Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZAPISY - jak poszło .


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ZAPISY - jak poszło .
Zapisy , nowe nabory ... jako poszło ?
Jakie chyty reklamowe były najlepsze , jakie nie wypaliły , jakie zainteresowanie , jaka frekwencja ...
Zapraszam do wymiany doświadczeń i dyskusji .
Pozdr.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
juz pisałem w walczowym temacie.

Puki co 4 osoby ;) Od pażdziernika zapowiada się kilka osób, zobaczymy...
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
założyłem ten temat żebyśmy się zorientowali WSZYSCY czy zainteresowanie karate rośnie czy spada . Więcej zainteresowanych dzieci czy starszych itd.

Laser , nie przejmuj się , będzie lepiej .
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
dla mnie najlepsza reklama to plakaty(nie zawsze wychodzi bo co roku jakies pieprzone wybory )i poczta pantoflowa ludzie, ktorzy juz trenuja daja cyne innym.pokazy,reklamy w gazecie itd w moim malym miasteczku nie dziala raczej.zawsze sie pytam skad sie nowozapisani dowiedzieli otreningach wiec wiem o czym mowie :)laser spoko z czase m bedzie wiecej.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
taaa, al eu nas z plakatami jest tak, że w zeszłym roku jak porozlepiałem, to z urzędu miasta dzwonili. OStro tego pilnują, a ja nie mam 5tys na karę... więc rozlepiam w okolicy tylko tam gdzei wolno...
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
Dla porządku:

Radomski Klub Kyokushin-kan Karate-do
Sensei - Paweł Żłobecki - 2 DAN
Grupa początkująca zajęcia:
Wtorek, Czwartek - g.18:00 - 19:30
Grupa zaawansowana:
Poniedziałek, Środa, Czwartek - g. 18:00 -19:30

Środa - zajęcia prowadzi trener boksu
Czwartek - zajęcia równolegle w grupie początkującej i zawasowanej.

Wstępne deklaracje chyba przeszły najsmielsze oczekiwania... Jeżeli wszyscy, którzy byli na pierwszym oficjalnym spotkaniu a następnie zedaklarowali uczestnictwo w treningach pojawią się na treningach od najbliższego wtorku to będzie to największy nabór od kilku lat - 23 dzieci przyszło na spotkanie z czego 18 dzieci zadeklarowało od razu uczestnictwo w treningach.
W ubiegłym roku zaczynało 18 nowych osób do egzaminu czerwcowego dotrwało 14. Wynik uważam za wyjatkowo dobry biorąc pod uwagę, że nie było żadnej akcji plakatowej.
Podobnie w tym roku - po za 1 plakatem w szkole w której jest sekcja to "poczta emailowo-pantoflowa."
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
nie chce być posadzony o propagande ale okolo 10 lat temu jak w jeleniej górze powstał klub oyama karate to na pierwsze oficjalne zapisy przyszlo chyba ze 200 osób z czego po miesiącu zostało kolo 150...to były czasy...zapisy trwały kilka dni, wszyscy czekali na pierwszy trening i wogóle...ale to była chyba wypadkowa kilku czynników: lokalnej dziury jeśli idzie o karate (wczesniej tylko shotokan i klub kk o nienajlepszej opini), ogolnego wzrostu zainteresowania sztukami walki plus szumne reklamy typu. full contact, realna walka itp. piekne czasy ale chyba juz nie wrócą (chodź i dziś ten klub przędzie całkiem nieźle zwarzywszy że nie ma jakiejs konkretnej konkurencji).
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
W zeszłym roku prowadziłem dzieciaki w wieku 7-9 lat. Miałem jakieś 8 osób. Było ok bo nie musiałem płacić za salę. W tym roku mam większa salę do dyspozycji, na dodatek z matą i już się zapisało więcej osób - na stan dzisiejszy jest 11. Niby niewielka różnica, ale trzeba jakos powoli sobie radzić :) . Wiadomo, że część z poprzedniego roku, pewnie się nie pojawi.
A tak w ogóle to jestem nauczycielem klas I-III :) i dlatego jest mi łatwo miec zawsze w miarę kogoś na treningu
:D . PS. Aczkolwiek oddałbym wszystko za to, żeby mieć sekcję bardziej doświadczoną, a nie cały czas ktoś nowy przyłazi. :?
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
My właściwie rozpoczynamy sezon tak na serio od października CZEKAMY NA STUDENTÓW.
Ale kilka grup już ruszyło . Nie jest źle ale głównie to dzieci i nastolatki .
Chyba za małe zainteresowanie starszych.
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .

