Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jablczan kreatyny- z czym laczyc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Witam,
z czym polecalibyscie laczyc jablczan kreatyny(sam)?
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Możesz łykać sam. Jabłczan nie potrzebuję tak transporterów jak mono.

Bo rozumiem, że z takimi banałami jak dobry trening i dieta to już łączysz?;)
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Witam,
trening tak, dieta - tak sobie, raczej staram sie jesc duzo miesa, ryb i warzyw. Bez zadnego liczenia kalorii itd.
Poza tym dopiero chce zaczac na jablczanie i zastanawialem sie cyz nei bedzie lepiej dziala przy polaczeniu z innym suplementem.
Pozdrawiam
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
chcesz brać bez diety ? Odpuść, nic ci nie da.

Zamiast czystego jabłczanu wziął bym Cell Pumpa.

Gubrin
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Witam,
nie do konca wierze w teksty nic nie da bez diety, bralem do tej pory rozne stacki, takze sama kreatyne bez zadnej diety i zawsze widzialem efekty.
Napisz prosze jaka diete nalezaloby wybrac przy jablczanie?
Do tego z supli mam jeszcze glutamine(rano 5g, op treningu 10g, przed snem 5g), kompleks estrow bcaa+ inne aminokwasy(6g przed treningiem i 6g po), oczywiscie na treningu i po carbo.
Pozdrawiam
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
A po co łaczyc cos z jabczan 8O :-)

Jesli co to moim skromnym zdaniem dextro moze by do tego sie przydało :-)
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Barlug efekty widziałeś bo pewnie jesz nieźle chociaż o tym może niekoniecznie wiesz. Ale jak będziesz chciał dojść do "pewnego poziomu" bez porządnej diety się nie obędzie.

I jeszcze jedno bo nie rozumiem- pisałeś raz, że dopiero zaczynasz z jabłczanem a post później piszesz, że brałeś różne staki. To jak to jest? Wydaje mi się, że kolejność powinna być odwrotna.

Aptekarz - nie dam sobie ręki obciąć, ale z tego co ja się orientuję jabłczan nie wykorzystuje transporterów w formie dextro. Inaczej jest z mono.

Pzdr
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
A co chcesz osiągnąc? Zalezy czy najbardziej na sile, masie czy wytrzymałości?

Do jabłczany możesz wziąśc po prostu białko, w niczym nie przeszkadza w przeciwieństwie do wielu staków. Jesli zależy Ci an masie to możesz jabłko z mono wziąśc. Jeśli bardziej w kierunku SW i zalezy Ci na sile i wytrzymałości to możesz do jabłka dorzucic krealkalyn.
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Czyli chcesz powiedzieć, że białko nie pasuje do staków? Czemu? :D I co ma w sobie takiego krealkalyn, że nadaje się lepiej do sw pod kątem siły i wytrzymałości?
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Witam,
Ptaszysko: bralem sam monohydrat, pozniej cell pump(czyli jablczan + inne badziewia), pozniej krealkalyn, pozniej krealkalyn+ nitro, pozniej double blast i ostatnio noz. Chodzilo mi o to, ze nie bralem nigdy samego jablczanu NIE w stacku, a stacku nie chce bo mam dosc kofein i innych napedzaczy w nich, zwycajnie peka mi leb(nadcisnienie). Prosilem wiec o porade z czym wziasc sam jablczan zeby wzmocnic jego dzialanie.

Brykol: wlasnie zastanawialem sie nad krealkalynem ale nie bylem pewnien czy mozna polaczyc te formy kretki bez problemu no i w jakich proporcjach ;P.
edit: zalezy mi na wytrzymalosci + troche sily(na tym mniej)

Tez slyszalem, ze bialka nie powinno sie laczyc w jendej porcji ze stackami - przynajmniej przy wiekszosci jest takie info, powinno brac sie w okresie ok 30 minut pozniej.

Pozdrawiam
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?

Witam,
nie do konca wierze w teksty nic nie da bez diety, bralem do tej pory rozne stacki, takze sama kreatyne bez zadnej diety i zawsze widzialem efekty.


Witam,
Ptaszysko: bralem sam monohydrat, pozniej cell pump(czyli jablczan + inne badziewia), pozniej krealkalyn, pozniej krealkalyn+ nitro, pozniej double blast i ostatnio noz.


