masz taki super mega wymiatający filmik z treningu to czemu go nie pokażesz?? Taki z ciebie kozak chyba się nie boisz krytyki. Zresztą w Twoim przypadku to będą tylko pochwały wiec tym bardziej warto żebyś wstawił.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

Zresztą w Twoim przypadku to będą tylko pochwały wiec tym bardziej warto żebyś wstawił.


Filmik jest wystawiony i dostępny dla wszytkich i patrząc na oceny i można je traktowac jako pochwały-chyba się podobał. Zreszta czy się podobał czy nie ważne nie zależy mi na ocenie.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

Wersja z Tissier jest dla mnie zastanawiająca z uwagi na to dla czego nikt mnie do niego nie dopuści, a raczej czemu np sam Tissier czy inny Shihan nie zademonstruje jak to wyglada na Serio z byle kim dla świętego spokoju i przykładu.
Moi Mistrzowie nie pękaja jak ktoś z uczniów chce się z nimi spróbować.
Sami do tego zachęcaja w ciepłych słowach.


Nawet jakby zademonstrowali to znalazłby się taki jak Ty i pisał.....


Nie zademonstrują bo zdaja sobie sprwe, że mają wiedze czyto teoretyczną i nie praktyczna do takich pojedynków nawet gdybym walczył tylko na zasadach Judo a Mistrz bez zasad to i tak by nie podjął wyzwania bo nie jest głupi i wie czym to może się skończyc dla niego.

KONIEC GADKI O POJEDYNOWANIU SIĘ Z MISTRZAMI BO TO NIE MA SENSU JAK WIDZE !!!
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)
A i jescze dodam..

NIe dziwie się, że Cię takie gadanie drażni jesli na codzień twój Sensei z kubu REN SHIN

Karmi Cię prawdami* :

"....Aikido jest to japońska sztuka samoobrony stworzona przez mistrza Morihei Ueshiba. Jego korzenie sięgają starych tradycji samurajskich. Aikido opiera się na prostych, praktycznych, naturalnych ruchach zaczerpniętych ze sztuki władania mieczem.

W aikido wykorzystuje się energię przeciwnika kierując ją ku niemu. Umożliwia to pokonanie o wiele silniejszego napastnika, co sprawia, że jest to jedna z najskuteczniejszych sztuk walki. Techniki bazują na ruchu sferycznym, dźwigniach, rzutach i uciskach na punkty witalne. Aikido jest sztuką walki zgodną z prawami natury. Kształtuje sylwetkę, sprawność fizyczną, refleks, witalność i co najważniejsze samokontrolę i koncentrację....."

Jako niebylejaki wizjoner powinien się zatrudnić przy kampaniach wyborczych.

*Autentyczny tekst ze strony klubu urzytkownika "Macex"
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)
Dokładnie.
Pojedynków nie ma i nie będzie. Mistrzowie nie mogą dostać wpierdol :lol: od jakiegoś iksińskiego po 2 latach valetudo nie? ;) No i nie pozwolą na to, bo nieco nadszarpnęło by to dobre imię. Chłyt maketingowy. Zawsze można sie zasłonić wyższością intelektualną czy kodeksem moralnym.

Ale ad rem, tak koło tematu i banera, dostałem mejla reklamującego staż, co ciekawsze fragmenty wrzucam i wytłuszczam:

W listopadzie odbędzie sie seminarium Kyusho z udziałem instruktora Kyusho International - Arturo Umana.

Jeżeli dotąd nie zetknęliście się z terminem "kyusho"- prawdziwą stroną wszystkich sztuk walki , zapraszam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Kyusho to wyjątkowe umiejętności , które tkwią w każdym z nas. Latami utrzymywane w tajemnicy przez mistrzów wszystkich rodzajów sztuk walki, tak na prawdę nierozerwalnie z nimi związane.
Jeżeli macie ochotę zapoznać się z tą zadziwiającą sztuką , zapraszam na seminarium do Malborka.

O kyusho na stronie:
Praktyka polega na odpowiednim wyprowadzeniu uderzenia, poczuciu dystansu i umiejętne dozowanie energii (Ki) na newralgiczne punkty przeciwnika.
Precyzje trafień ćwiczy sie na odpowiednich manekinach, a siłę przenoszenia Ki na makiwarze. Obiektem ataku są punkty rozmieszczone na meridianach ciała znane np. z akupunktury i ich blokowanie przepływu Ki.



Ta. Ale by były jaja jakby przyszedł taki brzydki zły pan i okazało by się, że po uciskach i uderzeniach mu się ki nie po blokowało, tylko sie wkurwił i oddał? I puff, kolejna bańka mydlana pęka z odgłosem cichym niczym pierdnięcie pederasty.

