Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUF 6 dyskusja(SPOJLER)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
w każdym sezonie biorą takich, w końcu trzeba podramatyzować, że spoko koleś przegrywa :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
durny odcinek. nic sie nie dzialo. dylematy Doriana jak w jakiejs pieprzonej telenoweli albo bravo foto story. co mnie to obchodzi?

zgadzam sie, ze Danzig pozamiata. walka nawet niezla. dobre haki w klinczu.

nie podobalo mi sie tym razem.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Jak ja uwielbiam mieć racje :) Kolejny odcinek i kolejne zwycięstwo team serra.
P.S.
Danzig to dupek i lewak .
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Heheh ratujmy pszczółki :)
Kolejna walka zapowiada się ciekawie, pewnie zawalczy war machine z tym czarnym gościem z zaklejonym uchem albo z ten co muche złapał niczym filmowy złoczyńca :) może więksi w końcu pokażą więcej fajerwerków :twisted:
Miała być rozpierducha z tego sezonu i w ogóle a tu wszyscy grzecznie dostają w pierwszej rundzie :)

Ps.
Ależ się skrzywił jak wyłapał tego sierpa.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Obejrzałem wczoraj; słaby odcinek. Walka w porządku, ale przegrana na własne życzenie, a reszta odcinka to humory Danziga. Następny zapowiada się lepiej.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)

Obejrzałem wczoraj; słaby odcinek. Walka w porządku, ale przegrana na własne życzenie, a reszta odcinka to humory Danziga. Następny zapowiada się lepiej.

Ale fajnie nasladowali Danziga. Mysalem ze sie posikam :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
odcinek duzo lepszy od poprzedniego.
nasladowanie Danziga - kupa smiechu
smierc kuzyna - troche emocji
Danzig i Bowman - cos sie dzialo

walka bardzo dobra. wytypowalem dokladny wynik, wiec moze poszczesci mi sie takze z najblizszym UFC :)
piekne KO. nie musial poprawiac.

a nastepny odcinek zapowiada sie na taki, w ktorym to co mowil o Hughesie Serra ostatecznie okaze sie prawda. ale ale. pozostala 3ka w Team Hughes, wyglada obok Maca na najlepszch zawodnikow z druzyny. sadze, ze z pozostalych 3ch walk minimum 2 beda na ich korzysc.

pzdr
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Episode 6
Dobry odcinek. Seria TS trwa :)
ładna walka chodź jednostronna.
Następny tez sie zapowiada nieźle. Burak Hughes chce odjeść. :D
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Dla mnie ta walka średnio się podobała, taki maniak, dobrze zbudowany, energiczny blabla i ...nic, zero jakiegokolwiek grapplingu, słuchania trenera. No i sędzia też czekał chyba na cud z nieba, nic nie robią to do stójki.

ps.
Jak była ta akcja z tym ciągłym bieganiem do kibla to przez chwile myślałem, że w hamerykańskiej telewizji pokażą sterydziarza, kórego wywalą na zbity pysk żeby pokazać, że sterydy są be :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)

Jak była ta akcja z tym ciągłym bieganiem do kibla to przez chwile myślałem, że w hamerykańskiej telewizji pokażą sterydziarza, kórego wywalą na zbity pysk żeby pokazać, że sterydy są be :)

Ja się amfy spodziewałem. :)

Dla odmiany odcinek mi się podobał. Mało narzekania, do walki stanęło dwóch pojebów (nie wiem, który większy), polała się krew, były dwa prawie-nokauty - czego chcieć więcej? Poza właściwym KO, oczywiście.

Natomiast palce Barrery wyglądały dokładnie jak mój, kiedy go sobie złamałem. Byłem przekonany, że przynajmniej dwa z nich mu poszły, a tu nic. Szkoda, że ja nie miałem takiego farta. ;)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Bardzo fajny odcinek i bardzo fajna walka.

Barera przegrał na własne żądanie, zero taktyki i słuchania narożnika.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
mi tez sie podobalo.
niezla walka. szkoda, ze Dan nie probowal sie pokulac troche.
sedziowie rzeczywiscie zjebali werdykt.
jak dzwonila zona Barrery to byla niezla trauma ;)

nalezalo sie walczacym po 5 kawalkow.