8O

Zjadłeś więcej stacków niż połowa kolesi na siłkach ... Mówisz, że masz efekty bez diety ... Czy wyglądasz jak model z okładki MH/zyskałeś na tym 20 kilo mięcha/etc. ?? Bo po takiej ilości powinieneś ...

No offense, ale potem ktoś przeczyta twój post, uwierzy że bez diety będzie ok, kupi zestaw za parę stów i będzie płakał, że nie działa ...

Swoją drogą robiłeś minimum 6 cykli kreatynowych i nie wiesz jak dawkować jabłczan lub z czym łączyć ?

Gubrin

PS: Dieta to nie koniecznie sztywny plan żywieniowy. Równie dobrze trzymanie się zasad żywieniowych i odpowiednia ilość kalorii może być nazwane dietą ...
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Witam,
Gabrin: loozik, nie wiem co z czym laczyc bo zawsze pytalem ludzi, ktorzy siedza w suplach, badz tez szukalem na forach, natomiast nie znalazlem informacji z czym moge polaczyc sam jablczan. Myslalem o laczeniu z krealkalynem ale nie znalalzem zadnego info na ten temat wiec ...kto pyta nie bladzi

Co do ilosci- przeciez nie bralem tego na raz :) )), odstepy 2 miesieczne, przy czym raz odstep 2 miesieczy byl zupelnie bez ruchu(zlamana noga na treningu). Czyli dlugosc cyklu=dlugosc przerwy miedzy cyklami.
Pozdrawiam

edit: jak model nie wyglada w zadnym razie ;) - juz jeden model jest :) , przyrosty masy na cyklu maks ok 3 kilo, pozniej spadek jakis 1 kilo, nie cwicze na silce wiec nie beda one tak znacze jak przy przewalaniu zelastwa. Natomiast obserwowalem duze zwiekszenie sily, refleksu i wytrzymalosci na treningu
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Akurat w takim Cell Pumpie to nie masz jaki nadzwyczajnych dodatkow ktore moga Ci zaszkodzic, a na pewno ten stak jest nieco wydajniejszy niz zwykle jablko. Wedlug mnie powinies zaczynac od prostych form kreatyny - mono, jablko, estry itp a dopiero ptoem kombinowac ze stakami.

Co do laczenia bialka ze stakami. Owszem w JEDNEJ porcji bialka ze stakami sie nie laczy. Z sama kreatyna tez nie. Dawaj po 30 minutach dopiero. Bialko to poprostu "zarcie w proszku" i tyle. Nie ma sie nad czym rozwodzic.

Co do krealkalynu. Obecnie w necie mozna znalesc duzo zrodel mowiacych o tym, ze krealkalyn wcale nie jest taki efektowny jak sie go reklamuje. Wedlug mnie lepiej zarzucic dobre mono - cena duuuuuzo nizsza a efekty nie wiele inne.

Co do PS'a Gubrina - zgadzam sie w 100%

Pzdr
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Witam,
przeciez napisalem, ze najpierw zaczynalem od mono, pozniej krealkalyn, pozniej stacki wiec dokladnie w takiej kolejnosci jak pisales ;) (przeczytaj ponownie co napisalem).
Napisalem takze ze nie laczy sie (i nie laczylem) bialka ze stackami ;) wiec nei wiem o co chodzi.
Co do cell pumpa - niestety ale ma cosik energetyzujacego a tego nei chce, jak pisalem wczesniej chce polaczyc jablko z inna forma kretki a zarzucac kolejny stack.
Pozdrawiam
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
Napisales ze po mono zarzuciles cell pumpa (wg moich opinie niezly stak). Mi chodzilo, ze najpierw bym zarzucil zwykle jablko no ale ok mniejsza z tym;)

A to o bialku bylo bardziej do wypowiedzi brykola ktory radzil laczyc zwykle jablko z bialkiem.

Co do "energetyzujacych" wlasciwosci cell pumpa pierwsze slysze.

w klazdym razie - to jablka nie potrzebujesz specjalnych dodatkow. A jesli sie uprzesz to vitalmax wypuscil ostatnio stak na bazie jablacznu. moze lepiej podejdzie niz cell pump

Pzdr
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
jablczan rano na czczo 5g odrazu po treningu jablczan 5g i po 30 min bialko przed treningiem nie ma sensu nie trzeba z niczym laczyc
  • 0

budo_graff
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jablczan kreatyny- z czym laczyc?
nie wiem jaki masz jabłaczan ale ja mieszam M3 z CrEstrem i mi pasi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024