:lol:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

Pojedynków nie ma i nie będzie. Mistrzowie nie mogą dostać wpierdol od jakiegoś iksińskiego po 2 latach valetudo nie? No i nie pozwolą na to, bo nieco nadszarpnęło by to dobre imię.

...kolejna bańka mydlana pęka z odgłosem cichym niczym pierdnięcie pederasty.

:lol:


Uważaj Randall stąpasz po bardzo kruchym lodzie.
Jak bedziesz głosił takie otwarte poglądy w kontekście Aikido to Sensei się Ciebie pozbedzie :( lub conajmniej będziesz nie mile widziany :roll: na Aikido
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)
Pierdolicie, Hipolicie.

Mam już dosyć tego gównianego sporu o tym, co jest do walki, co na ulicę etc. Od kilku stron temat powinien zmienić nazwę z Filmiki, pokazy i cośtam na "Kolejne dyskusje na temat skuteczności aikido na ulicy, lub nieskuteczności". Za trening byście się wzięli, i jak chcecie trenować walkę, to trenujcie ją, jak chcecie trenować rekreacje to trenujcie ją i odpierdolcie się wreszcie jedni od drugich. :evil:

Pewnie mnie zbanują za wulgaryzmy, ale pomijając je pewnie wypowiedziałem zdanie wielu osób, ktore już dawno przestały wizdzieć sens w czytaniu tego forum...
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

A i jescze dodam..

NIe dziwie się, że Cię takie gadanie drażni jesli na codzień twój Sensei z kubu REN SHIN

Karmi Cię prawdami* :

"....Aikido jest to japońska sztuka samoobrony stworzona przez mistrza Morihei Ueshiba. Jego korzenie sięgają starych tradycji samurajskich. Aikido opiera się na prostych, praktycznych, naturalnych ruchach zaczerpniętych ze sztuki władania mieczem.

W aikido wykorzystuje się energię przeciwnika kierując ją ku niemu. Umożliwia to pokonanie o wiele silniejszego napastnika, co sprawia, że jest to jedna z najskuteczniejszych sztuk walki. Techniki bazują na ruchu sferycznym, dźwigniach, rzutach i uciskach na punkty witalne. Aikido jest sztuką walki zgodną z prawami natury. Kształtuje sylwetkę, sprawność fizyczną, refleks, witalność i co najważniejsze samokontrolę i koncentrację....."

Jako niebylejaki wizjoner powinien się zatrudnić przy kampaniach wyborczych.

*Autentyczny tekst ze strony klubu urzytkownika "Macex"

no i jak\sie z tobą bawić - wychwalasz anonimowosc - a jedziesz po gosciu cytatami z jego www dojo. podpisz sie a pocytujemy tez i kawałki ze strony twojego gimnazjum hahahahaha
sorry
nie mogłem sie poiwstrzymać
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

Pierdolicie, Hipolicie.
.......Pewnie mnie zbanują za wulgaryzmy, ale pomijając je pewnie wypowiedziałem zdanie wielu osób, ktore już dawno przestały wizdzieć sens w czytaniu tego forum...


Na stronie twojego rodzimego Dojo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jest podany cytat MIstrza

...."Opanuj święte techniki aiki, a żaden wróg nie ośmieli się wyzwać cię na pojedynek."....

Więc zgodzisz się chyba, że rozmowy dotyczące za równo zasadności pojedynków jak i faktycznego opanowania świętych technik Aiki nie powinny być czymś co powoduje u Adeptów utrate sensu czytania na tym forum.
Chyba nie uwazasz że należy na te tematy milczeć ?
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)
Bogumil, a zacytuj coś ze swojej stronki... pliz pliz pliz :) :) :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)

Bogumil, a zacytuj coś ze swojej stronki... pliz pliz pliz :) :) :)



Nie mam cytatów na swojej stronce.

Na stronie sekcji sportowych znajdują sie suche informacje o treningach...o zawodach-zawodnikach...ewentualnie jakaś galeria zdjęć.
Nikt się nie bawi w zamieszczanie mądrości życiowych i sentencji bo tu poznawane, kształtowane i zgłębiane są mądrości w bardzo fizyczny sposób.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)
skaży linka jak możesz
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wytrzymałem - pytanie mam ;)
SoS, czy Ty sądzisz, że stanowisko moderatora upoważnia Cię do takich próśb? Tym bardziej skierowanych do Bogumiła. Jaja sobie robisz czy jak? :) :) :wink: 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024