Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jeet Kune Do


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_jaackoo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jeet Kune Do
Witam

Czy ktoś zna jakąś szkołę JKD w Poznaniu bądź okolicy?
jeśli tak to proszę o podanie adresu i wypowiedzeniu się na temat tej szkoły.

Pozdrawiam
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Najbliższy taras widokowy znajduje się we Wrocławiu, a najbliższa i najstarsza szkoła JKD, w Łodzi. Dobrze, że chociaż macie wypasioną autostradę po drodze :)
  • 0

budo_jaackoo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Co do tarasu widokowego to mm pecha 8) a co do szkoły Pana W.A. w łodzi to myślę że każdy choć trochę interesujący sie tym sportem wie, niestety trochę to daleko więc pytałem o szkołę w poznaniu bądź okolicach. Coś znalazłem i chciałem sie spytać czy ktoś coś wie o tej szkole?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
A to sorry. Przyznam, że strona zawiera dosyć mało informacji na temat instruktora, jego uprawnień, kwalifikacji itp. Może Kenjiro kojarzy więcej na temat tych ludzi.
  • 0

budo_jaackoo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
No właśnie trochę mało informacji więc liczę na wypowiedź jakiejś osoby co była w tej szkole albo zna trenera.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Nie znam człowieka. Nie podaje też nazwisk swoich instruktorów, oprócz stwierdzenia - uczył się u najlepszych instruktorów w europie zachodniej.
Niestety nie podaje jak długo i u kogo dokładnie. Najlepiej zadzwoń, zapytaj. Poproś o jakieś potwierdzenie w dokumentach, uprawnieniach itd.
Pozdrawiam
  • 0

budo_jaackoo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Napisałem jak radziłeś i dostałem odpowiedź, iż wszystkie informacje dotyczące nauk wkrótce się pojawią na stronce. Popytałem juz kilka osób i raczej są dobre opinie na temat tej szkoły - wkrótce się sam przekonam:)

Pozdrawiam
  • 0

budo_dzidas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
pracowalem kiedys z zawodnikiem z tego klubu (Diabel, o ile sie nie myle) wymiatal calkiem niezle, z treningow byl zadowolony(mt), trener podobno podchodzi powaznie do swoich obowiazkow, uczy tez ulicznych sztuczek. oczywiscie opieram sie na opinii cwiczacego w tym klubie, wiec info moze byc niemiarodajne. nigdy nie bylo mi po drodze na naramki, zeby sprawdzic osobiscie...
  • 0

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Najlepiej przejsc sie na trening i przekonac sie samemu, jak sie podoba, to zostac, jak sie nie podoba - coz, akurat w Pn to jest w czym wybierac;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024