Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUF 6 dyskusja(SPOJLER)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Wlasnie sie skonczyl. Kolejna walka zakonczona w pierwszej rundzie. Szkoda mi Doriana. Joey is a pussy:)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)

Wlasnie sie skonczyl. Kolejna walka zakonczona w pierwszej rundzie. Szkoda mi Doriana. Joey is a pussy:)


w to sie ludzie wczuwaciue w ten serial :lol: czemu Ci go szkoda...? mnie on ani ziembi ani grzeje - ja te wszystkie partie odnosnie ich zalow, wypowiedzi i zycia przesuwam, ogadam tylko treningi i walki
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Myślałem, że będzie ciekawsza ta walka a tu klasycznie striker vs grappler, tak poza tym to jak narazie na szczęście myliłem się i jednostronnie nie jest :-)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Joey powinien zostać wywalony kiedy Serra do niego poszedł (przy okazji widać było, jak impulsywny jest Serra własnie - najpierw, że "motherfuckera" wywali, a potem słodka gadka, bo ochłonąl po drodze). Problem byłby z głowy, a tu w nastepnym odcinku i Dana się będzie fatygował... bez sensu. Ten, co wyleciał w pierwszym odcinku to był psychol, ale jemu dużo bardziej należało się miejsce w programie.

Odcinek spoko, ale w sumie więcej mnie denerwowało, niż cieszyło. Szkółka niedzielna Hughesa, na przykład. Fajnie, że jest opanowany i nawet wesoły, skłaniam się ku opinii, że jest lepszym trenerem niż jego przeciwnik, ale to było conajmniej dziwne. No i jeszcze zamieszanie z wykreślaniem nazwiska - political correctness w pełnej krasie, i to już takie wsiąknięte w krew, a nie tylko frazesowe. Co za różnica, czy skreslimy przegranego, czy zakreślimy w kółko wygranego? Faktów to nie zmieni.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)

Joey powinien zostać wywalony kiedy Serra do niego poszedł (przy okazji widać było, jak impulsywny jest Serra własnie - najpierw, że "motherfuckera" wywali, a potem słodka gadka, bo ochłonąl po drodze).


Nie to ze ochłoną tylko tłumaczenie pomogło . Bo Serra usłyszał ze Joey chce wyjść bo teskni a Joey powiedział mu ze tylko mowil o dzwonieniu. Ale to nie zmienia faktu ze Joey to cipka ;) .
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
gdzie to mozna ogladac?
  • 0

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
na mma-tv o bardzo wczesnej porze, albo z mma-trackera sciagac, a co do odcinka to calkiem fajnie walczyl ten co wygral, dobrze bil z dosiadu:P
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Nudny odcinek, ale walka fajna pomimo że krótka. Za to następny odcinek zapowiada sie ciekawie. Zobaczymy jak ludzie sie zmieniają pod wpływem alkoholu. Chyba specjalnie w tym programie podpijają chłopaków żeby ciekawiej było, tylko to nie idzie w dobrą strone raczej..

ps. pamiętacie jak w którymś z poprzednich sezonów Leben spał na dworze w śpiworze i go oblewali wodą a Diego Sanchez dostał jakichś majaków po powrocie z Hard Rock Caffe? :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)

ps. pamiętacie jak w którymś z poprzednich sezonów Leben spał na dworze w śpiworze i go oblewali wodą a Diego Sanchez dostał jakichś majaków po powrocie z Hard Rock Caffe? :)

Pamiętacie. Również scenę z poprzedniego sezonu z bójką po pijaku i slamem na asfalcie. :twisted:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Jak Macie gdzies takie "rodzynki" z poprzednich edycji to prosze zapodawać :twisted: .
Przyznam się bez bicia że nie było mi dane oglądac poprzednich edycji.

- Pozdrawiam J.

PS. Aha i co ile sa emitowane te nowe odcinki z TuF 6 ?
  • 0

budo_pcb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Pytanie z serii nie na miejscu :) :

jak i gdzie (link) można oglądać TUF-a :?:


Skazany na pośmiewisko :wink:

MOD ON:
masz odpowiedź na poprzedniej stronie, AŻ na poprzedniej. Jeśli boisz się spojlerów to masz dział "Filmiki", to nie pic, tam naprawdę są filmiki i tam pojawiają się TUF'y :wink:

  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Choć John Kolosci walke fajnie rozstrzygnął to jednak wolałbym troche dłuższą to mniej pierdół wstawią wcześniej w programie :) Jak narazie to mój faworyt bo powiedział najszczerzej o Scarolli: "he's a pussy" :)
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Tzn. ze ja tez jestem twoim faworytem? Dzieki stary ale obawiam sie ze mnie przeceniasz, zwlaszcza ze mnie w TUF'ie nie ma ;)
Fajny odcinek, ladna walka, zakonczona (jak dla mnie) niespodzianka. Przeciwnik Johna mial lepsze warunki fizyczne, a do tego to przeziebienie... John sam powiedzial ze musi to skonczyc w pierwszej rundzie i tak zrobil. Ladne zwyciestwo i maly plaskacz dla Hughesa, ktory przeciez wybieral zawodnikow do walki...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
mordki są nie bez powodu :wink:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Joe Scarolla na własne życzenie traci szansę na jakikolwiek wystep w UFC, pracę u Serry i jego przyjaźń (ponoć tak wielką i długotrwałą). Ciekawe, co mu ten jego lachon na to powie, jak już do niej wróci. Ja bym go wykopał. :)

Oglądam szósty już sezon, oglądam tych wszystkich twardzieli w trakcie niełatwych treningów i walk, gdzie pokazują bardzo wiele... a potem w domu większość zachowuje się tak, jakby mieli po dziesięć lat. Nie rozumiem tego. Czy to fighterzy tak mają? A może ogólnie Amerykanie? Czuję temat na pracę z socjologii. ;)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)

Joe Scarolla na własne życzenie traci szansę na jakikolwiek wystep w UFC, pracę u Serry i jego przyjaźń (ponoć tak wielką i długotrwałą). Ciekawe, co mu ten jego lachon na to powie, jak już do niej wróci. Ja bym go wykopał. :)

"Honey, I don't think it's gonna workout, I need space, cya" :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Cóż o nowym odcinku? Podobał mi się. Walka tylko mi się nie podobała. :P
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Zgadzam sie. Nie mialem pojecia ze moga brac udzial zawodnicy z zerowym doswiadczeniem w ringu. Kolo smieszny jest, moze dlatego go przyjeli do programu :?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Oglądałem 3 razy urywek i nie kapuje jak on tą nogę załatwił ale to było dość paskudne :o Z resztą, Danzig wszystkich i tak pozamiata :twisted:
Nie bardzo rozumiem czemu ten "war machine" :lol: chciał z Blakiem walczyć, to ta sama waga?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)

Zgadzam sie. Nie mialem pojecia ze moga brac udzial zawodnicy z zerowym doswiadczeniem w ringu. Kolo smieszny jest, moze dlatego go przyjeli do programu :?


widocznie udzial w programie jest zagwarantowany po napisaniu psalmu pochwalnego na czesc Dana White :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024