Skocz do zawartości


Zdjęcie

zlamany palec a trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

zlamany palec a trening
biegnac dzisiaj rano do lazienki przykopalem malym palcem u stopy w drzwi.. no i sie chyba mi palec zepsul na powaznie bo minelo juz 6h a opuchlizna i bol sa coraz mocniejsze.. jako ze to maly palec u stopy to wiem ze sie go w gips nie pakuje i ze takie cudo sie samo musi zrosnac (2-3 tygodnie)

natomiast moje pytanie brzmi - czy z takim czyms mozna trenowac? nie mowie ze dzisiaj, ale np po paru dniach / tygodniu..? skleic go plastrem z drugim zdrowym, wsadzic w buta i porobic jakies cwiczonka? albo ew cos mniej obciazajacego jak np basen przez te 2-3 tyg zanim sie nie zrosnie..?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zlamany palec a trening
RTG odpowie Ci na wszystkie pytania
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zlamany palec a trening
Współczuje. Też miałem coś z małym palcem niecały rok temu. Pokleiłem go, 2x skarpetki i do buta. Uczestniczyłem wtedy w pewnym marszu i nawet opuchlizna zeszła w miedzy czasie :)
Staraj się nie obciążać stopy ale po paru tyg. powinno być dobrze, jeśli nie jesteś pewny to polecam RTG.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zlamany palec a trening
RTG nie przyda mi sie w tym wypadku bo to maly palec - a jak pisalem malego palca nie wsadza sie nawet w gips.. niestety ale trzeba przeczekac az sie sam zrosnie i na to nie ma cudow.. jedyne pytanie to wlasnie o to czy mozna go obciazac - a jesli tak - to w jakim stopniu? bo jak znajomy mial ten sam problem rok temu to ortopeda mu powiedzial zeby nie obciazal nadmiernie (chodzenie/bieganie), ale np na rowerku moze pojezdzic.. dlatego mi wpadl do glowy pomysl na basen albo inne malo obciazajace stope zajecia - i o to pytam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024