taaa, al eu nas z plakatami jest tak, że w zeszłym roku jak porozlepiałem, to z urzędu miasta dzwonili. OStro tego pilnują, a ja nie mam 5tys na karę... więc rozlepiam w okolicy tylko tam gdzei wolno...


u mnie sa takie tablice na plakaty w calym miescie itylko na tych tablicach mozna wieszac ktos to co jakis czas czysci bo po tygodniu nawet jak nie ma wyborow to jest grubo o d plakatow jeden drugiego zawiesza najwiecej dyskoteki ale teraz wybory to sie zacznie dopiero sam iweszam to wiem jakie w to ida pieniadze :roll:
  • 0

budo_kk-kan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
30 nowych dzieciekaów i 14 dorosłych ze szkół średnich w dużej mierze dzieci z innych styli karate .Pozdrowienia dla radomia
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
no właśnie, apropo cen sal, ile płacicie i jakie macie ceny treningów?

U mnie sala 50 zł za godzine czyli 8 treningów po godiznę w miesiącu = 400 zł.
Biorę 100 zł za miesiąc.
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
sala 350 za 24h skladka 40 pln za msc
  • 0

budo_kk-kan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
Laser Ty żyjesz z karate ? u nas 20 złotych sala 250 złotych za godzinę
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
nieeee, no co ty.

co to znaczy 20 zł, sala 250 za godzine bo nei zrozumiałem?

W warszawie takie są ceny. Sala z matami 50 zeta. Nie ma zmiłuj :(
  • 0

budo_kk-kan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
janie W-wa ale o połowe mniejsze miasto.Po co mi mata do karate ? , jeżeli mam mniejsze składki to mam więcej ludzi więc starcza mi nie tylko na salę. W durzej mierza korzystam z porad organizacji i wspracia rodziców.Mam swoja pracę ,a karte to dlamnie tylko przyjemnośc i gardze tymi , którzy chca zarabiać na tym kasę.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
a widzisz, w moim karate też są i rzuty, i inne takie. Poza tym, tu jeśłi weźmiesz cene mneijszą to mozesz w ogóle nie otwierać, no chyab że masz jakiś sponsoring.

A ponieważ lubię jak diabli prowadzić zajęcia to chcę, żeby to działało...

Tu po prostu są takei ceny
  • 0

budo_kk-kan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
No cóż trzeba zabrać sie do pracy , Ja mam kolegę który prowadził zajęcia aikido przez 4 lata nie mając maty i wcale to nie wpłyneło na jego poziom nauczania. W twoim karate napewno rzuty nie są głównym celem tylko techniką uzupełniającą więc proponuję zając sie nauczaniem dobrych podstaw kihon ido geiko ,a potem dodoatki.Piszesz ,że bardzo lubisz prowadzić zajęcia , hm może tu jest właśnie problem ?. Lepiej skupić sie na grupie niż na sobie , trzeba dać im dobre szkolenie, kontakt z japończykami, mozliwość udziału w seminarich, , zgrupowaniach i powiem ,że to umnie działa.Gdyby nie japońce i dobra federacja nie wiem czy mogłbym im coś zaoferować sam od siebie czy znowu od jakiegoś super mistrza z Rosji czy Holandii. Ludzie zaczeli znowu powracać do korzeni karate więc często spoglądają w kierunku Japonii i to widac juz od kilku lat. Ci którzy odeszli od tego ledwo już przędą i sami szukają punktu zaczepienia. HEJ
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
Mam takie szczeście że nie muszę płacić za salę :D Na dodatek raz w tygodniu mam dostęp do sali z matą. Biorę od dzieciaków po 35 zł na miesiąc.

A tak na marginesie - szukam sklepu z manekinami do sztuk walki, ale jak na razie bezskutecznie. Macie jakieś namiary?
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPISY - jak poszło .
maturo sprrzedawał kiedyś
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024