Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalacz
Witam ;)

Mam takie pytanie, dlaczego się nie poleca brania jako 1 spalacz Venom Hyperdrive 3.0 od ALRI ?
Czy jest jakiś duże zagrożenie jeśli chcę brać 1 kapsułkę rano i tak po ok. 2tyg dojść do 2 ?
Chciał bym dodać, że trenuje w godzinach między 17-19 to różnie bywa ;) (czy to może wpłynąć na efekt słabszy ?)
Prosił bym o wypowiedzi osób, które miały z tym doczynienia lub które mają "jakąś" wiedzę na tema tego produktu ;)
Chciał bym dodać, że celem jest ostateczne spalenie tkanki tłuszczowej na brzuchu i w okolicach brzucha.
Oraz interesuje mnie jeszcze kwestia tracenia mięsa, czy są duże ubytki ;)

Pozdrawiam i czekam na odp. :D
  • 0

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz
Nikt nie miał z tym doczynienia ? :/
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz
Venom to bardzo mocny spalacz.Mocne spalacze mają to do siebie że u niektórych ludzi mogą występować różne negatywne efekty np.bóle brzucha, głowy itp.
Poza tym zaczyna się od słabszych spalaczy ponieważ te mocniejsze są do redukcji już małej tkanki tłuszczowej ją trudniej usunąć niż w przypadku gdy tego tłuszczu jest sporo ;)
  • 1

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Venom to bardzo mocny spalacz.Mocne spalacze mają to do siebie że u niektórych ludzi mogą występować różne negatywne efekty np.bóle brzucha, głowy itp.
Poza tym zaczyna się od słabszych spalaczy ponieważ te mocniejsze są do redukcji już małej tkanki tłuszczowej ją trudniej usunąć niż w przypadku gdy tego tłuszczu jest sporo ;)


więc jak mówisz małej ilości i właśnie takiej chcę się pozbyć ;) i związku z tym jeśli wezmę słabszy nie wiem czy będzie odpowiedni ;) dlatego postanowiłem wziąć ten stąd mój post aby się upewnić ;) dzięki za odpowiedź :D
Pozdrawiam :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024