Hughes odstawia sceny teraz. nie wygral - trudno. bywa. po co taka szopka?
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Odcinek bardzo dobry. Dużo treningu, sporo emocji i bardzo ładna walka. Pierwszy raz kibicowałem Zawodnikowi z Hughes team. Nie zgadzam się że była walką jednostronną. Sędziowie skopali werdykt bo była widoczna przewaga jednego zawodnika z knockdownem w pierwszej rundzie i przewaga 2 zawodnika w 2. Jak można zasędziowac i zobaczyć inaczej jeżeli się jest profesionalnym przedstawicielem komisji to niewiem. Zaskoczyło mnie bardzo spokojne przyjęcie porażki w zle zasędziowanej walce przez Dana. White zachował się ładnie dając chłopakom po 5 kafli. Był sercem po stronie tak zdeterminowanego przegranego i chiał mu to jakoś wynagrodzić. A tu chłopaki z drużyny Sierry dały mu możliwośc i impuls do pozbycia się 10 kawałków :) . Oby Wszystkie odcinki były takie. Mniej marudzenia więcej determinacji i ładnych walk. Niestety w następnym prawdopodobnie będziemy oglądac drame Hughesa niczym Joego przez piersze 3-4 odcinki pffff... Oby nie.

- Pozdrawiam J.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Epizod 6
Odcinek średni. Walka krotka ale ładna końcówka. Potem napisze więcej. Ogólnie mógłbym zacytować moje wypowiedzi na początku tematu. Reasumując Hughes to wieśniak i dupa nie trener.
Dziękuje :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Hehe Hughes jest bliższy depresji niż swojej walki z Serrą :)
Ten sezon jest niczym gala K-1, wszystko się kończy przed czasem. Żadnego GnP w gardzie, żadnych rozcięć tylko młóćka :) z jednym wyjątkiem na początku.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Słaby odcinek. Kłótnie o nic, takie tam pitu-pitu na treningach, wkurzony Hughes i średnia walka. W sumie jedyne, co mi zapadło w pamięć to próba kimury jako obrona przed wejściem w nogę.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Jedyne co po zobaczeniu 7 odcinka chodzi mi po głowie to jak będzie wyglądał i kto wyjdzie zwycięsko z walki Danzing vs George Australijczyk. George to first pick W teamie. Bardzo ładnie się zaprezentował. Stujka na wysokim poziomie. Parter podobno techniczny i bardzo dobry. Nie jest już zielonym fighterem z 10 walkami na koncie.

Zapowiadają się ciekawe finały. Hughes jest pomielony psychiczne jak trzeba ... :) W sumie się mu nie dziwie. Przeciwnicy idą natomiast za ciosem. Szkoda tylko że będą musieli walczyc w obrębie swojego teamu.

- Pozdrawiam J.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
- o rety, nie obudziles nas, jestes chuj.
no ja jebie, co za debile ;)

z odcinka najbardziej podobalo mi sie jak Jared juz po przegranej przedrzeznial Serre :)
walka ok. fajne ko. szkoda tylkoze przez 2 pierwsze minuty murzaj praktycznie nic nie robil. George dobry zawodnik.

taki sobie odcinek. ciekawy jestem ostatniej walki.

pzdr
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Witam,

Ale wlasnie Serra jest zajebistym kolesiem do naroznika - podobnie, jak np. Randy. Mowi co, kiedy i jak zawodnik ma robic. A Hughes? Katastrofa. Typowe: ju ken du yt, etc. Cheerleader, nie trener. Zreszta robi bledy. Po nokdaunie, Berrera - owszem - zrobil najgorzej, jak mogl, ale tez nie powinien wcale pozwolic wstac gosciowi z lepsza stojka (wstawalby sobie powolutku, mineloby moze i 10s) ale nad nim stac i okopywac nogi - dla glupawych bokserskich sedziow, bylaby to oznaka dominacji. Do tego jakas ' nurkujaca' traba i zaraz wstac.

Jared tez - ANI jednej proby obalenia - glupota po prostu. Rozumiem, ze mozna bac sie wjazdow w nogi - bo mozna sie nadziac i przegrac.. Ale skoro przeciwnik jest DUUUZO lepszym uderzaczem, to bez obalenia NA PEWNO sie nadziejesz...
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 6 dyskusja(SPOJLER)
Epizod 7
Jedyne co było fajne w odcinku to jak Serra naśladował Hughsa :P
Walka na słabym poziomie. Słabi zawodnicy. Teraz czas na półfinały. I coś czuje że może być ciekawie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024